نوامبر 26, 2022

رهام چت

چت آنلاین

چرا کتابها بسیار محبوب این روزها است ؟

[ad_1]

کتاب مقاله بسیار فرمت رایج و در یک زمان وجود دارد هنگامی که آن را تنها قالب است که در آن مردم به خواندن کتاب. با این حال در طول این چند سال همه چیز تغییر کرده یک معامله بزرگ است و شما می توانید پیدا کردن که امروز است, عصر دیجیتال, کتاب.

وجود دارد بسیاری از دلایل که منجر به محبوبیت فوق العاده از کتابها و برخی از نکات کلیدی به شرح زیر است.

خوانده شده در هر نقطه بر روی بروید

هنگامی که شما تصمیم به تبدیل به روشن شدن این مقدار از خوانندگان که کتاب های شما را دریافت خواهد حداکثر رساندن یک معامله بزرگ است. بسیاری از بار آن را ممکن است رخ دهد که شما را فراموش کرده ام به حمل کتاب های خود را و هنگامی که شما انتخاب کرده اید برای تبدیل به pdf و یا دیگر فرمت های دیجیتال, شما قادر خواهید بود را به خوانندگان خود دسترسی آسان به کتاب خود را. آنها می توانید آن را دانلود کنید بر روی تلفن همراه خود را و خواندن آن حتی زمانی که آنها در ترافیک گیر کرده.

چگونه به خلاص شدن از مرزهای جغرافیایی

هنگامی که آن پایین می آید به مرزهای جغرافیایی آن است که کتابها که واقعا کمک می کند تا شما در برش مایل به راحتی. هنگامی که شما انتخاب می کنید برای تبدیل به روشن شدن و یا هر گونه دیگر فرمت دیجیتال, شما قادر خواهید بود به بازار کتاب خود را در سراسر جهان به عنوان وجود دارد بدون هزینه های اضافی مرتبط با حمل و نقل از کتاب. هنگامی که شما در برخورد با کتاب های فیزیکی, حمل و نقل, کتاب عبور از کشور شامل بسیاری از مشکلات و نرخ می تواند بسیار بالا بیش از حد که قطعا خدشه دار فروش خود را.

قیمت مهم است

هنگامی که شما مقایسه قیمت کتابها با شومیز, شما را پیدا خواهد کرد که وجود دارد را به سمت یک تفاوت بزرگ. اگر چه bookworms عشق کتاب و در عین حال حتی آنها ممکن است شک و تردید از هزینه های زیادی از پول در کتاب. کتاب های دیجیتال ارائه تسهیلات از خواندن کتاب های مورد علاقه خود را در قیمت کاهش می یابد و این یکی از عوامل کلیدی است که فوق العاده تحت فشار قرار دادند محبوبیت کتاب های الکترونیکی است.

انعطاف پذیری فوق العاده

وجود دارد بدون شک در مورد این واقعیت است که کتابها ارائه یک مقدار گزینه های انعطاف پذیر تا آنجا که به خواندن مربوط است. شما می توانید کتاب خود را در هر نقطه که شما می خواهید و شما می توانید به عنوان خوانده شده به عنوان زمان اجازه می دهد. هنگامی که شما باید برای از سرگیری کار خود را, شما می توانید آن را به طور همزمان. آن را به خصوص می آید در دستی برای کسانی که معتاد به خواندن و می خواهید به خواندن کتاب در هر زمان ممکن است هر زمان که برنامه خود را اجازه می دهد. واقعیت این است که این کتاب دریافت شده در تلفن همراه نیز بیشتر می افزاید: انعطاف پذیری.

اینها برخی از نقاط است که باید کمک به محبوبیت حیرت انگیز از کتاب های الکترونیکی است. تعداد زیادی از نویسندگان در حال امید بستن برای تبدیل به روشن شدن, ePub و انواع دیگر فرمت های دیجیتال. بدون شک نویسندگان عشق به خود را به فروش تعداد جیغ شدید و تند بالا و آن را با کتابها که فروش واقعا می تواند یک نوسان در جهت درست است.

با پیشرفت در فن آوری بهبود دیجیتال کتاب بازاریابی خدمات جدید و نرم افزار و نرم افزار در آینده به نظر می رسد احتمال وجود دارد که محبوبیت کتاب ادامه خواهد داد به منظور بهبود و حتی بیشتر و آنها مطمئن هستند که برای ماندن در اینجا برای مدت طولانی. تعداد افرادی که قلاب به کتاب می باشد علاوه بر این ،

[ad_2]