سپتامبر 19, 2021

رهام چت

چت آنلاین

چه باید بکنید اگر شما کسب و کار MLM وبلاگ نتواند

[ad_1]

چه خواهد شما را بترساند ؟ از دست دادن ترافیک از وبلاگ خود و یا از دست دادن فروش از خود را غیر فعال بازاریابی است ؟ هر دو در حال ترسناک می گویند در یک روش به طور کلی. از دست دادن ترافیک بدتر از این دو. بدون ترافیک به معنی بسیار کمی از فروش بالقوه است. بنابراین اجازه می دهد که مقابله با کمبود ترافیک برای کسب و کار MLM شما وبلاگ و گام به مبارزه با مشکلات. بزرگترین مسئله این است که عدم وجود یک مستند استراتژی است. استراتژی کلیدی برای توسعه محتوای خود را.

این unfocused بازاریاب به ارمغان می آورد به موقع فاجعه

MLM کسب و کار و نیازهای مخاطبان است و این تعریف از طریق یک مستند محتوای استراتژی یا استراتژی های دیجیتال. نمی توان به سادگی به ایجاد “lures” و امید به گرفتن چشم انداز. وبلاگ تنها یک ابزار برای کمک به تغذیه ارتباط با چشم انداز. در نتیجه اجازه می دهد به شما برای رسیدن به اهداف کسب و کار خود. پست های وبلاگ خود را می تواند کمک به شما در به دست آوردن ترافیک, اما تنها اگر آنها را هدف قرار داده و در حق مردم است. این می رود برای مطالب دیگر نیز هست.

اگر شما از دست دادن تمرکز و در یک تعقیب غاز وحشی به شما دست خواهد داد. همه طرح ها باید اجرایی و نظارت در طول زمان است. وبلاگ نویسی که نیست مربوطه و یا کپی شده است که محکوم به شکست است. این است که چرا مخاطبان تحقیقات حیاتی در قبل از راه اندازی فاز. دانستن چشم انداز خود را, نقاط قوت و ضعف به شما کمک خواهد کرد توسعه محتوای مناسب برای آنها.

پیدا کردن خود را MLM ذن

پیدا کردن تعادل خود را و نگه داشتن چشم خود را در چشم انداز خود را. کسب و کار MLM شما در مورد خدمت و نه چیزی بیشتر. از آن آسان است به از دست دادن بینایی و سقوط واگن. مخاطبان خود را بدانید و توسعه موضوعات با هدف ارائه ارزش واقعی و نه فقط نظرات و یا کرک. تمام چشم انداز آموزشی فاز تا زمانی که آنها تصمیم به سرمایه گذاری منابع اضافی به شما. تنها پس از آنها سرمایه به شما جنبههای آموزشی باید به نوبه خود به دور از کلی به کمک خاص و ارائه شده است.

کسب و کار MLM شما وبلاگ نباید کپی دیگران است. پیدا کردن مسیر خود را و صدای. نشان می دهد که جهان در اطراف شما تجربه است که شما را و به اشتراک گذاری خود را در “چرا من” تنها گزینه آنها نیاز دارید. این می تواند انجام شود از طریق موضوعات مناسب انواع محتوا و سبک شخصی که می رسد با ترکیبی از دانش و شخصیت. مرده شخصیت را غرق کشتی رفاه.

لحظه ای و منعکس کننده بر روی داده های خود را. استفاده از گوگل آنالیز برای اندازه گیری ترافیک و زمان بازدیدکننده داشته است. پیدا کردن پست های محبوب خود را و تولید محتوا در اطراف آنها. فراموش نکنید که برای ترویج مسن مطالب و محتوای جدید را به عنوان به خوبی. خارج وجود دارد و ارتباط برقرار کردن با مردم است. به اشتراک گذاری افکار خود را با دیگران و ساختن امپراتوری خود را.

[ad_2]