اکتبر 4, 2022

رهام چت

چت آنلاین

نشان می دهد که چگونه به انتشار کتاب خود را به صورت رایگان در آمازون حزب دموکرات کردستان

[ad_1]

در حال حاضر ممکن است به انتشار کتاب خود را و یا چاپ بر روی تقاضا کتاب در آمازون حزب دموکرات کردستان پلت فرم به صورت رایگان. این یک معامله بسیار عالی به عنوان آمازون به فروش می رساند 70 درصد از کتابها و 50% از چاپ کتاب به علاوه حق امتیاز مطلوب به نویسندگان. اما راه اندازی یک حساب کاربری قالب کتاب و آپلود خود را خطی می تواند دلهره آور تلاش است. “چگونه برای نوشتن یک کتاب در 10 گام آسان” ارائه می دهد راهنمایی و استدلال چه برای قرار دادن در تمام کسانی که در جعبه های کوچک. دانستن این که چرا و چگونه باعث می شود فرآیند عملی و تجربه پاداش.

آنچه باعث می شود این کتاب ارزشمند است این واقعیت است که نویسنده این کتاب حاوی هنگام آپلود زودتر نسخه در قطع CreateSpace به حزب دموکرات کردستان (Kindle Direct Publishing). در نتیجه. بث Whittenbury مواجه می شوند و در حل مشکلات مشابه شما در آپلود کتاب خود را. و نقشه راه میسازد روند در مد منظم ابتدا با این تصمیم آیا شما می خواهید به خود ناشر? تاپیک نرم افزار و باهم و شما باید این اطلاعات را به یک انتخاب منطقی است.

بعدی است که به دست آوردن ISBN که نه تنها شناسایی کتاب خود را, اما همچنین فرمت آن و ناشر است. این بخش نیز شناسایی نویسنده, اندازه صفحه قالب و متوسط یا یک کتاب و یا کتاب جلد کاغذی. طبقه بندی دیگر در حال به موضوع اصلی دسته بندی مخاطبان و اگر شناخته تاریخ انتشار. ISBN اعداد به دست آمده از طریق سایت myidentifiers.com و محدوده قیمت از $125 به $29.50 هر زمانی که خرید می ده.

گام بعدی این است که ثبت نام خود را در کتاب با کتابخانه کنگره برای PCN (Preassigned شماره کنترل) که کمک به کتابخانه محل که در آن کتاب خود را کنار گذاشته است. این فصل را نیز پوشش می دهد چگونه به ارجاع متقابل خود را PNC خود را با شابک و این روند برای ارسال یک کپی به کتابخانه کنگره. بث همچنین در مورد اینکه آیا برای دریافت یک کپی رایت در کتاب خود.

در راه اندازی خود را به کردستان حساب او نشان می دهد نگه داشتن آمازون حزب دموکرات کردستان به عنوان چاپگر خود را خود ناشر است. این حفظ حقوق خود. این بخش نیز شناسایی کشور که در آن شما کار خود را به اطلاعات مالیاتی خود را, بانک اطلاعات مسیریابی برای پرداخت حق امتیاز و شماره امنیت اجتماعی و یا EIN.

هنگامی که شما تعیین کرده اند تا خود را به کردستان تایید, شما می توانید شروع به آپلود مقاله خود را به حزب دموکرات کردستان سیستم. این کتاب فراهم می کند دستورالعمل در چه اطلاعاتی می رود که به آن جعبه. برای مثال شما ممکن است همکاران دیگر مانند illustrator و یا co-نویسنده. وجود جعبه ها برای کسانی که. جعبه های دیگر شامل زبان کتاب, عنوان, کلمات کلیدی, موضوع دسته بندی و انتشار حقوق. یکی از مهم ترین مطالب خواهد بود که توضیحات جعبه به عنوان این خواهد شد به نظر می رسد در آمازون کتاب صفحه است که یکی از خوانندگان بالقوه استفاده در ارزیابی کتاب خود را و تصمیم گیری خرید. نگاهی به شبیه کتاب توصیف به کمک در نوشتن این قطعه فروش و انتخاب کلمات کلیدی قوی. این توضیحات و کلمات کلیدی نیز بخشی از پارامترهای جستجو خریداران استفاده می شود برای پیدا کردن یک کتاب در یک موضوع خاص است.

