اکتبر 4, 2022

رهام چت

چت آنلاین

پول در وب – 5 ایده های پیچیده

[ad_1]

در تابستان سال 2008 یک قد. خوب لباس پوشیدن مرد راه می رفت به دفتر من به من اطلاع درباره فرصت های سرمایه گذاری. این یک سرمایه گذاری در یک نوع جدید از کسب و کار آنلاین و به عنوان او توضیح داد: دفترچه راهنمای او از رفتن به مرخصی با من او بسیار به یاد ماندنی نقطه. من اعتراض خود را به سرمایه گذاری ارائه شد که اینترنت یک مشکل سرمایه گذاری متوسط به این دلیل که هیچ دارایی زمینه ای به کراوات سرمایه گذاری به. آن است که فقط آنهایی که و صفر (کد کامپیوتر) بر خلاف دیگر سرمایه گذاری است که می تواند به فروش می رسد در بدترین حالت یک اینترنت سرمایه گذاری تا به حال هیچ دارایی زمینه ای برای ارائه به عنوان وثیقه به سرمایه گذاران خود را.

خوب این واضح است اما در اینجا به یاد ماندنی پاسخ او به من offhanded اعتراض. او گفت مطمئن است که درست است اما چرا گوگل پرداخت دو مرد جوان در حال کار کردن گاراژ خود را 2 میلیارد دلار برای ویدئو های سایت “You Tube”.com

آیا گوگل نیست باید تخصص خود را به اشتراک گذاری ویدئو با وب سایت دارد ؟ می تواند از آنها نیست که یکی از ساخته شده است در کمتر از یک روز ؟

چرا گوگل سرمایه گذاری پول زیادی برای به دست آوردن کسب و کار? (YouTube.com) من جواب داد: من واقعا نمی دانم.

او جواب داد: چون یوتیوب دارای یک دارایی زمینه ای. که دارایی است که 20 میلیون نفر از اعضا به طور فعال با استفاده از سایت. او در ادامه به توضیح است که این دارایی زمینه ای و یک لیست از کاربران حتی 100,000 قوی است که کاملا قابل عرضه در بازار دارایی.

در پایان من نیست, سرمایه گذاری در این سایت اما این گفتگو همیشه با من گیر کرده.

1) پول را بر روی وب نهایی پایان هدف برای هر فرد کسب و کار جدی است و در لیست کاربران وفادار خود سایت. لیست نهایی دارایی زمینه ای برای هر کسب و کار آنلاین به عنوان نشان داده شده به وضوح در یوتیوب/گوگل خرید.

این اولین نکته این است که شماره یک در لیست من از 5 پیچیده ایده هایی برای ساخت پول در وب است. کار برای ساخت یک لیست!

2) آیا شما یک دوربین دیجیتال? آیا شما می دانید وجود دارد وب سایت های که به شما اجازه می ها را خوشحال عکس, که در آن مدیران سایت می توانید در واقع دانلود تصویر خود را برای هزینه. بیشتر تصاویر شما را در نمونه کارها خود را بیش از شما می توانید و من معتقدم که آنها لازم نیست به پایان بالا عکاسی بسیاری از مدیران ترجیح می دهند ریگ کمتر جلا تصاویر.

3) می تواند شما را مسخره فیلم ها ؟ آیا شما تا به حال ارسال شده به یوتیوب ؟ چرا سر در را به ClickBank و یک محصول را انتخاب و ایجاد یک ویدیو خنده دار در مورد موضوع محصول و قرار دادن لینک های وابسته خود را در پایان ویدئو های خود را. اگر آن را می شود مقدار زیادی از بازدید شما می توانید انتظار بازگشت مناسبی در زمان خود!

4) شما می توانید نوشتن یک کتاب است ؟ رفتن به کافه بیان آنها را چاپ یک کپی و یا یک میلیون نسخه برای همان قیمت. دریافت شماره سریال برای کتاب و فهرست آن را در آمازون و سپس رفتن به محل کار بازاریابی آن را از طریق وبلاگ ها و شبکه های اجتماعی است. نیویورک تایمز #1 بهترین فروشنده لیست…در اینجا ما می آیند!

5) فروش بیل! در طول هر طلا راش در زمین در 500 سال گذشته از کالیفرنیا به استرالیا بسیاری که با تب طلا معمولا به خانه رفت دست خالی و تنها درصد کمی در واقع پیدا کردن طلا. اما کسانی که راه اندازی فروشگاه های فروش شلوار جین آبی و بیل آنها تمیز! این همان استراتژی مالی را می توان به اینترنت. نگاه برای آینده شوق و نمی پیوستن به جمعیت کثیری اما در عوض نگاه کنید چه چیز آنها نیاز خواهد شد و فروش آن موارد به آنها!

[ad_2]