سپتامبر 19, 2021

رهام چت

چت آنلاین

نوشتن یک نامه فروش: استرس مزایای

[ad_1]

شما چه می خواهید از نامه فروش خود را? شما می خواهید کسی را به یک قرار ملاقات بنابراین شما می توانید نشان دادن کار خود و یا ویجت خود را و یا شما می خواهید کسی که به خرید و کار خود و یا ویجت خود را. شما می خواهید مشتریان خود را به انجام چیزی. شما می خواهید عمل است.

راه به دست آوردن عمل شما می خواهید این است که قانع کننده باشد. شما باید برای ایجاد انگیزه در خود را به مشتری یا مشتری بالقوه را به یک حرکت و به شما یک تماس و یا بیرون checkbook. چگونه می توانم به شما انجام این کار ؟ یک کلمه – مزایای.

شما متقاعد کردن مشتری با توضیح مزایای محصول خود را. بسیاری از مردم به اشتباه توصیف محصول خود را در جزئیات. ما می دانیم که کالیبر رنگ و وزن و غیره. اما آنچه ما واقعا می خواهید به دانستن این است: چه خواهد شد آن را برای من انجام دهید ؟ چگونه آن را بهبود بخشد زندگی من ؟ چه سود ؟

بیایید نگاهی به اتومبیل. اگر چه یک خودرو تجاری ممکن است به شما بگویم در مورد این خودرو ویژگی های آنها واقعا فروش اتومبیل. آنها ممکن است فروش سخت – شما در حال سختی و می توانید کار سختی انجام می شود. آنها ممکن است فروش عاشقانه – شما می خواهید یک ماشین است که شما را ، آنها ممکن است فروش ثروت – آیا شما می خواهید یک ماشین است که شما را احساس غنی ؟

من یک نویسنده هستم. من 12 سال تجربه. من نوشته اند و پنج کتاب است. اگر من به شما یک ایمیل فرستاده که به شما گفته این چیزهایی که شما می خواهم فکر می کنم “پس چی؟” در عوض من باید به شما بگویم چه چیزی باعث می شود من با ارزش به شما است. من می تواند شما را به یک قدرت در این زمینه خود را با کمک به شما در نوشتن یک کتاب در مورد زمینه خود را. شما دیده خواهد شد به عنوان یک گورو. تجارت فروش بیشتر محصول و یا خدمات است. من ممکن است می گویند چیزی شبیه به این:

“آیا شما می خواهید به یک قدرت در این زمینه خود را? یکی از سریعترین راه برای انجام این کار این است که با نوشتن یک کتاب است. اینکه نویسنده یک کتاب دستورات احترام همسالان خود و مشتریان خود را. آن را به شما می دهد و کسب و کار خود و اعتبار – اعتبار فوری. شاید شما می خواهید به فروش کتاب خود را. شاید شما فقط می خواهید به استفاده از آن به عنوان یک پیشنهاد رایگان و یا با تشکر از شما. شاید شما از آن استفاده کنید برای اطلاع رسانی به مشتریان بالقوه در مورد آنچه شما انجام دهد و چگونه آن را به نفع آنها است. به هر صورت یک کتاب می تواند یک مزیت بزرگ.”

حالا شما ببینید من ارزش و اگر فروش من نامه نوشته شده است به درستی, شما می خواهید برای تماس با من برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نوشتن یک کتاب است.

آن را ضروری است که شما نمی اتلاف وقت خود را با یک نامه فروش می کند که متقاعد کردن مخاطبان خود را به انجام کاری. شما نیاز به نگاه در محصول یا خدمات شما و توضیح آنچه در آن می توانید انجام دهید برای مشتری خود را.

[ad_2]