اکتبر 23, 2021

رهام چت

چت آنلاین

معرفی وب سایت تبلیغات

[ad_1]

تبلیغات آنلاین است که از طریق امکانات آنلاین است که ارائه انواع مختلف تبلیغات گزینه های را انتخاب کنید. در حال حاضر اجازه دهید's نگاهی به آنها را از نزدیک:

1. بنر

به طور معمول, بنر تبلیغات قرار داده شده در بالای صفحات وب را با لینک به سایت های که خود این تبلیغات. بنر تبلیغات تولید بازاریابی خوب و اثر آنها خوب برای غلظت بالا نام تجاری و تصویر محصول مبارزات انتخاباتی و همچنین
فروش آنلاین تبلیغات.

2. آگهی دکمه

لوگو و تبلیغات نمایش آرم شرکت برای خوانندگان کلیک کنید و متصل کنید به آن کسب و کار است که انتشار این لوگو تبلیغات برای انتظار اثر تبلیغات.

3. تبلیغ متنی

این یک بازی بسیار ساده اما بسیار موثر تبلیغات روش. با توجه به مطالعه خوانندگان تمرکز توجه خود را بر کلمات اول و کلمات با جامد معانی خواهد بود حتی بیشتر جذاب برای بینندگان. اختصار ویرایش عبارات قطعا جلب توجه کافی از خوانندگان به مقصد نهایی خود را در سایت.

4. آگهی

تبلیغ پیشنهاد برای کلمات کلیدی خود را و محل آنها را به حمایت و تبلیغ که مربوط به وب سایت خود را به صورت مطلوب اثر تبلیغات.

5. پویا چرخش آگهی

به اصطلاح پویا چرخش آگهی می چرخد که به صورت پویا تولید مختلف آگهی پس از هر صفحه وب را refresh (دانلود). چرخش ممکن است اتفاق می افتد در کل سایت و یا در هر فردی url و می تواند برای جستجو مربوط به کلمه کلیدی.

6. متصلند آگهی

متصلند آگهی می رود مخالف در برابر پویا چرخش آگهی که در همان محل اقامت مهم نیست که چگونه بسیاری از بار شما را تازه کردن صفحات وب است.

7. Pop-up AD

Pop-ups پرتاب کردن تبلیغات مطالب درست در مقابل خوانندگان' توپ چشم و آرام آزار-برخی در راه های بسیاری. وجود دارد با این حال نرم افزار را می کشد pop-ups فورا.

8. شناور آگهی

این تبلیغات آرام و چشم نواز و چشم خود را به شرح زیر آنها را به طور همزمان. آنها خوب برای ارتقاء محصول و فعال کمپین تبلیغاتی.

9. خارج از خط AD

این قابل دانلود هستند تبلیغات به طور معمول در قالب چشمک می زند و کلیپ های ویدیوئی. آنها می تواند بزرگ برداشت به بینندگان است.

10. فشار AD

سایت مه دانلود به روز رسانی مطالب و داده ها به رایانه های فردی. فشار AD ممکن است همراه با الکترونیکی روزنامه ها که حامل محتوای تبلیغاتی برای حداکثر بازاریابی اثر است.

در کل B2B پرتال آماده برای بنر, دکمه, تبلیغ متنی, تبلیغ ها و آگهی, این 4 محبوب ترین تبلیغات.

[ad_2]