اکتبر 27, 2021

رهام چت

چت آنلاین

موفقیت کسب و کار شما – و نه فرمت های تبلیغات را در نظر بگیرید!

[ad_1]

نشانه تولید… چه نوع نشانه ای نیاز دارید ؟

علامت های سیستم های بصری تحت تأثیر اطلاعات و واقعیت های سیستم است که شامل نشانه های, راه, نمادها و رنگ و تکنیک های برنامه نویسی و عکس و آرم و دیگر عناصر متمایز. علامت های سیستم های مختلف از راه حل های جایگزین برای نمایش اطلاعات از آنجا که آنها به طور معمول استفاده می شود برای هدایت مردم عبور از آجر و ملات جهان همه ما در آن ساکن است. این عمل پس از علامت های سیستم است که به نام wayfinding, معرفی و یا waysigning. نمونه roadsigns در امتداد بزرگراه و یا علامت های سیستم است که کمک می کند تا شما دریافت کنید که در آن شما در حال رفتن در بازار و یا فرودگاه بین المللی. هر مجموعه ای از علائم مربوط در نظر گرفته شود علامت های سیستم.

در جهان چند زبانه و چند فرهنگی سفر نشانه تبدیل شدن به طور فزاینده ای بیشتر بر روی تصاویر به عنوان مخالف به کلمات. این است که معمولا این وضعیت در جوامع که در آن وجود دارد را کم سواد هستند.

علامت های سیستم استفاده می شود در هر دو داخلی و همچنین خارجی تبلیغات. فقط برای خارجی تبلیغات شما را پیدا خواهد کرد بیش از 100 متمایز فرمت های تبلیغات. کل تبلیغات در فضای باز در سال 2008 برای ایالات متحده به تنهایی تقریبا 7 میلیارد دلار در ناخالص سالانه درآمد. ما در حال صحبت کردن در مورد یک صنعت بسیار بزرگ. چگونه می توانم احتمالا بیش از همه فرمت ؟ من نمی توانم.

تعداد کمی از تاسیس بیشتر فرمت های زیر جزئیات. آنها نشانه ساخت و تولید فرمت های که شایع هستند برای, داخلی, خارجی, صنعتی, خصوصی, علامت های سیستم و همچنین به عنوان یک آف یا سفارشی نشانه. یک چند به وضوح محدود به برنامه های کاربردی خارجی.

تابلوهای تبلیغاتی…

یک بیلبورد بزرگ تبلیغاتی در ساختار به طور معمول واقع در مناطق ترافیک بالا. آنها به منظور ارائه تبلیغات خود را به رانندگان بیشتر از نرمال است. پیام بزرگ است و اغلب اوقات شوخ و طنز آمیز. معمولا یک تبلیغ نخواهد ساخت این علائم بلکه آنها را اجاره.

آگهی ها…

بنر ثبت نام یک پرچم یا پارچه نمایش یک تصویر آرم شرکت شعار و یا پیام. آنها به طور کلی ساخته شده برای استفاده تجاری در وینیل یا پلاستیک. در سال های اخیر به آنها گسترش یافته اندازه به دلیل افزایش در دسترس بودن و تکنولوژی ultra-چاپ گسترده فرمت. یک بنر است که معمولا به عنوان یک غیر دائمی امضا کند.

دیجیتال LED ال سی دی یا پلاسما نشانه…

دیجیتال ثبت می آید در بسیاری از فرمت های. آنها معمولا اطلاعات نشانه ای است که می تواند به روز رسانی به صورت مکرر. آنها به طور معمول به تنهایی برنامه های کاربردی که هستند موفق و با تغییر نرم افزار کامپیوتر. شبکه برنامه های کاربردی در دسترس هستند. این نوع از ثبت نام نیست یک بخشی از فرآیند تولید علامت مگر اینکه آن را یک جزء از یک مقدار بزرگتر سیستم.

LED اغلب طراحی شده به انواع علامت های روشن.

کانال حروف…

آلومینیوم است که شایع ترین مواد مورد استفاده برای تولید نشانه از کانال نامه به دلیل آن را نمی خواهد زنگ. این آلومینیوم کانال اساس است به شکل نامه. طرف کانال نامه نیز به طور معمول ساخته شده از آلومینیوم ایجاد یک ظرف به شکل نامه. نامه ظرف است که معمولا در نقاشی و برای نصب هر گونه اجزای روشنایی. چراغ s و یا نئون گاز لوله معمولا منبع نور در هنگام روشن. یک تر و تمیز و دربسته در محیط لبه های نصب شده بر روی یک پلاستیک شفاف صورت است که قطع شده است به همان شکل به عنوان نامه. این مرز به نامه چهره خوب ظاهر به پایان رسید و همچنین استفاده از چفت و بست در این نامه به شکل ظرف.

