سپتامبر 16, 2021

رهام چت

چت آنلاین

معنای ISBN اعداد

[ad_1]

کاملا تعدادی از فروشندگان کتاب مورد استفاده قرار می خواهید به دانستن معنای ISBN کدهای مورد استفاده برای طبقه بندی کتاب سی دی و دی وی دی در صنعت چاپ و نشر.

ISBN-که کوتاه است برای “استاندارد بین المللی کتاب شماره” — متمایز است, تعداد, معمولا حک راست بالا UPC بارکد در پشت جلد. آن ارائه شده است با خط فاصله در سراسر.

به عنوان یک استفاده می شود فروشنده کتاب این است که شماره شما استفاده خواهد شد در درجه اول به جستجو برای کتاب ارزش های آنلاین و همچنین به عنوان زمانی که شما در پست کتاب برای فروش آنلاین.

معنای ISBN:

این 10 یا 13 رقمی کد کمک خواهد کرد که سرعت جستجوی خود را برای سودآور عناوین به فروش و ضروری است به لیست محصولات خود را برای فروش در وب سایت های مانند Amazon.com, Half.com و eBay.com.

کتابفروشی ها دوباره سفارش کتاب خود را موجودی با استفاده از این اعداد است. هر ناشر سفارشات تا بلوک های بزرگی از ISBN را به ضمیمه با فرد نسخه از این کتاب است که آنها در بازار قرار داده است. بنابراین شومیز و گالینگور نسخه های مشابه خواهد بود و در عین حال مجزا برای هر یک از ناشر است.

بدون ISBN وجود هرج و مرج خواهد بود. این امر می تواند تقریبا غیر ممکن است برای سازماندهی ده ها هزار نفر از عناوین جدید و به روز شده نسخه قبلا منتشر شده کار می کند.

ISBN معرفی شد حدود 40 سال پیش. در ابتدا ISBN شد 10 رقم برای بیش از 30 سال است. در تاریخ 1 ژانویه 2007 ISBN سیستم روشن به 13 رقمی فرمت. در حال حاضر تمام ISBN هستند 13-رقم بلند. در حال حاضر جدید ISBN-13 شروع با اعداد “978.” در عرض چند سال کسانی که جدید ISBN را آغاز خواهد شد با “979.”

هدف از این ISBN این است که برای ایجاد و شناسایی یک عنوان و یا نسخه ای از یک عنوان از یک ناشر خاص و منحصر به فرد است که نسخه اجازه می دهد برای بیشتر کارآمد بازاریابی محصولات کتابفروشان و کتابخانه ها دانشگاه ها و عمده فروشان و توزیع کنندگان.

بخش های مختلف ISBN آسان به کشف. هر ISBN متشکل از ده یا سیزده رقم و هر زمان که از آن چاپ شده است آن است که قبل از حروف “ISBN.” ده رقمی است که به چهار بخش تقسیم متغیر ظهر و تیره جداگانه هر بخش. گاهی اوقات ISBN به پایان می رسد با “X.”

چهار بخش یک ISBN:

1. گروه/کشور شناسه – این شناسایی ملی یا جغرافیایی گروه از ناشران.

2. ناشر شناسه – شناسایی یک ناشر خاص در درون یک گروه.

3. عنوان شناسه – شناسایی یک عنوان خاص یا منحصر به فرد edition یک عنوان.

4. بررسی رقمی – تک رقمی در پایان ISBN که تایید ISBN.

هر کشور برای خود سازمان تعیین شده است که اختصاص شابک به ناشران و ناشران خود از آن کشور است. با توجه به Bowker.com وب سایت — Bowker است این شرکت است که در عمل ایالات متحده ISBN آژانس — آنها مجاز به تولید شابک برای ناشران و ناشران خود واقع در خارج از ایالات متحده و سرزمین های.

Bowker ادعا می شود در جهان پیشرو در ارائه اطلاعات کتابشناختی و مدیریت راه حل های طراحی شده برای کمک به ناشران کتابفروشان و کتابخانه های بهتر در خدمت مشتریان خود است. برای بیشتر جزئیات پس زمینه و یا اگر شما خود ناشر و شما نیاز به سفارش شابک برای کتاب شما در حال برنامه ریزی برای انتشار, بازدید http://www.isbn.org برای اطلاعات بیشتر.

در حالی که مفهوم اساسی ISBN به رسمیت شناخته شده رسمی راه برای پیگیری از میلیون ها کتاب در بازار, ISBN شما فراهم آسان و سودآور راه برای بررسی ارزش های فعلی استفاده می شود و کتاب و سی دی و دی وی دی که شما می توانید فروش در محبوب وب سایت های آنلاین. با دقت تایپ 10 یا 13 رقمی به موتور های جستجو در Amazon.com شما باید دسترسی سریع به چقدر معمولی کتاب خریدار مایل به خرج کردن برای آن کتاب خاص شما خواهد بود قادر به تصمیم گیری آگاهانه در درون یک ماده از ثانیه چقدر سود شما ممکن است قادر خواهید بود برای به دست آوردن توسط reselling که کتاب آنلاین. دانستن معنای ISBN خواهد شد و سپس به شما کمک کند پول بیشتری را به فروش کتاب آنلاین.

[ad_2]