آگوست 14, 2022

رهام چت

چت آنلاین

موفق Infopreneurs

[ad_1]

برخی از نمونه های موفق infopreneurs عبارتند از:

o یک زن که متوجه شده است که بسیاری از بی تبلیغات ضعیف بیان… پس از گذراندن دو روز نوشتن 5 صفحه گزارش در مورد چگونگی نوشتن خوب eBay آگهی او ارائه آن در eBay به مبلغ 10 دلار به ازای هر دانلود – و به سرعت به فروش می رسد 108 نسخه در 72 ساعت اول تولید $1,080. او در ادامه به آن را در دسترس و درو سود در درآمد باقی مانده است.

o یک شعبده باز حرفه ای را در تو رفتگی در دیوار سایت مردم می آموزد که چگونه به حقه بازی… او ارائه می دهد مقدار زیادی از اطلاعات رایگان شامل چند پرداخت برای هر کلیک تبلیغات و توصیه می کند لینک کلیک کنید برای دستکاری محصولات و کتاب های که در آن او را بدست آورده یک کمیسیون در همه مراجعه کننده فروش.

o به جای انتشار یک کتاب در خود ارتقاء یک روزنامه نگار تصمیم می گیرد به پیشنهاد بیست فصل به عنوان فردی گزارش 10 دلار هر… در دسترس 24/7 از طریق وب سایت خود را, او باعث می شود بیشتر پول فروش سه فصل از او را با کل کتاب در سنتی کانال های توزیع.

o یک مرد مردم می آموزد که چگونه برای آموزش طوطی به بحث… وب سایت خود را ارائه می دهد ترکیبی از محتوای با کیفیت بالا, گزارش های ویژه برای 8 دلار در هر, و لینک های مرتبط با کتاب و محصولات که در آن او را بدست آورده یک کمیسیون در همه مراجعه کننده فروش.

“که برخی از دستیابی به موفقیت بزرگ اثبات شده است برای همه که دیگران می تواند دستیابی به آن را به عنوان به خوبی.” -آبراهام لینکلن

o یک کارشناس امنیت با استفاده از یک دوربین فیلمبرداری به افشای آسیب پذیری های رایج در صفحه اصلی امنیت و ارائه تصویری از طریق وب سایت خود را… می توان آن را به صورت دیجیتالی دریافت شده برای $15 و دی وی دی نسخه نیز در دسترس از طریق پست الکترونیکی سفارش.

o یک گروه به فروش می رساند mp3 دانلود صوتی به طور مستقیم از وب سایت خود را و از طریق iTunes و… گروه نگه می دارد 80 درصد از قیمت خرده فروشی و باعث می شود به مراتب بیشتر پول به طور مستقل از آنها می تواند با یک رکورد سنتی قرارداد.

o اولین بار نویسنده می نویسد: کتاب و چاپ آنلاین… در عرض 3 هفته پس از اتمام آن در دسترس است Amazon.com (از طریق چاپ بر روی تقاضا mail-order) و همچنین به عنوان یک کتاب دانلود.

o مشهور مربی آواز ارائه می دهد درس برنامه بر روی سی دی و دی وی دی به فروش می رساند و آنها را آنلاین برای $50.00… او تولید درآمد قابل توجهی از مشتریان که به احتمال زیاد نمی تواند به استطاعت او نرخ ساعتی و یا زندگی می کنند که بیش از حد دور به گرفتن درس به طور منظم و اگر او نیاز به رفتن در جاده ها با یک مشتری خرید و فروش آنلاین را می توانید در ادامه بدون وقفه.

o یک برنامه ریز عروسی کامپایل یک دایرکتوری از عروسی های مربوط به خرده فروشان و منابع در شهر بسته نرم افزاری آن را با یک “29 رایج ترین اشتباهات برای جلوگیری از هنگامی که برنامه ریزی عروسی خود را” نوک راهنمای ارائه می دهد و بسته در CD و یا به عنوان یک دانلود برای 10 دلار از طریق وب سایت…

o یک گورو اینترنت به فروش می رساند 600 نسخه از کتاب جدید برای $30 و شبکه $18,000 در اولین بیست و چهار ساعت…

[ad_2]