ژوئن 22, 2021

رهام چت

چت آنلاین

چرا آن را آسان تر (و بیشتر سودآور) به صرف پول زمانی که شما راه اندازی خود را آنلاین کسب و کار نوشتن

[ad_1]

در تلاش برای ایجاد پول آنلاین نویسنده آن همه بیش از حد آسان به سقوط به آنچه که من اسمش غلط اقتصاد است.

این زمانی است که شما چیزی را به صرفه جویی در پول اما این پایان می رسد تا هزینه شما از صمیم قلب در زمان و یا پول.

که در آن این اتفاق می افتد این است که با یادگیری است.

اگر شما می خواهید به رشد پایدار کسب و کار آنلاین, شما اولین نیاز به می دانم که چگونه به آن را انجام دهد و این می تواند باعث شود شما به تلو تلو خوردن در راه 2 – خرید چیزی و یا خرید ارزان.

خرید هیچ چیز به این معنی که دقیقا.

شما می خواهید به یاد بگیرند اما شما خرید هیچ چیز شما نیاز دارید.

جای شما وقت خود را تلف گشت و گذار در اینترنت به صورت رایگان خبرنامه رایگان دوره های آموزشی و کتاب های الکترونیکی رایگان.

و در حالی که همه این چیزهایی که کمک خواهد کرد که آنها نمی خواهند به شما آموزش همه چیز شما نیاز به دانستن.

چرا ؟

چرا که هیچ کس به دور خود بهترین اطلاعات به صورت رایگان. مردم آنلاین به کسب درآمد و آنها نمی توانند پول اگر آنها فروش چیزی.

وجود دارد, البته, مردم آنلاین, که کسب درآمد از طریق تبلیغات است. وب سایت خود را به نظر نمی رسد به فروش هر چیزی از طریق محتوا, اما آنها پول از بازدید کنندگان با کلیک بر روی تبلیغات در سایت خود را.

اما محتوای آنها نیست و ارزش بسیار چرا که آنها لازم نیست که قابل فروش اطلاعات است.

چیزهای رایگان آنلاین مفید است اما افرادی که نوشتن آن را لزوما کارشناسان خود را در تو رفتگی در دیوار.

به همین ترتیب تنها با استفاده از نرم افزار رایگان همچنین حرکت نزولی آن به دلیل آن را هرگز به عنوان خوب به عنوان مسائل شما برای پرداخت.

خرید ارزان یکی دیگر از غلط اقتصاد است.

فقط به دلیل چیزی است که قیمت پایین این معنا نیست که شما در حال گرفتن یک معامله است.

مثلا من دیده ام بیش از حد بسیاری از مردم خرید یک کامپیوتر بر اساس قیمت. آنها شروع به جستجو قیمت به جای مشخصات.

اما آنچه در این نقطه از خرید یک کامپیوتر است که نمی تواند انجام دهد همه چیز شما می خواهید آن را به?

وقتی که می آید به کامپیوتر (یا هر چیزی که برای ماده) شما باید نگاه کنید دقیقا چه می خواهید و سپس نگرانی در مورد قیمت. اگر شما به اندازه کافی پول فروش stuff شما لازم نیست و یا کاهش در خرید ملزومات غیر تا زمانی که شما می توانید استطاعت آن است.

و اگر شما نیاز به خرید یک دوره است که به شما تدریس خواهد شد که چگونه به انجام چیزی و سپس آن را خرید و نمی اتلاف وقت به دنبال در اطراف برای یک “freebie” یا چیزی ارزان تر است.

اگر وجود دارد برخی از نرم افزار است که می تواند کمک به شما صرفه جویی در زمان خرید آن است.

من باور دارم که زمان من است که ارزش به مراتب بیشتر از پول است.

نه تنها این, اما من می توانم خیلی بیشتر کار انجام شده (و کسب درآمد بیشتر) هنگامی که وقت من گرفته نشده تا با بی اهمیت / آهسته وظایف.

برای مثال زمانی که من شروع به انجام بسیاری از سهامداران بازاریابی من پیدا کردم آن را بسیار آسان تر برای ترویج یک محصول اگر من آن را متعلق به خودم به جای صرفه جویی در پول خرید آن و امید و دعا آن است که یک سرمایه گذاری ارزشمند برای مشتریان در غیر این صورت آنها هرگز اعتماد و یا از من خرید دوباره.

زمانی که من می خواستم به ارسال بازاریابی مقالات به دایرکتوری مقاله هر هفته من یک دوره در نحوه نوشتن مقالات به سرعت که نه تنها به من کمک کرد برای نوشتن سریع تر بلکه به من نشان داد که چگونه به نوشتن مقالات بهتر و من در رفت و به نوشتن خود من البته در نوشتن مقالات در 15 دقیقه یا کمتر. پس از آن بود قطعا یک وضعیت برنده-برنده هنگامی که من سرمایه گذاری در نوشتن مقاله البته چون من سرعت ضرب اصلی من سرمایه گذاری بیش از 1000%.

و هنگامی که من تا به حال بیش از حد بسیاری از وب سایت های به نگه داشتن به روز رسانی همه آنها را با دست من پخش کردن و خریداری توانا نرم افزار Adobe Dreamweaver نرم افزار و پسر می کند که تا کنون با سرعت بالا آنلاین من کار می کنند.

من در حال حاضر نیز برون سپاری شغل من نمی تواند انجام دهد یا نمی خواهید انجام دهید به دلیل آن را به من طول می کشد بیش از حد طولانی است.

من یک بار به هدر رفته یک هفته تمام تلاش خود را برای ویرایش فایل های صوتی MP3 ضبط. من در نهایت مجبور به اعتراف به شکست و برون سپاری این کار برای $20 و یک مترجم آزاد بازگشت من ویرایش فایل در کمتر از 2 ساعت.

آن را به سمت چپ من آرزو من می خواهم به سادگی برون سپاری آن در وهله اول.

بنابراین اگر شما واقعا می خواهید برای رفتن خود را با کسب و کار آنلاین جدید و حفظ درآمد پول برای سال آینده را ترک کنید و بیشتر وقت خود را برای نوشتن نمی بود نادرست economising penny-pincher.

[ad_2]