آگوست 14, 2022

رهام چت

چت آنلاین

محصولات سودآور به فروش در آمازون

[ad_1]

کلمه کلیدی این است که سود نسبتا ساده به “فروش” محصولات (فقط به فروش گوشی های هوشمند و یا محصولات فن آوری) اما حاشیه سود خود را خواهد بود شنیع.

آنچه اکثر مردم نمی دانند این است که پول شما را “جمع آوری” از کسب و کار است که فقط بخشی از داستان است.

“کامل” خرید خرده فروشی ارائه یک درآمد ناخالص. برای تعیین سود شما نیاز به تخفیف دندان (هزینه کالاهای فروخته شده) و هر اضافی “اداری” هزینه های از قبیل تبلیغات انبارداری و هزینه های نیروی انسانی.

در حالی که جذبه “دیجیتال” عرصه را تشویق کرده است میلیون ها نفر به تاخت و تاز کردن به آن عمق آن منحصر به فرد است. شما هنوز هم نیاز به حساب سود (bottom line) به جای کلی ناخالص (خط بالا) به منظور حفظ سلامت عقل خود را (& زنده ماندن).

“آنلاین” کسب و کار جهانی از نزدیک آینه خود را آفلاین همتای, که بدان معنی است که اگر شما به دنبال استفاده از مجموعهای از فرصت های ایجاد شده با امثال آمازون, یوتیوب و غیره – شما می خواهید به نگاه چگونه کار می کنند به عنوان “بازار”.

یوتیوب یک بازار برای سرگرمی توییتر یک بازار برای توجه و آمازون است که یک بازار برای قیمت کالاها است. درک این شما قرار می دهد در این موقعیت به نفع بودن قادر به تعیین یک راه موثر برای ارائه راه حل برای شرکت کنندگان در گفت: بازار.

عرضه/تقاضا…

مهم ترین چیز به درک که آن را همه چیز در مورد عرضه و تقاضا – سنگ بنای یک “بازار آزاد”.

عرضه/تقاضا متحده است که در صورت وجود تقاضا عرضه خواهد شد و قطعا به دنبال… بیش از عرضه به ارمغان می آورد “قیمت” است. زیر عرضه می آورد “قیمت” است.

مهم ترین چیز در نظر گرفتن این است که چگونه تقاضا ایجاد شده است/تحت تاثیر قرار.

تقاضای سنگ بنای این که آیا یک “محصول” فروش خواهد شد و به همین دلیل است که امثال “تکنولوژی” محصولات همیشه به خوبی انجام آنلاین (به دلیل از مردم می خواهم به اطمینان حاصل شود که آنها در حال گرفتن آخرین و بزرگترین قطعات).

هنگامی که با توجه به آنچه به “فروش” در آمازون, شما در واقع به دنبال که در آن محصولات باید تقاضا و زیر عرضه شده است. عرضه وضعیت ممکن است توسط نشان داد با قیمت های بالا اما مردم به طور کلی یا عقب نگه دارید و بر روی “غیر ضروری” خرید و یا درخواست برای تغییرات ارائه راه حل.

این نکته مهم را در نظر بگیرید که اکثر مردم با تمرکز بر “تامین” (به طور معمول بیش از عرضه) مانند شما می خواهم از محصولات است که یا باید تعداد زیادی از خریداران و یا تعداد زیادی از فروشندگان (“گوشی های هوشمند” بودن یک مثال).

با فروش “من بیش از حد” محصول شما ممکن است فروش اما شما تقریبا همواره باید بدون سود. در تجربه خود من در “تکنولوژی” فضا سود حداقل به دلیل حجم بالا است. این کنتراست با امثال مبلمان که در آن حجم نسبتا کم سود می تواند بسیار بالاتر است.

نکته این است که “قیمت” شما در رسیدن به در هر یک از سیستم عامل های مدرن است که به شدت وابسته به کیفیت و صحت راه حل به جای این که آیا شرکت های دیگر در حال حاضر ارائه آن است.

به این منظور در زیر برخی از راه حل های موثر/محصولات خود را به فروش از طریق آمازون:

 • لوازم جانبی برای محصولات محبوب
  این کار به خصوص به خوبی برای گوشی های هوشمند, کامپیوتر و کنسول ها/بازی. اگر شما پیدا کردن یک محصول محبوب (به خصوص بازی) شما باید قادر به منبع افتخاری لوازم جانبی برای آن است. آیفون موارد بسیار خوب برای این از بین 2013 تا 2015.

