آگوست 8, 2022

رهام چت

چت آنلاین

مفید طراحی راهنمایی برای جمع کردن بنر می ایستد

[ad_1]

همچنین شناخته شده به عنوان غلتک آگهی ها یک انتخاب عالی برای شرکت کنندگان در یک نمایشگاه تجاری یا نمایشگاه. شما می توانید با استفاده از آنها به ایجاد یک تفاوت مثبت در دفتر خود و یا فروشگاه. علاوه بر این آنها می تواند یک چیز خوب را در نقطه خود را از فروش ، اگر شما واقعا می خواهید برای ایجاد یک تصور بزرگ ما نشان می دهد که شما حق طراحی و اطلاعات در مورد بنر می ایستد. با توجه به زیر 5 راهنمایی که می تواند کمک به شما طراحی جذاب غلتک تا بنر. در ادامه به دانستن بیشتر در.

آرم نقطه

آن's یک ایده خوب برای نگه داشتن لوگو در بالای صفحه. که's بهترین مکان برای نشان دادن خود را پیام اصلی و آرم کسب و کار. در حالت ایده آل, پیام اصلی باید در سطح چشم. همان می رود برای وب سایت تصویر محصول و یا شرکت شعار. آرم باید به اندازه کافی بزرگ به طوری که هر کس می تواند آن را از راه دور. همه را دریافت کنید صندلی های جلو. بنابراین این باید در ذهن نگه داشته شود.

بالا به پایین

به طور کلی مردم خواندن از چپ به راست و بالا به پایین. آن's مهم است که شما نگه داشتن این نکته در ذهن در هنگام قرار دادن اطلاعات بر روی بنر خود را. علاوه بر این مطمئن شوید که بنر تنها ترین اطلاعات مربوطه. باید آن't بود پر شده با بیش از حد بسیاری از کلمات. برای کسب اطلاعات بیشتر شما می توانید ارائه قدم زنی با تبختر, کارت, آگهی, مرتبط, بروشور یا تیم فروش.

تصاویر

تصاویر می تواند تاثیر زیادی دارد. اگر شما می خواهید که شامل تصاویر ما نشان می دهد که شما انتخاب کردن برای تنها آنهایی که با کیفیت بالا. در حالت ایده آل آنها باید 300 dpi و باید ذخیره شده در فرمت مناسب مانند CMYK. آن ممکن است یک ایده خوب برای دریافت یک تصویر از یک سایت آن را به عنوان برنده't be با کیفیت بالا. اگر شما پیدا کردن آن سخت به دریافت تصاویر شما نیاز دارید, شما می توانید به عنوان بسیاری به عنوان شما می خواهید از یک سایت عکس سهام و یا شما می توانید آنها را دانلود کنید به صورت رایگان از یک CC0 سایت. فقط مطمئن شوید که تصاویر خود را از محصولات مربوطه با کیفیت بالا و جذاب است. شما فقط می توانید't ایجاد یک تصور خوب با استفاده از کیفیت پایین عکس ها.

اطلاعات تماس

در نهایت, it's مهم است که شما شامل اطلاعات تماس خود را در متن به صورت غلتکی خود را تا بنر. اگر شما در حال رفتن به سازماندهی یک نمایشگاه it's حتی بیشتر مهم است که شما می توانید't صحبت کردن با هر کس بیش از وجود دارد. بازدید کننده خواهد شد توجه داشته باشید پایین اطلاعات تماس خود را به در تماس گرفتن با شما بعد از آن.

گذشته از جزئیات تماس خود را, شما می توانید وب سایت خود را, آدرس ایمیل, آدرس و کانال های رسانه های اجتماعی لینک کلیک کنید. این اجازه خواهد داد که بازدید کنندگان را به تماس با این حال شما آنها را می خواهید. بهترین مکان برای نشان دادن اطلاعات تماس خود را پایین ایستاده است. مطمئن شوید که جزئیات آن آسان به عنوان خوانده شده. پس از همه, وجود خواهد داشت بدون استفاده از جزئیات اگر آنها واجد شرایط نیست. هر کلمه از متن باید چاپ بزرگ و جسورانه است.

بنابراین اگر شما در حال رفتن به محل سفارش برای طراحی غلتک بالا بنر برای کسب و کار خود و نیازهای ما نشان می دهد که شما نگه داشتن این نکات را در ذهن داشته باشند.

[ad_2]