هنگامی که شما در جعبه در گزینه چاپ بخش شما می توانید شروع به بارگذاری مقاله خود را. اولین, شما نیاز به بارگذاری رایگان Word template برای اصلاح اندازه شما را انتخاب کرده اند. این روش پیچیده است و بث آگهی شما از طریق این فرایند با دقیق گام به گام توسط به گام دستورالعمل. او همچنین هشدار در مورد انتخاب اندازه فونت و استفاده از فونت پیش فرض از Garamond 11-نقطه در هنگام نوشتن مقاله خود را ذخیره احتمالا شما قالب بندی کار بعد.

بخش بعدی توضیح می دهد که چگونه به فرمت خود را به عنوان صفحه انجامه صفحه فداکاری صفحه و اذعان صفحه. این صفحه انجامه نیز شناخته شده به عنوان کپی رایت صفحه و یا نسخه توجه کنید. در حالی که حزب دموکرات کردستان الگو به شما می دهد حداقل اطلاعیه برای چه می رود به انجامه صفحه بث نشان می دهد. اضافه کردن کتابخانه کنگره شماره سلب و خود اثر. این کتاب خود را به نظر می رسد حرفه ای تر است.

نویسنده بیوگرافی می رود در پایان کتاب است. در اینجا شما ممکن است بخواهید برای اضافه کردن لینک به دیگر کتاب شما نوشته شده است و یا یک لینک به آمازون “نوشتن یک نقد و بررسی” صفحه. هنگامی که شما راضی به مقاله شما وارد حزب دموکرات کردستان الگو در نظر بگیرید که تبدیل فایل ورد به یک فایل pdf. این است به خصوص محتاطانه اگر شما عکس ها یا تصاویر و یا اگر آن است که واقعا یک فایل بزرگ.

ما در حال حاضر به جلد کتاب بخش است. در اینجا بث مورد اینکه آیا با یک جلد رایگان راه اندازی توسط حزب دموکرات کردستان و یا پرداخت یک طراح برای ایجاد یک. رفتن رایگان مسیر مورد بحث در جزئیات از انتخاب یک عکس از حزب دموکرات کردستان گالری تصویر برای طراحی گرافیک به عنوان sub-عنوان و نام نویسنده. عقب پوشش اطلاعات نیز مورد بحث از جمله کتاب شرح نویسنده, عکس و بارکد خود را بر اساس کتاب ISBN. ستون فقرات طرح نیز پوشش داده و شامل عنوان کتاب و نام نویسنده چاپ شده به صورت عمودی.

بخش پایانی است “شومیز حقوق و قیمت گذاری.” در اینجا شما را انتخاب کنید که ارضی و حقوق شما را نگه اصلی خود, بازار, لیست قیمت از کتاب خود را و هر گونه گسترش توزیع مانند کتابفروشی ها و کتابخانه ها و خرده فروشان آنلاین است. بث نشان می دهد در هنگام انتخاب یک قیمت شما بررسی آن از دیگر کتاب های خود را دسته بندی و به قیمت آن بالاتر از متوسط. اساسا حق امتیاز محاسبه می شود در شصت درصد از لیست قیمت منهای هزینه چاپ.

یکی دیگر از توجه است که تعیین قیمت گذاری در کشورهای خارجی است. فروش خارجی از طریق آمازون دریافت شصت درصد حق امتیاز و کسانی که به فروش می رسد از طریق کانال های دیگر هستند و در محاسبه چهل درصد است. قبل از انتشار کتاب خود را برای به دست آوردن یک مدرک کپی به عنوان برخی از خطا نخواهد بود رایج در الکترونیک previewer اما نشان می دهد تا در واقعی فیزیکی اثبات کپی کنید.

هنگامی که شما خوشحال هستند با اثبات کپی شما می توانید با کلیک بر روی دکمه انتشار و کتاب خود را به نظر می رسد باید در آمازون در عرض هفتاد و دو ساعت است. البته در حال حاضر سخت ترین بخشی از بودن یک نویسنده آغاز می شود, ترویج کتاب خود را.

کتاب EDITION

باید شما همچنین می خواهید به انتشار یک کتاب, نسخه بث کتاب همچنین شما را از طریق این مراحل. در حالی که در واقع همان کتاب مقاله روند آنها متفاوت است در برخی از راه. به این ترتیب او به شما از طریق پیاده آنها را در پیوست یک از کتاب او. اولین ورود به حساب کاربری خود و فقط به حق خود جلد کتاب بر روی کلمات آبی “+ ایجاد Kindle eBook.” بسیاری از جعبه در حال حاضر پر شده است برای شما. مطمئن شوید که آنها باید اطلاعات صحیح. کتاب او در ادامه توضیح می دهد که در آن اطلاعات متفاوت خواهد بود. این شامل سن و درجه محدوده جعبه و قبل از سفارش جعبه.

