ژوئن 23, 2021

رهام چت

چت آنلاین

ویروسی ویدئو پادکست 1-2-3 و یا چگونه به گوگل تصویری

[ad_1]

پادکست ویدئو و یا فیلم ها ویروسی هستند و تمام وزوز در ارتقاء این روز است. اگر شما مایل به نگه داشتن یک وبلاگ نوشته شده و شما هرگز در گذشته ویژگی های انسداد به صوتی, پادکست, شما ممکن است در برای تعجب دلپذیر با پادکست ویدئو. آن را شگفت آور ساده را جذاب ویدئوها میزبان آنها را به صورت رایگان در سایت های ویدیویی معروف و رانندگی prequalified ترافیک به سایت خود و یا کسب و کار.

به بخشید نسخه از ساخت فیلم

  1. با استفاده از free Windows Movie Maker است که کشتی ها با ویندوز XP. که طول می کشد مراقبت از خود را ویرایش اساسی نیاز دارد از جمله افکت های تصویری, انتقال, اضافه کردن عناوین و اعتبارات روایت و یا دیگر آهنگ های صوتی و صادرات به .wmv نوع فایل. بدیهی است که اگر شما پیدا کنید که فیلم های خود را تبدیل شدن به بسیار محبوب شما می خواهید به هدف قرار دادن MP3 نوع فایل برای گرفتن کامل آی پاد انقلاب تحت تاثیر قرار دهد.

    Open Windows Movie Maker و شما وظیفه نوار ابزار است که شامل وارد کردن صدا و یا تصاویر. حتی اگر شما هیچ تصویری به کلیپ شما می توانید انجام بسیاری هنوز هم با عکس. در نظر اول وارد سایت خود لوگو و با استفاده از یک ویدئو از جمله اثر زوم در به تقلید از حرکت دوربین.

    با یک دوربین دیجیتال شما می توانید یک سری از عکس های هنوز و واردات آنها را به یک توقف حرکت فیلم. اگر از دوربین های دیجیتال خود را به ضبط ویدئو قابلیت بهره برداری کامل از آن است.

  2. برای اهداف تجاری شما ممکن است می خواهم به خرید برخی از سهام موسیقی و یا سهام حلقه موسیقی برای استفاده تجاری. وجود دارد سایت های که ارائه رایگان حلقه ها به صورت شخصی و غیر تجاری استفاده کنید. حق موسیقی پس زمینه می توانید اضافه کردن مقدار زیادی به ویدیو خود را و نام تجاری تلاش. فقط با کلیک بر روی واردات Audio در Windows Movie Maker وظیفه منو و سپس تغییر نظر فضای کاری خود را به جدول زمانی. کشیدن فایل های صوتی را به هر جایی که دوست دارید به عنوان چند بار که دوست دارید (تکرار یک حلقه مستمر در پس زمینه).
  3. با کلیک بر روی “ذخیره به کامپیوتر من” و انتخاب کیفیت ویدئو. در حالی که چند بار پخش در کامپیوتر” خوب است, شما ممکن است بخواهید برای دیدن اگر ویدئو های خود را بهتر به نظر می رسد در با کیفیت بالا. حجم فایل بزرگتر خواهد بود هر چند.

که در آن شما آماده برای آپلود!

ها به, Yahoo Video, YouTube.com AOL Video, Google Video, و دیگر هیچ تصویری میزبانی سایت های شما ترجیح می دهید.

اختیاری: می خواهید برای دریافت فانتزی ؟ شروع یک وبلاگ و استفاده از قراردادن امکانات از گوگل ویدئو و یا یوتیوب برای قراردادن فیلم های خود را به وبلاگ خود. با استفاده از آر اس اس به HTML مبدل مانند کپور به جلو و نوشته های وبلاگ خود را بر روی هر سایت شما می خواهم برای ویدئو های خود را ترویج وبلاگ.

شما می توانید با استفاده از این روش بسیار کوچک سرمایه گذاری از زمان و پول است. شما می توانید تولید ویروسی فیلم تصویری آموزش تصویری محصول فقط در مورد هر روش بازاریابی شما می توانید از فکر می کنم. مطمئن شوید که به ویژگی های خود را با نام تجاری لوگو در سایت های است که اجازه می دهد یک لینک مانند گوگل تصویری اضافه کردن لینک سایت شما برای بینندگان به سایت خود را پیدا کنید.

[ad_2]