 • ارزان-To-Make Kickstarter محصولات
  Kickstarter (بودجه جمعیت پلت فرم) یک goldmine برای کنجکاو خرده فروش آمازون. نه تنها شما باید خاص لیست از محصولات است که بودجه (و داده های واقعی برای حمایت از آنها) اما شما باید یک طرح برای محصولات که بازار را در واقع می خواهید. برخی از بهترین مجموعه ها برای این هستند که در “خلاق” فضا – کتاب ها و بازی های هیئت مدیره. در حال حاضر بدیهی است که این نکته در اینجا این است که نه rip کردن محصولات در سوال – فقط استفاده از آنها به عنوان یک نقطه از مشاهده آنچه که شما می توانید خرید/دریافت ساخته شده به تعریف تقاضای آنها ثابت کرده اند وجود دارد.

 • جعبه های مجازی محصولات
  اگر شما می توانید بخار کدهای ارزان, چرا نمی پرداخت مقداری پول به آنها جعبه? آنچه در مورد اگر شما پیدا کردم چند “راهنماهای” به خوبی انجام می دهند در ClickBank بازار (وجود دارد یک تن از بازی راهنماهای برای امثال World of Warcraft طلا و غیره وجود دارد)? یک ترفند عالی برای پیدا کردن یک محصول مجازی است که در حال حاضر فروش و فقط یک کپی فیزیکی. بدیهی است که شما نمی توانید به rip کردن محصول دیگر. اگر شما لازم نیست که هر چیزی از خود را برای اضافه کردن فقط خرید خود کتاب و بازنویسی آن و یا چیزی. نکته این است که شما نیاز به ارائه یک پیشنهاد منحصر به فرد به یک بازار جدید – با تقاضای در حال حاضر ثابت شده است.

 • سفارشی / محصولات منحصر به فرد شما باید دسترسی به محلی
  یکی از بزرگترین اشتباهات جدید فروشندگان را با آمازون است در واقع فقط به انجام دقیقا همان است که هر کس دیگری. آنها حتی با استفاده از همان “منبع” در چین (از طریق Alibaba است البته). بهترین مردم قادر به در واقع “منبع” محصولات خود را به صورت محلی (یا شاید خود را از تامین کنندگان) و سپس ارائه آنها به عنوان قابل مقایسه محصولات در آمازون پلت فرم. برای مثال شما ممکن است می دانم که لباس های محلی ارائه دهنده است که می خواهیم شما فروش ارزان لباس (عمده فروشی) – شما می خواهم که قادر به قرار دادن آنها بر روی آمازون در حالی که هدف قرار دادن موفقیت آمیز لباس که بر روی پلت فرم در حال حاضر.

متوجه همه ارائه شده در بالا بستگی دارد وجود دارد که تعداد بسیار کمی از دیگر فروشندگان در بازار (در حالی که سرمایه گذاری های موجود بر روی تقاضا).

در حالی که من اعتقاد دارم که کیفیت یک محصول است که مهم ترین چیز است که اگر شما در حال تلاش برای نفوذ و لازم نیست که منابع/تخصص برای قرار دادن به R&D, شما می خواهید را انتخاب کنید تا هر کساد بازار ممکن است در حال حاضر.

این بهترین است انجام می شود با بازی “تقاضا arbritrage” بازی – ارائه محصولات است که ثابت شده است در بازارهای دیگر و ارائه بهبود یافته / مقایسه نسخه طریق آمازون است.

جایگزین / راز ترفند…

صحبت از تجربه خود من کل عرضه/تقاضا چیز مشروع است برای “کالا” محصولات مانند تکنولوژی, اجزای لباس و مواد غذایی و یا کلی از راه حل های پزشکی.

… اما راه دیگری وجود دارد…

اگر شما آشنایی با مازلو سلسله مراتب نیازهای انسانی “قیمت” quantifier مهم است برای چیزهای که مردم *نیاز* اما لزوما نمی *خواهم*.

