آگوست 8, 2022

رهام چت

چت آنلاین

پس از تمرین اول با حوله

اما لاغری با تردمیل در صورتی امکان پذیر است که نکات و اصول آن را رعایت کنید. اما یکی از مهم ترین امکاناتی که چندان هم بی تاثیر بر روی قیمت این تردمیل خانگی نبوده، ضربه گیرهای حرفه ای آن است. شما می توانید تنها با برخورداری از اینترنت در هر لحظه به فروشگاه اینترنتی تردمیل خانگی با قدرت موتور 2.5 اسب بخار مراجعه کرده و به این ترتیب اقدام به خرید تردمیل خانگی با قدرت موتور 2.5 اسب بخار از فروشگاه اینترنتی تردمیل خانگی با قدرت موتور 2.5 اسب بخار در سایت هایپرجیم نمایید. بهتر است گام های کوتاه بردارید، ترجیحا در هر مرحله ۳ ثانیه پاهایتان از سطح تردمیل فاصله بگیرد . طبق معمول به مدت تقریبا ۳-۴ دقیقه بدن خود را گرم کنید و پس از آن به سمت راست و چپ بپیچید زیرا حرکتی است که باعث افزایش چربی سوزی خواهد شد. Sep 15, 2018 – برنامه لاغری با تردمیل در یک ماه به شما کمک می کند کالری بیشتری بسوزانید، سرعت و استقامت خود را افزایش دهید. سرد کردن بدن : مدت زمان ۲ دقیقه ، شیب ۰٫۵ درصد، سرعت ۳٫۲کیلومتر در ساعت.

تردمیل بچه گانه
گرم کردن: مدت زمان ۲ دقیقه ، سرعت ۱ مایل در ساعت ، در ۲ دقیقه بعدی شیب را ۰٫۵ و سرعت را ۲٫۴ کیلومتر در ساعت اضافه کنید. ۲ دقیقه بعدی را با شیب یک درصد و سرعت ۴ کیلومتر در ساعت ادامه دهید. امیدوارم از خواندن این مقاله لذت برده باشید و اطلاعات مفیدی را راجع به تردمیل کسب کرده باشید. ضربان قلب هدف در هنگام ورزش : ۸۰-۹۰درصد از حداکثر ضربان قلب. ماهیچه های پشت ساق پا که به ماهیچه های دوقلو معروفند با پیاده روی بر روی تردمیل و در هر قدمی که برمی دارید درگیر ورزش خواهند شد و تردمیل سبب عضلانی تر شدن این عضلات می شود. هر بار که از تردمیل استفاده کردید بهتر است که با دستمال مرطوب آنرا تمیز کنید تا قطرات عرق روی دستگاه باقی نماند چون منجر به فرسایش آن خواهد شد. تحمل وزن : تردمیل ها تحمل وزن متفاوتی دارند و قطعا وزن افرادی که قصد استفاده از تردمیل را دارند نیز متفاوت است. به نتایجی که میخواستید نرسیدید؟

در حین قدم زدن بازوان را باید کنار خود نگه دارید و هنگامی که شروع به دویدن آهسته کردید ، بازوها باید زاویه ای ۹۰درجه در دو طرف بدن داشته باشند و مانند پاندول ساعت هماهنگ با حرکت پاها عقب و جلو بروند. دست گیره ها باید از استحکام کافی برخوردار باشند تا بتوانید به راحتی از آنها استفاده کنید و از طرفی مانع حرکت دست ها در جلو یا طرفین و شل نباشند. با کمک کفی دستگاه و با وارد آوردن فشار بر روی یکی از چرخ ها، تردمیل را حرکت دهید. همچنین تعدادی برنامه ی تمرینی جهت کالری سوزی که بیشتر از 20 دقیقه به طول نمی انجامد، عنوان شده است. فراموش نکنید مهمترین نکته این است که برای تردمیلی هزینه کنید که مناسب شما باشد و فریب تردمیلهای گرانقیمت را نخورید. بخش های ۱-۸ را برای ۱۰ بار تکرار کنید . ۲ دقیقه بعدی را با شیب ۲٫۵ درصدوسرعت۷٫۲کیلومتر در ساعت ادامه دهید.

تردمیل گرین لایف دیجی کالا سرد کردن بدن :مدت زمان ۲ دقیقه ، شیب ۲٫۵ درصد ، سرعت ۸٫۸ کیلومتردر ساعت . به طور کلی ، ۴ تا ۶ مایل در ساعت میانگین سرعت دویدن است . برنامه های Interval با یک بازه ی زمانی کوتاهی که شامل دویدن با حداکثر سرعت و به دنبال آن یک بازه زمانی کوتاه با دوندگی با سرعت کمتر به عنوان ریکاوری تعریف می شوند. ۲ دقیقه بعدی را با شیب یک درصد و سرعت ۵٫۶ کیلومتر در ساعت ادامه دهید. صفحه نمایشی که اطلاعات مهمی نظیر سرعت، مسافت، کالری، زمان و ضربان قلب را در لحظه و آنی به فرد نشان می دهد. البته این روشها برای خروسهایی که جنگانده می شوند، توصیه نمی شود. درحالیکه تردمیلهای خانگی در بازه قیمتی بالاتر گارانتیهای بلندمدت به همراه طول عمر بیشتر داشته و برای ورزشهای سنگین نیز مناسب هستند. قیمت این تردمیل خانگی ارزان با توجه به مشخصات و امکانات آن بسیار مناسب بوده و هزینه ارسال و نصب آن کاملا رایگان می باشد. تردمیل خانگی tiger-sport-ts-70s توانایی تحمل وزن کاربر تا 130 کیلوگرم را دارا می باشد ؛ عرض تسمه این دستگاه 52 سانتی متر است که فضایی مناسب را برای دویدن فراهم می کند. برندهای مطرح تولید کننده تردمیل همواره از بالاترین کیفیت و تکنولوژی برای ساخت شاسی و تخته محصولات خود استفاده میکنند و از اهمیت آن آگاهاند.

تردمیل همه دنیا
اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد تردمیل 680s بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.