اکتبر 4, 2022

رهام چت

چت آنلاین

چرا کسب و کار شما باید سرمایه گذاری را در پست مستقیم

[ad_1]

مانند هر کارآفرین I'm همیشه به فکر راه هایی که من می تواند به توسعه و رشد کسب و کار ما و علامت های تجاری. یکی از بهترین استراتژی های بازاریابی رخ نمی دهد در دنیای دیجیتال. هر هفته یکی از شرکت هایی می فرستد بیش از 1000 قطعه از پست الکترونیکی مستقیم. ما بسیار عالی پاسخ دهی حتی با جمعیتی جوان مخاطبان.

فکر می کنم در مورد آن; مردم deluged با ایمیل و رسانه های اجتماعی پست ها و پیام های فوری. در دنیای دیجیتال, it's تازگی به دریافت یک قطعه بزرگ از پاسخ مستقیم مواد را در پست الکترونیکی. اما چند تفاوت وجود دارد در آنچه ما را در پست مستقیم از آنچه انجام شد در روز مدرسه.

 • ما آزمایش با انواع قطعه رنگارنگ.
 • ما به ندرت از ارسال هر گونه نامه.
 • قطعه همیشه با تصاویر پر جنب و جوش و بسیار کمی کپی کنید.

وجود دارد یک زن و شوهر از دلایل که چرا کسب و کار شما باید در نظر بگیرید پاسخ مستقیم به چشم انداز و رشد کسب و کار شما.

 • پاسخ دهی: در سال گذشته Compu-mail اشاره کرد: “پست الکترونیکی مستقیم خانواده و پاسخ دهی است 5.1% (در مقایسه با.6% ایمیل .6% جستجو پرداخت .2 آنلاین نمایش .4% رسانه های اجتماعی). این بالاترین نرخ پاسخ DMA تا به حال گزارش شده پس از بیرون آمدن با پاسخ دهی گزارش در سال 2003.
 • شخصی: زمانی که چشم انداز خود را دریافت پست الکترونیکی (و نه از جمله صورتحساب) به خصوص کسانی که از نسل X و یا بالاتر وجود دارد یک احساس آشنا. نسل های قدیمی تر هنوز هم می خواهم به دریافت چیزی را در پست با نام خود بر روی آن. آنها می توانند لمس قطعه وجود دارد و's چیزی در رمان مورد آن در امروز's world.
 • نسل اسطوره: باور کنید یا نه, بخش قابل ملاحظه از Millennials نیز مانند پاسخ مستقیم به دلیل آن's چیزی است که آنها بیش از حد می تواند لمس کنید و نگه دارید. با توجه به فوربس مقاله 36 درصد از افراد زیر سن 30 خواهم به بررسی صندوق پستی خود را و 95 درصد از کسانی که بین سنین 18 و 29 را مطلوب نظر پست الکترونیکی مانند کارت های شخصی.
 • کدهای QR و PURLs: شرکت های آزمایش شده با تست QR و PURLs شخصی (Url) که تغییرمسیر کسی که دریافت یک قطعه از ایمیل بازگشت به عصر دیجیتال. از آنجا که اکثر مردم در حال حاضر گوشی های هوشمند این کدها می تواند اسکن شده توسط مخاطبان برای کسب اطلاعات بیشتر.
 • پیام: اگر شما're انجام یک پروژه خاص یا فروش در نظر بگیرید با استفاده از پست الکترونیکی مستقیم به تقویت ضرورت. تیم من و من بدست میزان پاسخ بالا را به پست الکترونیکی مستقیم قطعه است که تا به حال یک مهلت به همکاری با شرکت ما. یکی از دلایل اصلی ما این کار است چرا که با تمام ایمیل های مردم دریافت مقدار زیادی از بار آنها رد این شکل از ارتباطات به سرعت فقط برای دریافت از طریق ایمیل خود را در جعبه.
 • چند کانال بازاریابی: پاسخ مستقیم است یک راه عالی برای حمایت دیجیتال خود را تلاش های بازاریابی. ما می دانیم که مردم را به دیدن خود را با نام تجاری و آرم چندین بار آن را به شروع به “چوب” در ذهن خود. پست الکترونیکی مستقیم کمک می کند تا تقویت نام تجاری خود را's digital تلاش. چشم انداز نه تنها دیدن شما در دنیای دیجیتال بلکه در “جهان واقعی است.”
 • تست: پست الکترونیکی مستقیم خود را فراهم می کند کسب و کار با یک فرصت برای تست روش دیگری برای رسیدن به چشم انداز خود را. ما've آزمایش پاسخ مستقیم با سطح بالا چشم انداز در مخاطبان ما و حساب های جدید ما'ام به دست آمده است برای پرداخت هزینه های پستی
 • آسان تجزیه و تحلیل: پست الکترونیکی مستقیم نتایج ساده و آسان به درک. شما don't نیاز به هر کس در تیم خود را ثبت نام را به یک پلت فرم دیجیتال به جلو و یک گزارش برای شما. پاسخ مستقیم را فراهم می کند به شما یک راه آسان برای دیدن که چقدر شما را صرف در برابر مقدار کسب و کار جدید شما به دست آورد.
 • اعتبار: پست الکترونیکی مستقیم به دلیل آن's آشنا و لامسه می دهد که دریافت کنندگان اتوماتیک حس اعتبار خود را. ما در جهانی زندگی می “خبر جعلی” و مواج رسانه های اجتماعی بحث در مورد محتوا در فضای دیجیتال است که معتبر و واقعی است. پاسخ مستقیم از طریق کاهش سر و صدا و فورا به اعتبار دلیل سرمایه گذاری و آشنایی.
 • خلاقیت: پاسخ مستقیم است یک راه عالی برای آزمایش با رنگ و اندازه و شکل های مختلف بسته بندی برای قطعات خود را. پیچیده بازاریابان با تجربه بسیاری از انواع مختلف پستها را به ایستادگی کردن از یک اندازه منظم و سنتی نامه و پاکت که مردم را تشویق به نگاه در این قطعه است.

داده & Marketing Association (DMA) گزارش کرده است که در پست مستقیم کاهش یافته است. اما در دنیای دیجیتال که در آن مردم در حال هولناک با حجم انبوهی از مطالب پست مستقیم خارج از غرفه به عنوان یک راه خلاق به قطع از طریق سر و صدا. حداقل پست مستقیم یک مکمل عالی دیجیتال خود تلاش و در بهترین حالت آن's یک راه عالی برای به دست آوردن کسب و کار جدید.

[ad_2]