ژوئن 21, 2021

رهام چت

چت آنلاین

پرسش و پاسخ با پرفروشترین رمان نویس بری Eisler: چرا او را رد $500,000 به انتشار خود

[ad_1]

اگر شما شنیده ام از پرفروشترین هیجان انگیز رمان نویس بری Eisler آن زمان شما. سابق CIA و فناوری وکیل بری است که در حال حاضر پرفروشترین نویسنده تلویزیون محبوب جان باران سری از هیجان انگیز رمان.

در این Q&A, بری در مورد آخرین عنوان “جدا شدن” از نوشتن زندگی و سه دلیل او را رد $500,000 تا پیش از جریان اصلی ناشر به انتشار خود.

بسیاری از ما بوده است مشتاق برای آزادی “جدا شدن.” می تواند ما را به شما بگویم کمی در مورد آن ؟

“جدا شدن” نشانه بازگشت از نیمه ژاپنی, نیمی از آمریکایی قاتل جان باران که زمان کمی خاموش سعی کنید زندگی خود را با هم پس از ششم کتاب در سری “مرثیه ای برای یک قاتل.”

او در دوباره خاموش-دوباره عاشقانه با موساد عامل دلیله معشوقه سامسون پایان ندارد با خوشحالی (پیدا کردن اطلاعات بیشتر در داستان کوتاه “پاریس یک سگ ماده”) و در جدا شدن از او می یابد خود را در طرف اشتباه از تلاش آمریکا برای کودتا در برابر نورد حملات تروریستی ریاست جمهوری آمار تیم ها و دولت امنیت ملی را به عنوان وسواس با حفاظت از اسرار خود را به عنوان آن را با تهاجم به حریم خصوصی مردم.

چه جنبه هایی از “جدا شدن” شما PROUDEST ؟

خوب آن یک انفجار گرد هم آوردن دو سری جهانهای من ایجاد کرده اید – که از باران کتاب که از black ops سرباز بن Treven که خوانندگان ملاقات در “خط گسل” و “داخل به خارج است.” کنار هم قرار دادن باران Dox, Treven و Larison و آنها را وادار به خود را مدیریت آلفا-مرد تنها-گرگ غرایز برای زنده ماندن نیروهای مستقر در برابر آنها بود.

اما proudest? احتمالا رئالیسم و بهنگام backstory و طرح.

پس از پایان جنگ سرد بوده است وجود دارد, خیلی, آیا, هیجان انگیز, حداقل, معاصر, نسخه, هنوز هم ماندگار فرم. با وجود سپس مدیر اطلاعات مرکزی James Woolsey را یادآوری است که “ما کشته اژدها توانا اما در حال حاضر خودمان را پیدا کنید در یک جنگل پر از مارها” خائنانی به نظر می رسید کمیاب در “سود سهام صلح” سال دولت کلینتون. نه-یازده و انفجار القاعده در آگاهی مردمی البته همه تغییر و بنیادگرایی اسلامی ارائه شده جدید گنج معاصر خائنانی و رسم خطوط.

برای هیجان انگیز نویسندگان علاقه مند در واقع هر چند آشنا “اسلامی تبه کار” plotline دارای یک نقص جدی: تروریسم از هر خط خطی شمار به مراتب کمتر از خطر به امریکا از امریکا خود واکنش افراطی به ترس از تروریسم است. آن را قرار داده راه دیگر امریکا به طور قابل توجهی ظرفیت بیشتری برای خودکشی ملی بیش از هر عامل غیر دولتی اتحاد ملی قتل است. اگر پلیسی ساخته شده در مقیاس بزرگ خطر, بنابراین, اگر, هیجان انگیز رمان نویس می خواهد برای متقاعد کننده تصویر کشیدن بزرگترین خطرات احتمالی رمان نویس است دست به گریبان نیست خیلی با احتمال یک حمله تروریستی به عنوان با واقعیت عظیم و غیر قابل توصیف امنیت ملی دولت است که متاستاز در پاسخ به این که امکان.

