آگوست 5, 2021

رهام چت

چت آنلاین

ویروسی کتاب بازاریابی – 5 اسرار مبارزات بازاریابی ویروسی برای کتابها

[ad_1]

نکته مهم در مورد ویروسی کتاب بازاریابی است که در آن طول می کشد در زندگی خود را. به عنوان مردم شروع به گسترش خود کتاب virally در سراسر اینترنت بیشتر و بیشتر مردم آگاه از شرکت شما و نام تجاری خود را. بیشتر مردم به دانستن بیشتر در مورد کتابها و دیگر محصولات و از این رو شما را با فروش بیشتر. این برنامه رایگان و تبلیغات رایگان فروش یک بازاریاب ترکیب رویایی. پس چگونه شما ویروسی بازاریابی کتاب مناسب است ؟

در اینجا 5 راز مبارزات بازاریابی ویروسی برای کتابها:

راز #1: کتاب های خود را رایگان

مهم ترین مولفه برای گرفتن کتاب خود را برای تبدیل شدن به فوق العاده ویروسی است که آن را به رایگان. اگر رایگان است, بیشتر مردم خواهد شد قادر به گرفتن دست خود را بر روی آن. اگر بیشتر مردم قادر به دست آوردن کتاب خود را سریع تر از آن است به احتمال زیاد به دیگران از طریق ایمیل سایت های رسانه های اجتماعی و یا حتی از طریق کلمه از دهان.

راز #2: دارای تکان دهنده عنوان

نوشتن یک عنوان است که کاغذ برداشته و آنها را با چشم (شاید البته) و شامل بسیار جذاب ecover از کتاب خود را به عنوان به خوبی. آنها می گویند اصلا قضاوت یک کتاب توسط پوشش آن’ اما خوب عنوان و پوشش تنها چیزهایی که ما می تواند قاضی در اولین زمان ما وضع چشم در یک کتاب یا کتاب. تکان دهنده عنوان می رود برخی از راه برای ساخت کتاب الکترونیکی به شما ویروسی.

راز #3: شامل سادگی حقوق

دیگر از کتاب خود را رایگان و تکان دهنده عنوان plus جذاب پوشش از جمله یک بیانیه نوشته شده است در کتاب خود که آن را با سادگی حقوق نیز کمک می کند تا حد زیادی. سادگی حقوق اساسا به خواننده خود این حق را بدهد و آن را به دیگران بدون به دنبال کسب اطلاعات از نویسنده. این quells هر گونه شک و تردید در ذهن مردم به عنوان اینکه آیا آنها می توانند به دور کتاب که می رود راه طولانی برای ساخت آن ویروسی.

راز 4: نوشتن فک انداختن محتوا

بدون محتوای با کیفیت بالا شما ویروسی کتاب کمپین بازاریابی است که به احتمال زیاد به سقوط مانند یک خانه از کارت. این “گوشت” پشت مبارزات انتخاباتی خود را پس به صحبت می کنند. شما نیاز به نوشتن مطالب تازه است که یا با طراوت. شما نیاز به قرار دادن با هم اطلاعات را که مردم به این کتاب واقعا خوب است.’ محتوا خواهد بود که فشار عامل به اینکه آیا افراد توصیه می شود کتاب خود را به دوستان خود.

راز #5: آن را کوتاه

این اختیاری است اما از آنجا که مردم هستند بنابراین امروز زمان گرسنگی کوتاه و تند کتاب (که اغلب به نام یک گزارش نیز) ممکن است مناسب تر برای ویروسی مقاصد تبلیغاتی. پس کتاب خود را رایگان است و شما لازم نیست که به خودرا برای امتحان اماده اطلاعات زیادی به آن را به عنوان به خوبی. کوتاه eBook مصرف می شود سریع تر است که باعث می شود آن را بیشتر احتمال دارد که مردم را از ارسال آن به دیگران است.

رایگان و کیفیت کتاب به راحتی می توانید به ویروسی با حق ویروسی کتاب بازاریابی مبارزات انتخاباتی. ایجاد شاهکار خود را در حال حاضر و درو پاداش!

[ad_2]