به عبارت دیگر اگر شما در حال بازی در “سطح 1” (روانی) و یا “سطح 2” (ایمنی) از سلسله مراتب قیمت گذاری در حال رفتن به بازی نقش مهمی چون مردم می توانند همان راه حل بسیاری از فروشندگان (فقط در آندروید).

این را می توان تقریبا در هر بازار به موجب آن یک شرکت تنها با ارائه “ارزان” قیمت ها با توجه به ماهیت کلی از راه حل های خود را. آنها انجام نمی بسیار متفاوت و در نتیجه تا پایان جذب بی ثبات جمعیت (که به قیمت حساس).

واقعیت متفاوت است. به جای اینکه یک برده به شرایط بهترین کار بالاتر سلسله مراتب – نسبت به متعلق (مارک/جوامع) عزت نفس (توسعه شخصی/”خطر بزرگ”) و خود شکوفایی (میراث).

با انجام این کار آنها فراتر از قیمت (اگر چه نمی توان فرار از آن را) به دلیل درک منحصر به فرد از خود ارائه (اغلب به نام “ارزش درک شده” در بازاریابی).

آنها جذب خریداران که در واقع می *خواهید* به مقابله با آنها خوشحال هستند و به پرداخت یک قیمت عادلانه را به مالکیت یک راه حل که سود به مراتب بیشتر آن دنیوی (“ملموس” value).

این است که در آن “حق” و “لوکس” شرکت آمده است.

راز این است که بازار در پاسخ به راه حل است. شما محصولات خود را به بازار شما نمی خواهید به اجازه قانون بازار شما. قدرت خود را راه حل تعیین کننده تقاضای خود را.

ترفند پیدا کردم بهترین کار این است که بیرون بروید و سعی کنید بزرگ, جسورانه, آزمایش های خود را و سپس به ارائه “راه حل” شما کشف به عنوان محصولات بسته بندی شده. این می تواند انجام شود هر دو تقریبا و جسمی (از طریق آمازون) – و بیشتر چه, آن را کاملا به شما وابسته… به این معنی که باید وجود داشته باشد بسیار کمی از طریق “رقابت” است که می تواند تحت تاثیر قرار چگونه موفق این محصولات هستند.

برای مثال اگر شما علاقه مند به بازی بازی های ویدئویی. شما ممکن است مانند جهان از مخازن. ارسال ویدئوها از WoT در یوتیوب انجام شده است توسط هر کسی با یک کارت ضبط و پس از آن به احتمال زیاد به شما یک لبه (اگر چه آن را به خوبی کار اگر شما پست خوب تکرار) – ترفند واقعی را از در حال اجرا WoT مسابقات که به شما ارسال نتایج برای شما در سایت یوتیوب و همچنین از طریق امثال حرکت یا کشش ناگهانی.

بخشی که در آمازون به این است که آن را به شما فرصت برای فروش “اسرار” به موفق WoT گیم پلی و همچنین به عنوان حق بیمه وسایل نقلیه و فیزیکی (جعبه) نسخه از هر یک “استراتژی” به شما ایجاد شده است.

مهم این است که کسانی که لذت بردن از همین حالا واقعا می خواهید به خرید مسائل خود را – آنها فقط می خواهید برای دریافت بهتر در بازی. بنابراین آنچه که شما هستید “فروش” یک راه برای انجام این کار.

شما جذب افراد با کیفیت خود را تکرار/مسابقات و شما قادر به ارائه دیگر محصولات به عنوان یک نتیجه آنها قادر به تکرار.

به همین ترتیب با راه حل های دیگر. شاید شما در یک سفر رفت به توسکانی و برخی از لباس های ویژه قطعات و یا شما خود را در زمان مهارت های برنامه نویسی و ایجاد یک وب سایت سفارشی مبتنی بر نرم افزار برای کاربرانی که می خواستم برای لذت بردن از زمینه راه است که در آن چیزهای خاصی کار می کنند. امکانات بی حد و حصر هستند.

به یاد داشته باشید مهم این است که مردم حاضر به پرداخت برای استفاده از آیتم های شما در حال ارائه است. ترین اشتباه از فروش محصول – مردم می خواهند راه حل (“نتايج”). آنها نمی خرید کرم آکنه به دلیل آن را “طبیعی” – آنها را خرید و آن را به خلاص شدن از شر آکنه… این ایده که آن را “طبیعی” است که محصول این زمینه هدف.

[ad_2]