این البته یک چالش به دلیل غیر قابل توصیف بوروکراسی-چه هانا آرنت به نام “حکومت هیچ کس”-را برای کمتر آشکار خائنانی از انجام تنهاست و ریشو افراطیون به دنبال از بین بردن شیطان بزرگ و…. و غیره. ترفند من فکر می کنم این است که برای ایجاد یک آنتاگونیست است که بخشی از این حکم به ساختار قدرت اما که همچنین حفظ یک خارجی چشم انداز-که مجسم و متحرک یک نهاد است که مخرب و سرکوبگر هر چند از آن است که خود را بیش از حد بزرگ است و دست و پا گیر برای همیشه واقعا حساس بود. این سرهنگ هورتون احتمالا مبهم تبه کار من تا کنون ایجاد شده (و در نتیجه احتمالا قانع کننده ترین).

و در نتیجه جدا شدن: یک تیم کوچک از lone wolf از طریق پست بشکند irregulars هر کدام با انگیزه مبهم و متناقض وفاداری بازمی گردد در برابر بی رحم فراگیر سنگ زنی نیروی آمریکایی امنیت ملی دولت رفته رفته…. آن را واقعی آن را به موقع و آن را ساخته و unnervingly ممکن است فرض و من فوق العاده افتخار کنیم.

هنگامی که ما صحبت در آخر به شما گفت که آن را در زمان شما 4-5 ماه به صورت کامل اولین پیش نویس از یک رمان است. در طول سال خود را در پیش نویس پردازش تغییر کرده است ؟

نه که خیلی. هنوز هم حدود یک یا دو ماه از تفکر همه چیز را از طریق پس از حدود چهار ماه از تب نوشتن. همه افسوس با تعداد زیادی از وقفه اما به نوعی آن را تمام انجام می شود.

چرا تصمیم گرفتید به نبرند $500,000 پیشرفت شما ارائه شد به جای اعتصاب خود را و خود انتشار ؟

دلیل اول این است دیجیتال تقسیم می شود. میراث ناشر ارائه می دهد نویسندگان 17.5 درصد از خرده فروشی های دیجیتال عنوان; خود نویسنده منتشر شده نگه می دارد 70 ٪ است. که مقدار زیادی از حجم میراث ناشر به حرکت می کند برای جبران کسری بودجه و من تصمیم گرفتم که در طول زمان, من می تواند حرکت کند به اندازه کافی در خود من به پیش آمده است.

دلیل دوم اینکه من قرار است آن را واقعا جدا از این برای اولین بار است که کنترل بر قیمت گذاری و زمان بندی. کسب و کار فعلی ضروری از میراث انتشارات است که برای حفظ این موقعیت از کاغذ و مانع رشد دیجیتال.

میراث ناشران سعی کنید برای به انجام رساندن این هدف با شارژ بیش از حد برای کاغذ و کتاب توسط slaving دیجیتال انتشار مقاله است. به اعتقاد من شیرین من در هر نقطه-قیمت واحد (در قیمت واحد آن ضرب حجم در نتیجه حداکثر درآمد) در حدود پنج دلار و میراث ناشران نمی خواهد قیمت جدید دیجیتال عناوین که در پایین (در واقع آنها رفت و به جنگ با آمازون بیش از آمازون $9.99 قیمت نقطه ای که آنها در نظر گرفته بیش از حد کم).

من همچنین می خواهم به انتشار نسخه دیجیتال به عنوان به زودی به عنوان آن را آماده و نسخه کاغذی پس از آن به دلیل یک کاغذ کتاب طول می کشد برای رسیدن به بازار (شما باید به چسب آن کشتی از آن و غیره) و میراث ناشران اصرار بر برگزاری به نسخه های دیجیتال تا زمانی که نسخه کاغذی آماده است. است که هزینه پول چون تا زمانی که من کتاب ها در دسترس هستند برای فروش آنها کسب درآمد نیست هر چیزی.

به هر حال در کوتاه من دلیل دوم این بود که فلسفه من در قیمت و زمان است در تضاد به قیمت و زمان فلسفه از میراث ناشران و ایشان به من.

دلیل سوم راه, شد, کنترل بسته بندی و تصمیم گیری. من از دست بیش از حد بسیاری از فروش به تنبل بد تصور را پوشش می دهد و ترجیح می دهند به اتهام مسائل از جمله.

در رابطه با انتشار خود شما چه فکر میکنید خواهد جداگانه واقعا با استعداد نویسنده با رمان است که باید مشروع تجاری درخواست تجدید نظر از بقیه بسته است ؟

کار سخت و شانس – همان به عنوان همیشه.

