اکتبر 4, 2022

رهام چت

چت آنلاین

پر کردن و ترمیم دندان: کامپوزیت، آمالگام، سرامیک و بررسی هزینه – کلینیک دندانپزشکی سروش

در این حالت هوشیاری به طور کامل از بین نمی رود بنابراین بهترین روش برای کنترل ترس، اضطراب و عدم تحمل دندانپزشکی آرام بخشی است. کلینیک دندانپزشکی سروش واقع در اصفهان به پشتوانه تجربه و دانش تیم تخصصی خود و برخورداری از متخصصان مجرب و همچنین استفاده از جدیدترین تکنولوژیها و پیشرفتهترین دستگاهها و بهرهگیری از مرغوبترین مواد و هزینههای قابل قبول و مناسب، بهترین نتایج ممکن را در زمینه دندانپزشکی به بیماران ارائه میدهد. از پرکردگیها همچنین برای ترمیم دندانهای شکسته یا آسیب دیده و دندانهایی که در اثر سو استفاده ساییده شدهاند (مانند ناخن جویدن یا تراش دندان) استفاده میشود.

طبق تعريف آكادمي دندان پزشكي كودكان آمريكا، حضور بيش از يك سطح دنداني پوسيده (ضايعه حفره دار يا بدون حفره)، ترمیم شده یا از دست رفته (دراثرپوسيدگي ) درهر کدام از دندان هاي شيري در يك كودك زير 6 سال، پوسيدگي های زودرس دوران كودكي نامیده مي شود. • این درمان را فقط توسط متخصصین دندانپزشکی کودکان که دوره های لازم را جهت درمان تحت بیهوشی گذرانده اند انجام دهید. اخیرا بسیاری از همکاران دندانپزشک اقدام به این نوع درمان می کنند که لازم است مدارک لازم جهت احراز توانایی و مجوز انجام این نوع درمان را به بیمار خود ارائه کنند.

باید حتما نزد دندانپزشک زیبایی و ترمیمی تان به جهت معاینه بروید و سعی نکنید خوددرمانی کنید. • از محل انجام درمان کودک خود که باید در بیمارستان های مجهز و یا مراکز جراحی محدود باشد اطمینان حاصل کنید. بنابراین با مسواک زدن در حضور کودکان می توانید آنها را به مسواک زدن ترغیب کنید. آخرین راهی برای درمان کودکانی که به علت های گوناگون نمی توانند با دندانپزشک همکاری کنند، روش بیهوشی عمومی می باشد. نتایج بررسی های متعدد نشان می دهد عوارض بیهوشی در کودکان برای قرار گرفتن در معرض بیهوشی عمومی قبل از سن چهار سالگی، خطر مشکلات شناختی و اختلال ADHD (بیش فعالی و عدم توجه) را در کودکان افزایش می دهد.

نگرانی محققان از این است که بیهوشی عمومی در کودکان که مغزشان هنوز به تکامل نرسیده است، می تواند به سلول های مغزی آنها آسیب برساند. دندان های شیری نقش بسزایی در رشد و تکامل کودک داشته و در صورت از دست رفتن زود هنگام این دندان ها، احتمال ایجاد اختلال در تکلم، غذا خوردن، رشد فک ها، نظم دندان های دائمی، تکامل روحی و روانی کودک ترمیم دندان ترک خورده و … برخی بیمارانی که دچار پوسیدگی دندان هستند و باوجود درد شدید از مراجعه به پزشک خودداری میکنند، تنها به دلیل ترس و احساس تهوع و یا احساس خفگی است که روند درمانی خود را به تعویق می اندازند.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت ترمیم دندان چجوریه.