نوامبر 26, 2022

رهام چت

چت آنلاین

می توانم پول را راه اندازی “چگونه برای آموزش” وب سایت ؟

[ad_1]

آیا ارزش آن را به راه اندازی یک “چگونه برای آموزش” وب سایت چیست ؟ به اطراف نگاه کنید و شما پیدا کردن برخی از بهترین پول ساخت وب سایت وب سایت ها هستند که آموزش های دیگر که به انجام کاری. من امیدوارم که شما شنیده ام داستان از پیانو دوره های آنلاین به فروش می رسد. همچنین وب سایت های که میآموزد که چگونه به بازی گیتار بزرگ بازار است که مردم می خواهند به یاد بگیرند که چگونه به انجام.

من به تازگی تماشای آنلاین ویدئو و آنها مرا به آنها نشان داد که تصویری از یک نوازنده گیتار من حتی نمی دانم که در آن او بود, اما این مرد تا به حال میلیون ها و میلیون ها نفر از بازدید و او یک متخصص در نواختن گیتار و او شما با استفاده از لوله برای ترویج و فروش محصول خود را به دلیل در شما لوله ویدئویی راست به سمت راست شما می خواهم یک لینک به وب سایت و من مطمئن هستم که یک بار شما را به این وب سایت و او با گرفتن یک آدرس ایمیل و نام و نام او فروش گیتار اطلاعات محصول.

من بچه ها هر دو در پیانو. ما یک معلم پیانو که می آید به خانه هر هفته و ما در حال تلاش به آنها میآموزد که چگونه به بازی پیانو و آن را بسیار سخت است. ما برای پرداخت, معلم خصوصی, اما من فکر می کنم آن را بزرگ گرسنه بازار است.

من می خواهم بگویم شما انجام تحقیقات است. من می خواهم بگویم تماس برخی از توسعه دهندگان محصول. من می خواهم در آمازون ببینید که چه نوع از نحوه بازی کتاب فروش وجود دارد در آمازون است. من اعتقاد دارم که آنها به شما بگویم این موقعیت چگونه محبوب است. انجام تحقیقات خود را و شما می توانید پاسخ خود را.

[ad_2]