آگوست 14, 2022

رهام چت

چت آنلاین

مراسم تودیع و معارفه سردبیر خبرگزاری رسا برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه سردبیر خبرگزاری رسا برگزار شد

[ad_1]

به گزارش خبرنگار سرویس سیاسی خبرگزاری رسا، مراسم تودیع و معارفه سردبیر خبرگزاری رسا امروز با حضور حجت الاسلام محمدمهدی محققی مدیرعامل خبرگزاری رسا و دبیران این رسانه حوزوی برگزار شد.

بر اساس این گزارش، طی این مراسم دکتر علیرضا داودی تودیع و حجت الاسلام علیرضا محمدلو به عنوان سردبیر جدید خبرگزاری رسا معرفی شد.

سردبیر پیشین خبرگزاری رسا در ابتدای این جلسه به ارائه گزارشی از روند فعالیت های صورت گرفته در سرویس های مختلف این رسانه حوزوی پرداخت.

وی ضمن تقدیر و تشکر از عوامل خبرگزاری رسا بر لزوم هم افزایی کادر این خبرگزاری در راستای تحقق اهداف و چشم انداز این رسانه حوزوی تأکید کرد.

همچنین حجت الاسلام علیرضا محمدلو سردبیر جدید خبرگزاری رسا برنامه ها و اهداف تحولی این خبرگزاری را مورد توجه قرار داد و ضمن تشکر از عوامل این رسانه حوزوی همبستگی هر چه بیشتر برای دستیابی به افق های پیش رو را لازم دانست.

گفتنی است، دکتر داودی پیش‌تر طی نامه‌ای خطاب به حجت الاسلام والمسلمین محققی مدیر عامل خبرگزاری رسا، علت کنارگیری خود از سردبیری را فعالیت در خط مقدم مبارزه با کرونا عنوان کرده بود و اینکه اشتغالات وی مانع از حضور مستمر در مجموعه و انجام برخی از وظایف محوله خواهد شد./841/ت302/ف

[ad_2]

Source link