زمانی که من با شما صحبت کرد آخر شما نمی پایبند به نوشتن برنامه. هنوز هیچ نوشتن برنامه ؟

هنوز در تلاش برای پیدا کردن یکی! بسیاری از وقفه. اما من فکر می کنم دیجیتال خوب خواهد بود برای من. من نوشته ام دو داستان کوتاه (“The Lost Coast” و “پاریس یک سگ ماده”) و آنها در حال فروش هست و ارضاء فوری من از نوشتن یک داستان کوتاه و ساخت آن را در دسترس به روز آن را انجام داده است از انگیزه های بزرگ برای جلوگیری از حواس او را پرت.

چه چیزی شما را بکنید هنگامی که شما در حال تحقیق و نوشتن و یا ترویج?

من نوشتن در مورد سیاست و زبان در من همزمان وبلاگ قلب از این موضوع کار کند و هنگامی که من بسیار خوش شانس رسیدن به یک پیاده روی آرام در شب.

و وجود دارد هیچ چیز مانند یک کتاب خوب و خوب تک مالت اسکاچ.

توصیف نوشتن خود محیط زیست است.

آرام, اتاق کار, خوب, نور, Mac 24 اینچ مانیتور و appallingly راحت sweatpants و یک توپ را روی گوه شرت. معمولا با چای سبز; به عنوان رهبر انقلاب با یک فنجان قهوه می خورم.

توصیف معمولی شب در زندگی بری EISLER.

Hah. شما دنبال آن هستید در یکی از سمت راست در حال حاضر.

نمونه آخر هفته ؟

نه چندان متفاوت افسوس. من کار بیش از حد.

من فقط به پایان رسید جان لاک “من چگونه به فروش یک میلیون کتاب الکترونیکی در 5 ماه است.” به نظر می رسد به عنوان اینکه او صرف یک مقدار عظیم از زمان در رسانه های اجتماعی. به خصوص در توییتر. در تجربه شما چقدر مهم است استفاده از رسانه های اجتماعی برای فروش کتاب و چگونه شما خودتان جلوگیری از رفتن در دریا زمان عاقلانه است ؟ و یا آیا شما?

من مطمئن هستم که من خودم را متوقف کند. هر کس برای پاسخ به این یکی برای خودش دلیل این پاسخ بستگی دارد چقدر دوست دارید یا دوست نداشتن رسانه های اجتماعی و آنچه که شما در حال تلاش برای خارج شدن از آن.

برای مقاصد تجاری, من فکر می کنم حضور آنلاین قوی مهم است. من می توانید ببینید که فقط از بالا چگونه داستان کوتاه من فروش پاپ زمانی که من اعلام می کنم آنها را در Facebook, Twitter و وبلاگ من.

هر کلمه از مشاوره در مورد رسانه های اجتماعی است ؟

نکته اصلی این است به استفاده از رسانه های اجتماعی برای ایجاد روابط و نه فروش کتاب. اگر شما مردم ارائه ارزش – سرگرمی, اطلاعات شما ایجاد روابط و فروش را دنبال کنید به طور طبیعی. اگر شما فقط سعی کنید به فروش مردم فرار جیغ ترسناک.

اما من فکر می کنم, دیجیتال, چاپ و نشر خود معطوف کرده است ارزش یک نویسنده را به نوشتن. من فکر می کنم بهترین بازاریابی با استفاده از یک نویسنده زمان نهفته در نوشتن داستان های بیشتر. نه این که رسانه های اجتماعی و تبلیغات نیست مفید; آنها قطعا هستند. اما هیچ چیز به عنوان موثر در فروش یک کتاب به عنوان نوشتن و انتشار یک جدید.

چگونه می توانم تعریف شما از موفقیت ؟

پیدا کردن یک راه برای گرفتن مردم را به پرداخت شما را به انجام آنچه شما می پرداخت را انجام دهد.

آن را خیلی زود برای من بپرسید چه طرفداران می توانند انتظار بعدی ؟

تا بعد از یک Dox داستان کوتاه یک دلیله معشوقه سامسون داستان کوتاه و احتمالا باران prequel رمان. تا حد زیادی به نگاه به جلو به.

[ad_2]