ژوئن 21, 2021

رهام چت

چت آنلاین

مزایای استفاده از سفید شوی آگهی خود را سرور

[ad_1]

سفید برچسب آگهی راه حل های شبکه تسهیل در خدمت تبلیغات به مخاطبان هدف در صفحات وب, صفحه نمایش تلفن همراه و آنلاین ویدئوها با برچسب های خصوصی خود را متصل به آنها. این اجازه می دهد تا شما را به اهرم تمام ویژگی های و توابع آگهی خود را سرور تحت نام تجاری خود را در یک منطقی هزینه کمتر. سفید برچسب زدن گزینه را فراهم می کند ناشران تبلیغ با استفاده از نرم افزار's رابط برای مدیریت نقش ها برای فعال کردن سفارشی ایمیل های خود را با کسب و کار, لوگو, عنوان و رنگ.

برخی از شرکت های ارائه سفید شوی یا به عنوان یک گزینه یا یک ساخته شده است در ویژگی برای کسانی که نیاز به یک راه حل به طور کامل مارک آگهی خود را در خدمت نیاز دارد.

رابط سفارشی

رابط کاربری دوباره طراحی شده به خود را منعکس برچسب های منحصر به فرد به نام تجاری خود را. گزارش شما تولید را برای ناشران و تبلیغ کنندگان در شبکه های برچسب شده با نام خود. کنترل پنل سفارشی برای حمل لوگوی خود, عنوان, عناوین و پاورقی در استانداردهای خود را.

دامنه سفارشی

نقش توابع و مجوز می تواند به عنوان تعریف شده در سازمان خود را با استانداردهای و باید جداگانه ورود به نرم افزار برای کارکنان خود را. زمانی که تبلیغ شما برای ورود به دامنه خود را, آنها با دیدن برنامه های در حال اجرا در نام تجاری خود را. بهتر از مزیت است که آن را می دهد یک بهتر و بیشتر سازمان مدیریت و پشتیبانی برای ایجاد و مدیریت حساب های خود کارکنان ناشران و تبلیغ کنندگان.

سفارشی آگهی خدمت دامنه

تبلیغ در خدمت کدهای از دامنه شما می تواند سفارشی برای حمل و برچسب های خود را. بازدید کنندگان آمده است که به وب سایت ها در شبکه خود را نمی خواهد می دانم که شما با استفاده از یک شخص ثالث آگهی سرور. شما می توانید خود را پیاده سازی الگوریتم های خود برای خدمت به تبلیغات آنلاین در شبکه خود را.

پیام های سفارشی و ایمیل

به جای داشتن پیام و ایمیل ارسال می شود نام ما شما می توانید یکپارچه سفید با برچسب ایمیل سیستم پخش.

علاوه بر این گزارش در ad's, عملکرد, پرداخت صورتحساب ، را می توان در نام خود را. هر دو ایمیل و گزارش های قالب نیز می تواند انجام شود با توجه به الگوهای سفارشی.

برچسب سفید آگهی سرور به مجموعهای از منافع خود را برای تبلیغات آنلاین

یک. نام تجاری

بالاتر و ثروتمندتر به رسمیت شناختن نام تجاری. حرفه ای خارج قسمت آن را به ارمغان می آورد همراه است که مطمئن شوید که برای افزایش ارزش نام تجاری در میان تبلیغ کنندگان خود را.

b. ایمنی

با یک برچسب سفید گواهی SSL شما می توانید با اطمینان از امن آگهی خدمت خود را تحت مارک دامنه.

c. صرفه جویی در وقت و پول

برچسب سفید آگهی سرور است بهترین راه حل به عنوان شما خواهد نیاز به هیچ اضافی منابع و ابزارهای خصوصی شما نرم افزار و رابط شما صرفه جویی در هزینه و زمان است که می تواند سرمایه گذاری در کسب و کار خود و وظایف و خدمات به مشتریان.

سفید برچسب زدن به شما را فراهم می کند کامل مارک آگهی سرور راه حل است که تحت پوشش کل محدوده تبلیغ در خدمت فعالیت و کسب درآمد با مسئولیت سازمان مدیریت دامنه.

[ad_2]