اکتبر 3, 2022

رهام چت

چت آنلاین

چرا دانش آموزان ترجیح می دهند از اینترنت بیش از کتاب

[ad_1]

این که آیا شما در حال سوار اتوبوس یا قطار داشتن بعد از شام قهوه در کافی شاپ مورد علاقه خود را و یا به سادگی لذت بردن از یک نور گفتگوی بورسی خود را با خانواده در اتاق نشیمن یک سیل از اطلاعات به شما می رسد از طریق اینترنت. آن است که یک محصول از نبوغ است که کاملا مخالف زمان, فضا و جاذبه. کامپیوتر, هر آنچه که اندازه و شکل آنها قطعا می داند که هیچ حد و مرزی به عنوان قدرت آن است و آن را به ما و زندگی روزمره ما را نمی توان در بیان اعداد و فراتر از شرح است.

امروز آن را تبدیل به ابزار های مورد علاقه در دانش آموزان به فعالیت های پژوهشی خود و مورد علاقه بیش از کتاب و کتابخانه ها انجام دهد. اینترنت و کتابخانه هستند و هر دو در نظر گرفته گنده سپرده گذاری دانش که در آن یک منبع گسترده ای از اطلاعات پرونده ها و اسناد ذخیره شده. آنها هر دو در خدمت هدف مشابه – که به ارائه دانش است. با این حال با توجه به نوآوری در فن آوری, کامپیوتر و آمده اند به جای کتابخانه ها و اینترنت با کتاب در نرخ بی سابقه ای. بنابراین دیجیتال و فناوری اطلاعات به طور چشمگیری تغییر روش هایی که اعضای هیات علمی و دانشجویان دسترسی به اطلاعات.

چرا دانش آموزان ترجیح می دهند از اینترنت بیش از کتاب ؟ آنچه در آن است که جوانان رو به آن مانند معتادان به مواد مخدر در نیاز مبرم به برخی از عکس های? چه به ارمغان آورده است کاهش چشمگیر در تعداد کتابخانه کاربران ؟ می تواند نگاه ما به آینده با کتابخانه ها از رده خارج کاملا? از اواسط دهه 90 روند رو به کاهش در کتابخانه کاربران شده است به خوبی مستند شده است. یک مطالعه انجام شده برای یک دوره ده ساله نشان داد که کتابخانه معاملات کاهش حدود 21 درصد در حالی که گردش کاهش یافته و به 35 درصد همراه با کاهش در رسانه های چاپی نشریه.

یکی از دلایلی که چرا اینترنت است که مورد علاقه کتاب ها است که با توجه به یکنواختی از آن اطلاعات است. به عنوان کتابخانه ها ارائه نمی دهد همان مجموعه ای از اطلاعات در اینترنت می کند. یک موضوع خاص در مورد تاریخ یک کشور خاص به عنوان مثال متفاوت خواهد بود از یک کشور به کشور دیگر و بستگی به نویسنده کتاب. نویسنده آمریکایی برای مثال نوشتن برای خود تاریخ کشور را بیشتر فراهم واقعی و اطلاعات گسترده و جامع در ارائه آمار در مقایسه با آسیایی, نوشتن در مورد فرهنگ آمریکایی است.

جهانشمولی از اطلاعات ارائه شده توسط اینترنت می توان توسط افراد از تمام نقاط جهان تضمین که همان اطلاعات است که تغذیه به دانش آموزان با قابلیت اتصال به اینترنت از نیمکره شمالی به جنوبی بخشی از جهان وجود دارد و هیچ منطقه ای و یا محلی نسخه از اطلاعات است. بیشتر می گویند, اطلاعات عمومی برای همه حتی اگر اینترنت است که به چندین زبان ترجمه شده.

لپ تاپ و دسکتاپ کامپیوتر و اینترنت آماده تلفن های همراه ساخته اند که اینترنت در دسترس در هر نقطه در سراسر جهان است. آیا یکی داشتن ناهار یا سوار اتوبوس و اطلاعات را می توان نسبت به رفتن به کتابخانه ها که در آن عناصر مانند زمان و انرژی در نظر گرفته است. کامپیوتر در واقع ارائه شده برای چند tasking روش که کتابخانه ها ارائه نمی دهد. بعلاوه اینترنت می دهد اطلاعات در عرض چند ثانیه پس از ناوبری به لینک که کتاب نمی کنند.

[ad_2]