اکتبر 3, 2022

رهام چت

چت آنلاین

ونیز – آب در زیر پل ؟

[ad_1]

زمانی که ونیز شلوغ نیست تقلید آتلانتیس آن است که ایتالیا یکی از بهترین مقصد تعطیلات; و نه به ذکر است به عنوان یکی از شهرستانها زیباترین در جهان است. در واقع, واقع در شمال ایتالیا ونیز ارائه می دهد برخی از شگفت انگیز ترین معماری ها در جهان است. اما البته به محض شنیدن کلمه ونیز آن اغلب تداعی تصاویر از گوندولا کانال نقاب توپ و زیبا معماری; که به ذهن بهار در تورنت رنگ و فرهنگ است.

اما در سالهای اخیر ونیز مبتلا شده است برخی از بدترین سیل در بیش از 20 سال به عنوان سنگین باد و باران از دریای آدریاتیک بالا بردن سطح دریا توسط 156cm. این برگ هر دو ونیزی و گردشگران مبارزه از طریق خیابان های مستغرق تحت 80 سانتیمتر از آب است.

با Vaparasso (ونيز آب و اتوبوس) در اعتصاب تراورس شهر نزدیک به غیر ممکن است خروج افراد داخل تا سیل شروع به فروکش. و با ونیز در زیر آب پروژه سد ‘موسی’ هنوز هم تحت ساخت و ساز تا سال 2011 می افتد به مردم به معنای واقعی کلمه وثيقه خود را در میان.

اما به عنوان به زودی به عنوان خورشید درخشان بیش از ونیز و خیابان ها در حال خشک شما باید این فرصت را به سرگردان در امتداد پنهان کوچه, رفتی و پل ها است که ایجاد یک پیچ و خم پشت Grand Canal; دور از خزیدن گردشگران و خانه را به برخی از سنگهای پنهان است. بازگشت در مسیر مورد ضرب و شتم شما پیدا کنید که سنت مارک میدان و پل ریالتو در میان برخی از نمادین ترین نشانه در ایتالیا خواهد بود و وزوز با گردشگران و ونیزی به طور یکسان.

آن مهم است به درک که ونیز است که در آن شلوغ در طول تابستان و کریسمس و سال نو; با این حال با توجه به آب و هوا از اولویت های آن ممکن است توصیه می شود که شما سفر در بهار یا پاییز که دمای هوا نیز سردتر است.

دیگر زمان زیادی برای بازدید در ماه فوریه زمانی که کارناوال ونیز در نوسان کامل است. در این زمان از سال صدها نقاب revelers را به خیابان ها در دوره و به عنوان یک نتیجه می تواند باعث بسیاری از هتل ها رزرو می شود از ماه در پیش است. بنابراین اگر شما می خواهید برای رفتن و سپس در اوایل کتاب و به یاد داشته باشید به یک دوربین!

اما اگر شما را انتخاب کنید به بازدید از ونیز, شما ممکن است دریابید که ایتالیا تعطیلات اثبات به ارائه برخی از جالب ترین و هیجان انگیز مقصد بر روی زمین است. و هنگامی که شما بازدید ایتالیا برای اولین بار ممکن است شما را تشویق به بیشتر کشف مجموعهای از شهرستانها فوق العاده است که این کشور جذاب ارائه کرده است.

[ad_2]