مقاله جعبه دارای چندین گزینه است که باید رسیدگی شود. یک زمینه محدود کردن های این کتاب با دیگران است. همچنین شما می خواهد نیاز به یک جدید شابک برای کتاب خود را چاپ. علاوه بر این گزینه برای پوشش خود هستند و کمتر از خود را برای چاپ کتاب با توجه به نوع فونت و رنگ.

پس از شما خود را آپلود مقاله و پوشش شما می توانید پیش نمایش آن را بر روی کامپیوتر خود و یا بر روی خود را روشن شدن دستگاه. متن خود را ممکن است همان نگاه به عنوان آن را در یک صفحه چاپ شده. این بستگی به دستگاه های دیجیتال استفاده می شود به خواندن کتاب خود را و صفحات برخی از دستگاه ها ممکن است به قطع در مکان شما قصد نیست.

اگر شما می خواهید حزب دموکرات کردستان به خود را منحصر به فرد ناشر کتاب پیوستن به حزب دموکرات کردستان را انتخاب کنید. حزب دموکرات کردستان را انتخاب کنید و مزایای عبارتند از: در دسترس بودن در روشن شدن فضای مجاز: نامحدود و دریافت هفتاد درصد خانواده سلطنتی در مقابل سی و پنج درصد است. این کتاب را پوشش می دهد مزایای اضافی.

قیمت گذاری از کتاب خود را به پیروی از همان اصول به عنوان در نسخه قابل چاپ. مشورت قیمت گذاری در شبیه کتاب است. خارجی قیمت گذاری و فروش تبدیل انجام می شود مبتنی بر این کشور روزانه نرخ ارز است.

این کبریت کتابی ارائه اجازه می دهد تا شومیز خریداران قیمت شکستن در خود Kindle edition. بث برجسته جوانب مثبت و منفی از این گزینه است. دیگر اختیاری برنامه کتاب وام است که اجازه می دهد تا خریداران به وام کتاب خود را به دوستان و یا خانواده تا چهارده روز است. اگر شما انتخاب کردن برای حزب دموکرات کردستان انتخاب برنامه هفتاد درصد حق امتیاز شما به طور خودکار قفل شده است به یک “بله” در این گزینه ها.

آخرین مورد شرایط و وضعیت جعبه و باید به توافق قبل از ارسال کتاب های خود را. هنگامی که راضی خود را با پاسخ های لود شده در تمام جعبه, با کلیک بر روی “انتشار خود را Kindle eBook” را فشار دهید و کتاب خود را باید نشان می دهد تا در آمازون در هفتاد و دو ساعت است.

بخش پایانی کتاب را پوشش می دهد و گام های بعدی راهنمایی و ترفندها. این شامل نحوه سفارش نویسنده نسخه از کتاب خود را تعیین تعدادی از کتاب ها به فروش می رسد و حق امتیاز را دریافت کرده است. آن را نیز پوشش می دهد که چگونه به تغییر متن خود را ارسال کتاب ایجاد خود نویسنده مرکزی حساب و مشخصات نویسنده. خود را با نویسنده مرکزی حساب شما قادر به پیگیری فروش کتاب خود را. نظرات مشتریان نیز تحت پوشش در این بخش شما می توانید نظر در بررسی

هنگامی که کتاب خود را می شود در رتبه یک صد و یا پایین تر در کتاب فهرست-دسته شما کسب افتخار آمازون پرفروش. بث به شما نشان می دهد چگونه بهترین را انتخاب کنید فهرست-دسته بندی برای کتاب خود را و چگونه به حرکت در این پیچ و خم گرفتن در این فهرست است.

این بررسی را پوشش می دهد بخشی از دستورالعمل های ارائه شده در این کتاب است. آن را به شما می دهد یک مرور کلی از این فرآیند است. بث می نویسد در موضوعات مختلف و مشورت با نویسندگان مایل به انتشار کار خود را. اطلاعات بیشتر در دسترس است در وب سایت bethwhittenbury.com.

[ad_2]