سپتامبر 19, 2021

رهام چت

چت آنلاین

ویژگی این بک لینک ها چیست؟

پس اگر واقعا می خواهید بدانید سئو چیست و چقدر اهمیت دارد و مهم است حدود 15 دقیقه از وقت تان را در اختیار بنده بگذارید و تا انتهای این مقاله همراه من باشید. از طریق راههای ارتباطی موجود در وب سایت می توانید با بنده و همکارانم در ارتباط باشید و هر گونه نقطه نظر، انتقاد و پیشنهادی را با گوش جان خواهیم شنید. طبیعی است که پس از گذشت مدت مورد نظر، بک لینک شما حذف خواهد شد. زمانی که سایت شما در صدر نتایج جست و جو باشد و بیشتر از رقبایتان دیده شوید برندتان قوی تر خواهد شد. سئو به مجموعه ای از فرایند ها و دستورالمعل هایی گفته می شود که ما باید روی وب سایت مان انجام دهیم تا در موتورهای جست و جو نتیجه خوبی بگیریم. تنها کاری که باید انجام دهید، پیدا کردن وبلاگ یا سایتهایی است که اجازه انتشار محتوای مهمان را به شما میدهند.

اگر در بخش پست مهمان فعالیت کنید، گوگل کمتر به شما شک میکند چون سایت های دیگه به سایت های PBN شما هم اعتبار داده اند. به طور کلی و به زبان ساده گوگل به سایت هایی رتبه خوب می دهد که اولا به فکر کاربران شان باشند یعنی به آن ها اهمیت بدهند و ثانیا اعتبار بالایی در وب داشته باشند و مورد اطمینان باشند. بعضی از دوستان فکر می کنند سئو یعنی ترفندهایی که بشود از آن ها برای بالا آمدن یک شبه در گوگل استفاده کرد. خلاصه بگویم منظور از اهمیت دادن به کاربران یعنی سایتی داشته باشیم که از هر لحاظ برای کاربران مفید و در عین حال کار با سایت ما برای شان راحت باشد. از تولید محتوای مفید و ارزشمند گرفته تا شکل ظاهری سایت، المان های چیده شده در سایت، رنگ بندی و شکل نوشته های سایت، سرعت بارگذاری سایت و هر موردی که سایت ما را به یک سایت مفید با کاربری راحت برای کاربران مان تبدیل کند.

از این رو دریافت ترافیک از موتورهای جست و جو برای ما بسیار اهمیت دارد و مفید خواهد بود. علاوه بر این، طبق بررسی حدود 14 میلیون وب سایت، نتیجه حاصل از آن این بود که UR رابطه نزدیکی با ترافیک ارگانیک دارد. در این روش، شما میتوانید محتوای خود را در سایتهایی که مرتبط با موضوع شما هستند، منتشر کنید. همان طور که گفته شد ساخت بک لینک اهمیت بسیاری دارد و می ­تواند سایت شما را در صفحه نتایج جست و جوی اینترنتی به رتبه های بالاتری برساند. لینک های طبیعی بدون هیچ گونه اقدامی از طرف کارشناس سئو برای سایت شما تولید خواهد شد. در ابتدا این متد یکی از متدهای کلاه سیاه در سئو شناخته میشد که با توجه به وجود چند صد متد pbn ، هم اکنون متدهایی از ساخت بک لینک pbn وجود دارند که بسیار طبیعی و ارگانیک ایجاد میگردند و در نتیجه نه تنها باعث جریمه شدن سایت نشده، بلکه باعث افزایش رتبه سایت در کلمه کلیدی مورد نظر شما خواهند شد.

من در این مقاله سعی کردم تجربیات شخص خودم را در مورد لینک سازی یا بک لینک PBN در اختیار شما قرار دهم و همانطور که گفتم روش های بسیار زیاد دیگری نیز برای ساخت پی بی ان وجود دارد که هر کدام به شکل های مختلف اجرار میشود اما از آنجایی که خودم با این نوع شبکه سازی کار کردم و نتیجه آن را بر روی پروژه های خود دیده ام تصمیم گرفتم آن را آموزش دهم . چند میلیون سایت در سراسر دنیا وجود دارند که هر روز هم به تعدادشان اضافه میشود. وقتی ما به صورت انلاین بک لینک میفروشیم ، به خصوص وقتی این بک لینک ها به صورت دستی ساخته میشود ، یکی از کارهایی که توسط رقبا اتفاق میافتد خرید سرویس ها و فروش انها به دیگران است. علاوه بر استفاده از این شبکه برای SEO خود ، همانطور که بسیاری از افراد و سایتها می توانند با فروش لینک دهنده های pbn درآمد کسب کنید.