نوامبر 30, 2022

رهام چت

چت آنلاین

ویدئو های بازاریابی مناسب برای شما و جایی که شما باید از آن استفاده کنید ؟

[ad_1]

چرا بازاریابی جلب نتایج بزرگ برای صاحبان کسب و کار و کارآفرینان

بازاریابی یک موضوع داغ برای ما تازگی و دلیل خوب است.

بازاریابی آنلاین یک کسب و کار پویا اما نه همیشه غیر قابل پیش بینی. برای سال در حال حاضر ما دیده ایم سازگار روند نشان می دهد که یقین مانند کاربران استفاده می شود به تماشای تبلیغات در هنگام مرور اینترنت و در حال حاضر بیش از همیشه آن فیلم تاثیر عادات خرید خود را.

برای کمک به کسانی که در حصار با توجه به ویدئو خود را با بازاریابی ما قرار داده است با هم یک لیست از پاسخ به سوالات متداول.

ویدئو بازاریابی گران است ؟

بازاریابی تنها به عنوان گران قیمت به عنوان بودجه شما در حال کار با. وجود دارد مقدار زیادی از راه هایی برای ایجاد فیلم های موثر است که مقرون به صرفه نیست شما هر چیزی به غیر از وقت خود را. شما نمی خواهد به سرحد سر با رهبران صنعت از حق دور و به تلاش های بازاریابی خود را کمک به رشد کسب و کار خود و بنابراین شما باید رشد بودجه.

وقتی که می آید به ساخت فیلم های خود را تمرکز بر روی ارزش محتوای بیش از ارائه. گرفتن بیش از حد خلاق می تواند یک چیز بد نیست اگر این محدودیت توانایی خود را برای انتقال پیام خود را.

که در آن شما باید با استفاده از ویدئو و بازاریابی است ؟

* شامل تصویری در محتوای صفحه خود را

یک مطالعه توسط غبار نشان داد که داشتن ویدئو در صفحه فرود خود را افزایش شانس خود را بر روی صفحه 1 برای هدف خود عبارات کلیدی 53٪.

داشتن یک صفحه 1 SERP مثال یک چالش است و اگر شما در یک صنعت بسیار رقابتی که در آن تبدیل شده است بسیار با ارزش و سپس آن را تبدیل به یک مبارزه مداوم با رقبای خود را.

افزایش صفحه 1 رتبه شانس با 53% باعث می شود یک مورد قوی برای جمله تصویری در بازاریابی آنلاین خود را

آیا خود را به طور خلاصه در یک صحبت سر سبک تصویری و یا استفاده از Power Point برای ایجاد یک نمایش اسلاید تصویری داشتن که در محتوای خود را یک راه عالی برای اطمینان بیشتر از ویدئو های خود را بازاریابی.

* شامل تصویری خود را با پست های وبلاگ

شما صرف مقدار زیادی از زمان خود را در پست های وبلاگ و مطالب می تواند فقط به عنوان مقدار به عنوان یک صفحه فرود. چرا که نه شامل اطلاعات به عنوان یک ویدیو و افزایش شانس که اطلاعات گسترده تر مردم ؟

هنگامی که شما ایجاد محتوای وبلاگ است که کاربران عشق آنها به آن لینک خود را در بازاریابی محتوا است. هر کسی که بازاریابی آنلاین می داند ارزش یک لینک از یک وب سایت معتبر.

SEO سازمان moz.com در بر داشت که با ارائه یک ویدیو همراه با این وبلاگ متن ها و تصاویر خود را گسترش رسیدن به 3X و این بدان معناست که 3X کاربران و 3X لینک درآمد.

باید تصویری بازاریابی به جای خود وبلاگ ؟

به طور کلی هیچ اما باید آن را ساخته شده یک بخشی از آن است. در حالی که فیلم های آنلاین نمایندگی 69 درصد از تمام جهانی مصرف کننده آنلاین ترافیک در سال 2017 و 69 درصد است و بدیهی است که یک تعداد شما می توانید چشم پوشی است که می گویند صنعت خود را لزوما در پایان بالا از روند تصویری.

آن را به احتمال زیاد هنوز هم روند که راه اما اجازه ندهید که آن را باطل خود را تاسیس کردند. کاربر انتظارات و عادات متفاوت در هر صنعت تو رفتگی در دیوار و در تا اضافه کردن آن را به آنچه شما انجام می دهند به جای تعویض بیش از همه با هم.

چگونه شما می دانید اگر تصویری بازاریابی برای شما مناسب است ؟

پاسخ آسان است آن را به احتمال زیاد است اما به مطمئن شوید که آن را خوب به تست آب.

سعی کنید برخی از A/B تست در میان صفحات و پست ها و ببینید که چگونه خود را از تعامل با کاربران خود است. شما به احتمال زیاد نمی خواهد تحت تاثیر قرار رتبه خود را بیش از حد با فقط 1 تصویری بنابراین بررسی گوگل آنالیز برای ارزیابی عملکرد.

علاوه بر این برای بینش بیشتر شما همچنین می توانید با استفاده از تجزیه و تحلیل از سیستم عامل های اجتماعی شما به اشتراک گذاری محتوا از طریق. Twitter, Facebook, Pinterest و یوتیوب همه آمار خود را شما می توانید بررسی کنید که چگونه به خوبی مطالب خود را هنگامی که شما اضافه شده یک ویدیو.

شما حتی می توانید استفاده مجدد از محتوای قدیمی با اضافه کردن یک ویدیو و به اشتراک گذاری آن را دوباره. سپس نگاهی به دور اول بازاریابی آمار در مقابل آمار شما بعد از اضافه های ویدئویی خود را.

نکته برای بازاریابی ویدئوها نسبت به زنان

بازاریابی به زنان ؟ یک مطالعه اخیر توسط adeliestudios.com یافت 83 درصد از مادران به نوبه خود به اینترنت زمانی که آنها نیاز به پاسخ.

آن را حس می کند که اگر پاسخ به هر سوال یک مادر مشغول ممکن است بخواهید در وب سایت خود را و سپس شما باید یک پاسخ است که آسان به دریافت خواهید کرد. و این بدان معناست که از جمله تصویری با مطالب خود را.

کسی که در یک عجله که می خواهد یک جواب ساده می تواند واقعا کمک داشتن که پاسخ سریع و کاربر پسند با فرمت.

اضافه کردن یک ویدیو را پوشش می دهد که پاسخ شما را در مطالب خود را به راحتی می تواند به معنای تفاوت بین یک کلیک و جدید منجر شود بنابراین مطمئن شوید که شما یک ویدیو از گزینه اگر شما در یک موقعیت برای پاسخ به چیزی یک مادر ممکن است نیاز به یک پاسخ سریع به.

[ad_2]