ساخته شده است تا و تخت حروف…

تولید علائم با استفاده از ساخته شده است تا یا تخت حروف به طور کلی مقرون به صرفه تر جایگزین. ساخته شده است تا نامه معمولا داخل توخالی شبیه به کانال حروف. تولید شده است با استفاده از یک روش ساخته است که شبیه سازی بسیار ضخیم نامه و ساخته شده است همه از همان مواد. این به آن یک جامد غیر توخالی ، اگر آن است که ساخته شده از فولاد ضد زنگ آن را به نگاه مانند یک جامد فولاد ضد زنگ نامه. تخت حروف را می توان در بسیاری از راه های مختلف و از بسیاری از مواد مختلف است.

احتمالا رایج ترین و مقرون به صرفه است به waterjet برش حروف از مواد مورد نظر. برخی از مواد نیاز به پودر پوشش داده شده و یا نقاشی که در آن بسیاری از مواد دیگر مانند خار فولاد ضد زنگ و آلومینیوم و یا برنج و یا بسیاری از انواع مختلف پلاستیک نمی خواهد نیاز ثانویه روند. چرا که از مواد هزینه به برش ضخیم نامه با واترجت نازک ورق دریایی گرید خار فلزی است که اغلب چسب پلی اورتان پشتیبان گیری و سپس waterjet برش.

تزریق تولیدات نامه نیز به آسانی در دسترس, اما به طور معمول خود را کاهش می دهد گزینه های فونت.

علائم نئون…

نشانه تولید چراغ های نئون که به درستی پردازش کسب “عمر طولانی” جایزه برای روشن نشانه. آنها انتظار می رود برای ادامه چندین سال یا حتی چندین دهه. یک نشانه نئون ساز تغییرات در زمان از یک مناسب و معقول هنرمند به یک هنرمند فوق العاده. ساخت شیشه ای لوله نیاز به بسیار کار سفارشی که آنها نمی تواند مقرون به صرفه اگر آنها نمی تواند برای یک زمان بسیار طولانی است. بزرگترین دلیل طول عمر خود را در این واقعیت است که آنها لازم نیست که یک رشته سیم به عنوان نشانی از لوله های فلورسنت.

گاز نئون, درخشد قرمز روشن یا نارنجی مایل به قرمز که روشن است. به منظور دریافت طیف گسترده ای از رنگ های اضافی گاز آرگون همراه با یک قطره جیوه. قطرات جیوه تبخیر. این بخار جیوه ساطع می کند نور ماوراء بنفش است که باعث ایجاد رنگ مختلف گزینه های در بسته که در آن اشعه ماورای بنفش حساس تب شده اند پوشش داده شده در داخل لوله. هلیوم است که گاهی اوقات اضافه شده به گاز آرگون برای نصب در مکان های بسیار سرد.

مداوم لوله خم نمی خواهد به نظر می رسد نامه های فردی اگر آن را کاملا روشن به جز چشم فریب خورده است. Blockout رنگ استفاده می شود به رنگ مناطق لوله است که نیاز به تب و تاب بودن. چشم یک فرد را متوجه نیست blockout رنگ هنگامی که نور نئون روشن است. به چشم ندیده به نظر می رسد مانند مجزا لوله.

داخلی و خارجی دیوار نشانه…

تولید علامت مربوط به دیوار نشانه های بسیار “مواد از نوع” وابسته است. را نشانه ای ساخته شده از کاغذ و پلاستیک, چوب, شیشه, سنگ و یا فلز ؟ نشانه تولید دوره از عمل است که تعیین نوع مواد استفاده می شود. را نشانه ای بود صفحه نمایش چاپ اچ, سندبلاست, حکاکی یا برش ؟ را حروف نشانه ای بود که تصویر مثبت یا منفی تصویر ؟ می شود آنها را به صورت جداگانه ساخته شده است تا نامه ؟ آنها می خواهند کانال نامه ؟ گزینه های خود را بستگی دارد مواد استفاده می شود.

پیچد خودرو و کامیون حروف…

قرار دادن تبلیغات است و نشانه ساخت و تولید عمل کاملا یا تا حدی بسته بندی ماشین یا کامیون در تبلیغات, در اثر, در نتیجه یک موبایل بیلبورد. در روز های رفته ماشین یا کامیون رنگ آمیزی شد اما امروزه ما با استفاده از وینیل حروف و/یا بزرگ وینیل ورق. وینیل به جای رنگ باعث می شود آن را بسیار ساده تر و ارزان برای تغییر و یا حذف. نیازی به گفتن نیست, بزرگ, تخت, مناطق کمتر دشوار است برای قرار دادن از سطوح منحنی کوچک. کامل میپیچد خودرو نیاز به مقدار زیادی از مهارت و تخصص است. جزئی پیچد تقریبا به عنوان به چالش کشیدن.

نقاشی های دیواری…

نقاشی های دیواری شبیه به خودرو میپیچد. استفاده از فوق العاده گسترده فرمت چاپگر گرفته اند-دست نقاشی نقاشی های دیواری دهه گذشته آورده و آنها را به عصر دیجیتال. دست نقاشی علامت محو هنر در علامت های تجاری آرنا.

علامت در یک فرم و یا دیگری است که قرن ها ، اما نشانه مدرن تولید شامل بسیاری از فن آوری ها و فرآیندهای در دسترس نیست از یک صد سال پیش. بهبود موفقیت کسب و کار شما با استفاده از بهترین علامت فرمت های.

[ad_2]