آگوست 18, 2022

رهام چت

چت آنلاین

هتل های 5 ستاره در بمبئی

[ad_1]

بمبئی, همچنین شناخته شده به عنوان پایتخت تجاری هند است و یکی از غالب شهرهای بندری در کشور است. بمبئی طبیعت به عنوان مهمترین و التقاطی و جهان وطنی شهر هند است که نماد در حضور بالیوود در شهرستان مرکز در سطح جهانی تاثیر گذار فیلم هندی و تلویزیون صنایع. همچنین این خانه به هند بزرگترین زاغه جمعیت. بمبئی یک shopaholic بهشت – شهر دارای چندین خرید از بازارهای مانند Coloba جاده, چور بازار و کرافورد بازار است. مسافران کسب و کار را در خانه احساس را در بمبئی با تشکر از چندین هتل است که ارائه پیچیده کنوانسیون سالن و حق بیمه ، بازدید گردشگران از این شهرستان به گرفتن یک نگاه اجمالی از فرهنگ هند در قالب سایت های به یاد ماندنی مانند دروازه هند, حاج علی, مسجد و ویکتوریا پایانه. آیا سفر کسب و کار مرتبط و یا یک تفریح اقامت به تجربه یک اثر خفیفی از رنگ از ستاره شدن و فرهنگ هند بمبئی را نا امید نیست بازدید کنندگان خود را. تعداد کمی از محبوب ترین هتل در بمبئی هستند: باوا سوئیت لو سوترا, Svenska طراحی هتل Waterstones هتل J C کلبه ییلاقی اقامت بمبئی ،

هتل های 5 ستاره در بمبئی

چهار فصل هتل ها و استراحتگاه – این بمبئی هتل واقع در مرکز شهر است و 20 کیلومتر از Chhatrapati Shivaji International Airport, در حالی که سانتا کروز داخلی فرودگاه 15 کیلومتر فاصله است. براق آیکون از بهترین هتل این هتل لوکس بزرگ ارائه می دهد چهارم, نمایش خیره کننده از دریای عرب و بی نظیر وسایل رفاهی و خدمات. دریا اتاق در طبقه بالاتر از این هتل 5 ستاره ارائه یک نمایش تماشایی و بسیار توصیه می شود. این هتل در بمبئی بالاترین نوار پشت بام است که ارائه می دهد نمایش پانوراما از شهرستان. آن است که یک درایو 10 دقیقه از Siddhivinayak معبد و یک درایو 15 دقیقه ای از شیواجی پارک.

TRIDENT NARIMAN POINT – این هتل 15 دقیقه رانندگی از بمبئی مرکزی و غربی ایستگاه راه آهن و پایانه حدود 45 دقیقه رانندگی از Chhatrapati Shivaji International Airport. واقع در قلب شلوغ بمبئی, این هتل لوکس soars 35 طبقه بالا و ارائه می دهد یک نمای پانوراما از ملکه گردنبند. عصای سه دندانه باشگاه caters برای مسافر کسب و کار را باید برای آسایش و راحتی. باشگاه طبقه از این هتل لوکس (از طبقه 28 به 31 طبقه) ارائه می دهد امتیازات مانند اکسپرس بررسی و چک کردن منحصر به فرد دریافت و دور ساعت خدمات ساقی. مهمانان در این طبقه نیز لذت بردن از دسترسی به این باشگاه منحصر به فرد سالن ارائه می دهد که با تعریف کوکتل ساعت همراه با خدمات اختصاصی باشگاه مدیر برای اطمینان از سریع و موثر خدمات.

MELUHA – سرخس هتل – این هتل 5 ستاره است که سازگار با محیط زیست مسئول هتل با جوایز بسیاری به آن اعتبار, این هتل لوکس در جهان است تنها هتل با ecotel سطح 1 و صدور گواهینامه LEED Gold امتیاز. واقع در قلب Hiranandani باغ در پوی این هتل حدود 5 متر رانندگی از Andheri ایستگاه راه آهن در حالی که فرودگاه بین المللی حدود 12 متر رانندگی کنید. این هتل 5 ستاره در بمبئی به نام آن سوئیت در افتخار افسانه ای از تمدن دره سند. این هتل اولین هتل در بمبئی به راه اندازی “خالص اتاق” مفهوم – در اتاق سیستم تصفیه است که حذف ذرات هوا و سطوح در حال درمان به حداقل رساندن رشد باکتری است. این hypoallergenic اقامت در هتل تقریبا 99.9% حساسیت زا مقاوم است. این هتل تنها به موفقیت در ترکیب حق بیمه خدمات مهمان نوازی با همه جانبه برنده جایزه تعهد به محیط زیست است. مفهوم این هتل لوکس است که ظرافت و توجه شخصی, همکاری با امکانات معاصر و حداقل تاثیر بر محیط زیست.

پالادیوم هتل بمبئی – این هتل لوکس که در عرض مناسب پیاده روی 10 دقیقه ای از پایین پارل ایستگاه راه آهن در حالی که فرودگاه بین المللی بمبئی فقط 13 متر دور. Nestled در داخل خیابان بالا ققنوس, لوکس, خرید, مقصد, این هتل فراهم می کند دسترسی راحت به خرید سرگرمی و گزینه های ناهار خوری. قابل توجه داخلی از لابی بزرگ و گرمی خوش آمدید مهمان با آن جذابیت قدیمی جهان برجسته راجستانی تیکری آثار هنری است. این طراحی سلطنتی مفهوم است که از طریق انجام اعمال اتاق مهمان و سوئیت است که ارائه مشتریان اوج در پنج ستاره لوکس مهمان نوازی.

[ad_2]