ژوئن 22, 2021

رهام چت

چت آنلاین

مزایا و معایب دانلود رایگان کتاب های درسی آنلاین

[ad_1]

بسیاری از دانش آموزان دانلود رایگان کتاب های درسی به عنوان یک جایگزین برای کالج, کتاب هایی که آنها نیاز دارند. اما دانش آموزان همچنین باید بدانید در مورد برخی از مزایا و همچنین معایب, دانلود کتاب های آنلاین.

از تمام مزایای دانلود کتاب هزینه های خود را. شما فقط می توانید با دانلود رایگان کتابهای درسی و صرفه جویی در پول خود را به جای صرف آنها در کتابفروشی ها. وجود دارد مقدار زیادی از به آسانی دانلود کتاب شما می توانید در اینترنت پیدا کنید اگر شما می دانید درست عنوان, نویسنده, نسخه, و یا ISBN تعداد کتاب شما دنبال آن هستید.

لپ تاپ, تبلت, e-خوانندگان و ابزارهای دیگر که در آن شما ذخیره فایل های خود را در خدمت به کتابخانه خود را. به جای داشتن یک درهم و برهمی از گرد و خاکی و کتاب حجیم بر روی میز کار خود را در طول امتحان هفته, همه شما نیاز دارید این است که ابزار خود را و شما آماده برای رفتن. آوردن چندین کتاب همه در یک بار نمی شود کارهای عادی و روزمره دیگر زمانی که همه شما را مجبور به حمل لپ تاپ خود را.

خوانایی بهتر نیز یک عامل از آنجا که اکثر کتاب های الکترونیکی را می توان بزرگنمایی را به حروف بزرگتر و راحت تر به عنوان خوانده شده. شما نیز در حال تبدیل شدن بیشتر زمین دوستانه هنگامی که شما دانلود رایگان کتابهای درسی و رفتن بدون کاغذ – کتاب های شما نیاز به هیچ کاغذ یا جوهر و شما رو کمک در ساخت جهان سبزتر جای خود را کمی در راه است.

اما کتاب های دیجیتال می باشد و بدون نقص. در حالی که شما می توانید رایگان دانلود کتاب های درسی از عناوین مختلف به این معنی نیست که شما قادر خواهد بود برای پیدا کردن همه چیز در net. شما ممکن است یک زمان سخت پیدا کردن نسخه های الکترونیکی از کتاب های منتشر پانزده سال پیش. هنوز هم وجود دارد یک تن از کتاب که در حال انتظار برای تبدیل دیجیتالی.

نیز وجود دارد یک نگرانی رو به رشد در میان e-خوانندگان خود را در مورد سلامت چشم. طولانی شدن مطالعه بر روی یک مانیتور باعث می شود فشار چشم. در حالی که خوانندگان دیگر باید گزینه ای برای محدود کردن زمانی که آنها به عنوان خوانده شده خود را, قرص, دانش آموزان باید کمتر چاره ای جز خیره در روی صفحه نمایش خود را برای ساعت خواندن کتاب های درسی دیجیتال خود را اغلب در طول شب امتحان ساعت از آزمون ها و مقالات. برخی از افراد نیز دوست نداشتن ایده کتاب های الکترونیکی, چرا که آنها پیدا کردن آن سخت به تمرکز بر خواندن یک دستگاه است که با آنها می توانید انجام بسیاری از چیزهایی که با (بسیاری از برنامه ها!).

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم ، ‘هزینه ی راه اندازی’ ممکن است کمی بالا است. مگر اینکه شما در حال حاضر خود را, قرص, و یا خواننده شما ممکن است پیدا کردن آن را گران به خرید یکی از جدید – به خصوص اگر شما یک دانش آموز که می خواهد به ماندن صرفه.

[ad_2]