اکتبر 23, 2021

رهام چت

چت آنلاین

پرسش های متداول درباره خرید ترازو و باسکول

صفحه اندازه گیری و یا پلتفرم در باسکول های جاده ای اغلب از جنس فلز ، بتن و یا ترکیبی از این دو می باشد که برای راحتی بیشتر در عبور و مرور خودرو ها به صورت پل و یا مسطح طراحی می شود. افراد با استفاده از جدول کالری مواد غذایی که در بدنه ترازوی نفرکش چسبیده است، بدونه نیاز به نسخه خاصی، می توانند برنامه رژیم لاغری یا چاقی خود را باسکول پند مدل px9000 تنظیم نمایند. بدنه فولادی آن ها در برابر فشار ناشی از ضربات مختلف مقاوم بوده و از استحکام بالایی برخوردار هستند. شمارش دستی اجسام در صورتی که ابعاد قابل توجهی داشته باشند و تعداد بسیار زیادی نباشد امکان پذیر است و می توان با صرف وقت و دقت آن را انجام داد ، ولی اگر تعداد بالایی از قطعات مورد نظر را بخواهیم شمارش کنیم معمولا کاری خسته کننده است و در اکثر موارد با اشتباهات عددی مواجه می شویم و مجبوریم بارها از ابتدا شروع به شمارش آن قطعات کنیم ، علاوه بر بروز خطا در شمارش تعداد بالای اجسام یک شکل ، زمان بر ، بودن شمارش هم یکی دیگر از مشکلات است ، حال علاوه بر تعداد بالای اجسام یک شکل و از طرفی نبود زمان کافی برای شمارش و پایین آمدن دقت لازم برای شمارش ، کوچک بودن ابعاد اجسام یک شکلی که می خواهیم شمارش کنیم را هم به این مشکلات اضافه کنیم .

باسکول خرید و فروش میوه
در تصور عام این است که چون وانتیها ضایعات را از درب منازل ارزان میخرند، به ما نیز ارزان میفروشند و ما قراضهها را با افزایش قیمت عرضه میکنیم؛ در حالی که این ضایعات قبل از اینکه به دست ما برسد چندین مرحله تفکیک را گذرانده که موجب افزایش قیمت آن شده است و ما نیز سود یک درصدی را براساس کاری که انجام میدهیم روی قیمت قبلی اضافه میکنیم. نماینده شرکت تبادل آرام شرق اذعان کرد: یک بخش از مصرفکنندگان ما تولیدکنندگان مفتولهای مسی هستند که میتوانند از ضایعات مفتول تولید کنند، بخش دیگری از مشتریان ما، تولیدکنندگان شمشهای مسی بودند که بازار این مصرفکنندگان راکد شده و پس از تعطیلی واحدهای آنها، این بخش از بازار ما نیز، از دست رفت. مدیر فروشگاه بورس ضایعات آلومینیومی عبدلی درمورد فروش شمشهای ضایعاتی، بیان کرد: بیشتر مصرفکنندگان ضایعات آلومینیومی ترجیح میدهند قراضه بخرند و در کارخانه فرآیند ذوب را انجام دهند، به همین دلیل فروش بار پرس شده مخلوط و شمش خیلی اندک است.

باسکول و ترازوی دیجیتال
مدیر فروشگاه بورس ضایعات آلومینیومی عبدلی در مورد شمشهای عراقی، خاطرنشان کرد: شمشهای آلومینیومی عراقی به دلیل ناخالصی زیادی که دارد معمولا در فرآیند تولید برای مصرفکننده مشکلساز میشود، از سوی دیگر واردات ضایعات عراقی به کشور برای ما به صرفه نیست چون تفکیک قراضههای آلومینیومی در عراق به درستی انجام نمیشود؛ همچنین مصرفکننده تمایلی به خرید شمش ضایعاتی ندارد و ترجیح میدهد ضایعات را به صورت کیلویی و غیر بستهبندی (فله) خریداری کند. فروش باسکول کامیون کش دیجیتال ۵۰ تن جاده ای نیاز به تخصص فراوان دارد بنابرای اگر قصد خرید این محصولات را دارید با مشاوران ما در ارتباط باشید. ما شمش روی نیز عرضه میکنیم؛ کارخانجاتی که از ما ضایعات مس خریداری کرده و قصد دارند خود آلیاژسازی کنند، روی را نیز از ما خریداری میکنند. در برخی موارد این شرکتها ضایعات مس را خریداری کرده و براساس نیاز خود، آلیاژسازی میکنند. خرید باسکول جاده ای مورد نیاز شرکتها و سازمانهای خاصی است که در جابهجا کردن بار فعالیت دارند و یا بر آن نظارت دارند. نکته: اگر موادی که برای وزن کردن دارید که درباید درون ظرف قرار گیرد برای داشتن وزن دقیق، ابتدا ظرف را بر روی دستگاه قرار داده و دکمه ی پارسنگ را بزنید.

باسکول شهر قدس عبدلی درمورد ضایعات پرس شده، توضیح داد: مصرفکننده معمولا به ضایعات پرس شده اعتمادی ندارد به همین منظور این قراضهها را به صورت اعتباری از ما خریداری میکند و در هنگام خرید شرط میگذارد که اگر بار دارای ناخالصی باشد، خرید خود را عودت میدهد اما از طرف دیگر، نگهداری ضایعات آلومینیومی به صورت فله برای ما دشوار است. شرکت صنایع پند علاوه بر تولید ترازو، باسکول هم تولید میکند. از بهترین باسکول های موجود در بازار می توان به دو برند باسکول پند و باسکول محک نام برد که دارای بدنه ی مقاوم بوده و در مدل های گوناگون باسکول فروشگاهی ، باسکول صنعتی ، باسکول آویز ، باسکول جاده ای ارائه شده است . سانوا، نرم افزار تجاری کامل برای فعالیتهای حرفه ای، صنعتی و اداری در حوزه توزین است. ضایعات که به دست ما میرسد تفکیکشده است اما جداسازی و دستهبندی ضایعات را خودمان انجام میدهیم و هر دسته از ضایعات را به مصرفکنندگان مرتبط تحویل میدهیم. نماینده شرکت تبادل آرام شرق در پاسخ به این سوال که در چه مرحلهای ضایعات ارزشگذاری میشود، تصریح کرد: زمانی که ما ضایعات را از دورهگردان وانتی خریداری میکنیم اصلا ارزان قیمت نیستند، بلکه قبل از رسیدن این ضایعات به دست ما، انواع قراضه براساس قیمت جهانی، قیمتگذاری شده است.