سپتامبر 19, 2021

رهام چت

چت آنلاین

پلاستیک کارت پرینتر اصول اولیه برای صاحبان کسب و کار

[ad_1]

این که آیا آن's برای کارمند ID کارت های وفاداری مشتری کارت و یا یک میزبان از دیگر سفارشی کارت های پلاستیکی با استفاده از یک چاپگر کارت مشترک تبدیل شده است در بسیاری از کسب و کار انگلستان.

مزایای پرینتر کارت پلاستیکی

این که آیا آن's برای یک کارمند و یا یک مشتری کارت پرینتر کار کوتاه از ایجاد هر نوع کارت از یک کارت اعتباری پلاستیکی به یک پلاستیک امنیت کارت. از آنجا که اطلاعات ذخیره شده در کامپیوتر, it's آسان برای ایجاد جایگزین برای کارت های از دست رفته. از آنجا که کارت های صادر شده در سایت کارمند یا مشتری نیست و باید منتظر کارت های خود را.

چگونه یک کارت پلاستیکی پرینتر کار می کند ؟

وجود دارد 2 راه اساسی برای چاپ کارت: انتقال حرارتی و تصعید رنگ. در انتقال حرارت به روش گرم جوهر می رود به طور مستقیم بر روی کارت. در تصعید رنگ روش گرم جوهر تبدیل به یک گاز است که نفوذ کارت.

ویژگی های پرینتر کارت

مطمئن شوید که کارت پرینتر می تواند رابط با هر سیستم عامل کامپیوتر شما're با استفاده از. همچنین باید یک پورت USB و یک پورت اترنت optional پس از آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک مستقل و یا در یک شبکه است. نرم افزار طراحی کارت باید شامل بنابراین شما می توانید به سرعت و به راحتی طراحی همه چیز از پلاستیک تخفیف کارت های پلاستیکی, کارت عضویت.

مزایای دیجیتالی چاپ کارت

اصلی ترین مزیت استفاده از پرینتر کارت پلاستیکی است که شما're قادر به ایجاد کارت های که یکپارچه ادغام متن, گرافیک, آثار هنری دیجیتال, عکس, لوگو و بارکد. اگر شما OCR یا مغناطیسی مورد نیاز یک کارت خوب چاپگر می تواند مسئولیت رسیدگی به آن را به عنوان به خوبی.

پلاستیک کارت پرینتر می تواند با ارزش و مقرون به صرفه ابزار برای صاحبان کسب و کار که می خواهند به صرفه جویی در پول و کنترل کامل بر هر دو نگاه و امنیت چاپ کارت های پلاستیکی است.

[ad_2]