اکتبر 4, 2022

رهام چت

چت آنلاین

مرحله ارتقاء خود را با رسانه های اجتماعی بهینه سازی

[ad_1]

خیلی تمرکز شده است قرار داده و در بهینه سازی موتور جستجو, در غیر این صورت شناخته شده به عنوان جستجوگرها است که بسیاری از چشم پوشی اهمیت رسانه های اجتماعی بهینه سازی. برای صاحبان کسب و کار و کارآفرینان با استفاده از رسانه های اجتماعی بهینه سازی در سراسر سیستم عامل رسانه های اجتماعی ضروری است برای تولید نتایج. اغلب به عنوان برچسب SMO اجتماعی رسانه بهینه سازی فرایند ساخت است که محتوای تولید شده برای یک نام تجاری خاص به راحتی قابل اشتراک گذاری در سراسر چندین سیستم عامل رسانه های اجتماعی و سایت ها به عنوان رسانه های اجتماعی وب است. به جای ایجاد یک دیجیتال طرح بازاریابی است که بشود به درایو ترافیک به همان اندازه که ممکن است این روش برای بازاریابی است که مورد اطمینان مردم به عنوان بسیاری که ممکن است دیدن این مطالب به نفع برند. بخوانید و بدانید که یک اجتماعی حس ارتقاء ثابت کرده است که به نفع مارک ها از تمام اندازه ها.

به همین دلیل است که رسانه های اجتماعی بهینه سازی بسیار مهم است در دراز مدت?

در حالی که تمرکز بر SMO است نه لزوما به درایو بزرگتر بارهای از ترافیک به سایت شما است برای دریافت مطالب خود را دیده می شود به طوری ترافیک آلی نامیده می شود راه خود را. ترافیک رسانه های اجتماعی است که به عنوان اجتماعی ارجاع, که در آن شما توصیه می شود برای بازدید از یک سایت خاص بر اساس خود را دوست دارد و منافع. بر اساس آمار انجام شده توسط معتبر ترین بازاریابان شبکه های اجتماعی در واقع رانندگی ترافیک بیشتر به وب سایت های حرفه ای تر در گوگل محبوب ترین موتور جستجو است.

اگر شما از مطالب جالب که می تواند به راحتی به اشتراک گذاشته شده در سراسر چندین شبکه های مختلف اجتماعی شما خیلی بیشتر احتمال دارد برای دیدن میزان ترافیک در سایت خود را به موشک وار رفتن. چه بزرگ در مورد این بازی استراتژی این است که شما بیشتر احتمال دارد برای رسیدن به مخاطبان هدف ایجاد محتوا است که تجدید نظر به یک فرد خاص به طوری که ترافیک بیشتر احتمال دارد برای تبدیل.

SMO استراتژی است که خود را با نام تجاری توجه

در حال حاضر که شما را در درک که هدف از SMO است که برای ساخت یک حضور آنلاین در حالی که شما را افزایش می دهد به رسمیت شناختن نام تجاری مهم است که به پیاده سازی استراتژی های مناسب به کاربران به اشتراک گذاری مطالب خود را در سراسر بسیاری از سیستم عامل های مختلف. یکی از محبوب ترین راه برای گسترش مارک محتوا در سراسر وب سایت اجتماعی بدون نیاز کاربران را به وب سایت خود را به استفاده موثر ویدجت. با انجام این کار وبلاگ نویسان و دیگر ترافیک می توانید “گرفتن” محتوای خود را و به راحتی به اشتراک گذاری آن را در پروفایل خود را برای دوستان و پیروان را ببینید. دیگران ترجیح می دهند به استفاده از مدالها برای به اشتراک گذاشتن محتوا است که تعبیه شده در کد آن نمایش داده خواهد شد به عنوان یک تصویر و لینک بازدید کننده به وب سایت زمانی که کلیک. آنچه مفید است در مورد مدالها است که هر یک نشان می شمارد به عنوان یک پیوند است که می تواند بهبود رتبه بندی موتور جستجو.

یکی دیگر از استراتژی بهینه سازی است که ممکن است ارزش امتحان اجتماعی ثبت نام در استراتژی. هنگامی که شما در جذب بازدید کننده به وب سایت خود آن را در بهترین منافع خود را به آنها ثبت نام به طوری که آنها خواهد ماند مشغول اند. شما هم می توانید آنها را با پر کردن یک فرم ثبت نام و یا شما می توانید آنها را تشویق به تکمیل اجتماعی, ثبت نام در حذف نیاز به یک فرم باید تکمیل شود. این باعث می شود خود را از لیست کاربران ثبت نام شده بزرگتر تبدیل می شود که به محتوای بیشتر سهام.

اگر شما می خواهید ترافیک ارجاع و شما می خواهید سهام برای کمک به شما تولید جدید چشم انداز, شما نیاز به پیدا کردن آنچه کارآفرینان موفق با استفاده از رسانه های اجتماعی در حال انجام است. این ممکن است همه این استراتژی اما اینها برخی از SMO تاکتیک های مهم هستند که هنگامی که شما در حال رقابت در برابر بسیاری از کسب و کارهای دیگر.

[ad_2]