اکتبر 3, 2022

رهام چت

چت آنلاین

هند خواستار پس از موفقیت میلیونر زاغه نشین

[ad_1]

به تازگی منتشر شده میلیونر زاغه نشین شد برای اثبات محبوب ترین فیلم در شب در سال 2009 جوایز اسکار.

میلیونر زاغه نشین داستان ملک جمال یک پسر جوان از محله های فقیرنشین که طول می کشد یک کرسی در کانون توجه این نسخه هندی از چه کسی می خواهد به یک میلیونر و برنده است. داستان خود را backtracks به ما نشان دهد چرا و چگونه او به نشستن در صندلی داغ – اما مهمتر اینکه او چگونه به نظر می رسد به دانستن پاسخ به هر سوال.

فیلم برداری در محل در هند, بینندگان با استعداد هستند و بینش به این واقعیت تلخ از محله های فقیرنشین که در تضاد شدید با عجیب و غریب, هیجان انگیز تصویر از دیگر مکان های دیدنی در اطراف بمبئی و آگرا است. آن است که یک فیلم بسته بندی شده با احساسات است که خواهد شد که شما خنده و گریه و مهمتر از به دست آوردن بیشتر در عمق چشم انداز زندگی در هند.

میلیونر زاغه نشین فیلم که موفق به آموزش بینندگان در مناظر و صداها را از این کشور با شکوه و موفقیت این فیلم الهام بخش و بیشتر و بیشتر سازندگان تعطیلات سعی کنید یک تکه از زندگی است. در واقع بسیاری خواهد شد که در حال حاضر با تجربه آنچه در هند ارائه کرده است تشکر برای صفحه نمایش بزرگ; این تور همراهی بهترین راه برای دیدن مناظر از هند و با آگاه و راهنمای شما خواهد بود در واقعا چشم باز تجربه.

این تور می تواند ارائه به شما را از طریق دهلی آگرا و جیپور – با فرصت های خود را گسترش تور و بازدید از گوا سریلانکا و یا Ranthambore. بازدید مسحور دهلی قدیم با آن کوچه های تنگ و رنگارنگ بازار قبل از حرکت به شاهنشاهی شاهکار معماری از Lutyen آن دهلی نو است.

و سپس حرکت بر روی جیپور, همچنین شناخته شده به عنوان شهر صورتی; دریافت نام خود را از یک رنگ صورتی رنگ کار مردم انجام شده در خانه ها و فروشگاه ها به استقبال شاهزاده ولز در سال 1853 می دهد که شهر آرام و آرام احساس می کنید. En route, چرا بازدید کاملا حفظ ترک مغول شهر فاتح پور سیکری و یا گم شدن در سحر و جادو از بالیوود در راج Mandir سینما – که هر دو ارائه فرصت بیشتر به تجربه فرهنگ های محلی را ارائه کرده است.

آگرا ترین معروف تاج محل – ادای احترام ساخته شده توسط 20,000 کارگران برای شاه جهان به افتخار همسرش ممتاز. سرد سنگ مرمر و روشن تقارن هستند حق یک شاهکار از جهان مدرن است. در واقع ممکن است مفید ثابت به یک عکاس حرفه ای در دست به مطمئن شوید که شما گرفتن عکس های شگفت انگیز از این هیبت الهام بخش آیکون.

اگر شما انتخاب می کنید به گسترش خود را در هند, تعطیلات, سپس بازدید از پارک ملی Ranthambore یک مثال مهم از پروژه ببر حفاظت از برنامه های در راجستان. در اینجا شما درمان خواهد شد و به سه بازی درایو باز بالا وسایل نقلیه به دیدن این موجودات با شکوه که فقط یک نمونه از بسیاری از تصاویر نمادین از هند شما می توانید انتظار تجربه.

[ad_2]