اکتبر 23, 2021

رهام چت

چت آنلاین

قیمت طلق شفاف – انواع طلق های رنگی با قیمت مناسب – 02188068352

عایق حرارتی این طلق ها 60% در مقایسه با شیشه قوی تر است اما به نسبت پلی استایرن عایق ضعیف تری دارد. همچنین مقاومت بالای آن نسبت به پلاستیک باعث تقاضای روزافزون آن به عنوان پوشش در صنعت گلخانه گردیدهاست. • استفاده از تیغه های مرغوب کرکره برقی، باعث می شود کرکره برقی مقاومت بالایی در برابر فرسایش داشته و سال ها نیاز به رنگ آمیزی و تعویض نداشته باشد. گرچه، این مواد دارای مقاومت حرارتی پایین OC90 استحکام نسبتاً کم، و مقاومت شیمیایی محدود هستند، قیمت پایین، اتصال راحت و راحتی ساخت، این مواد را برای لولههای توزیع گاز، آب، فاضلاب و خطوط تخلیه، قسمتهای اتومبیل و خدمات بسیار از تلفن تا قسمتهای مختلف اتومبیل بسیار مورد توجه کرده است. برای دریافت قیمت طلق شفاف در رنگ های مختلف به همکاران ما در واتساپ پیام دهید . که مانع مناسبی در برابر نفوذ اشعه های مضر خورشید است . شفافیت آن ها به گونه ای است که نور خورشید را به خوبی دریافت می نمایند. به علاوه به اضافه کردن لایه ای ساخته شده با نانو ذرات زیرکونیوم ، طلق ضد خش میشود. البته اگر به جای بیس فنول A از تترا بیس فنول A استفاده شود ، ورق ضدحریق میشود.

ورق پلی کربنات عایق صوتی مجتمع های جدید از ظرفیت تولیدی معادل ۱۰۰ هزار تن در سال برخوردار خواهند بود. به این معنی که در این گستره طلق ویژگی های خود را حفظ میکند و شکننده نمیشود. این نوع از پلیمر دارای ویژگی های مکانیکی فوق العاده ای است ( چگالی 1.2 تا 1.22 گرم بر سانتی متر مکعب، استحکام خوب تا دمای 140 درجه سانتی گراد و منفی 20 درجه سانتی گراد). جعبه پلی کربنات از ماده ای به اسم رزین شفاف ساخته شده که در صنایع مختلف مانند صنایع پزشکی، صنایع مبلمان، صنایع خودرو سازی و غیره نیز از این ماده استفاده می شود. طلق یو وی نوعی از طلق شیشه ای شفاف محسوب می شود . نوع خاص و پیشرفته ای از طلق ها وارد عرصه شده اند که به نام طلق هوشمند نامگذاری شده اند . صنایع تولیدی فرکو ، انواع طلق شیشه ای شفاف هوشمند را ، در رنگ بندی متنوع و گسترده ، به مشتریان عزیز ارائه می کند . کیفیت هر سه نوع پلی کربنات خوب میباشد اما توصیه این ایران کرکره به شما این است که اگر دهنه کرکره بزرگ است و قرار است حجم زیادی از کرکره را تحمل کند از کرکره آلمانی استفاده کنید.

طلق پلی کربنات شفاف در گستره دمایی از 40 درجه سانتی گراد زیر صفر تا 130 درجه سانتی گراد کار میکند! هر چه طلق دوجداره ما امکانات بیشتری داشته باشد ، برای مثال اگر طلق یو وی یا طلق هوشمند برای کار نصب کنیم ، قیمت آن با طلق معمولی متفاوت است . و با اعلام متراژ کار و نوع کاربرد آن ، از قیمت طلق شفاف رنگی پلی کربنات قزوین مطلع شوید . پلی کربنات ها، پلاستیک های شفاف و با استقامتی هستند که تبادل حرارتی بسیار کمی دارند و از آنجا که عموما در جداره های جانبی و یا سقف گلخانه مورد استفاده قرار می گیرند، در فصول مختلف، امکان خروج هوای سرد و گرم داخل گلخانه، از آنها به سختی میسر است. کابینت هایگلاس به دلیل اینکه برجستگی سطحی ندارد خیلی سخت لکه چربی و آلودگی به خود میگرید (البته منظورمان لکه انگشت و دست نیست که این لکه ها خیلی راحت پاک میشوند ) همچنین به دلیل صاف بود سطحش خیلی راحت قابل تمیز شدن میباشد .یکی از بزرگترین مزایای آشپزخانه های با کابینت هایگلاس ، تمیز کردن آسان آنها است.

پلی کربنات ورق
تنها راه برای اطمینان از صاف و تمیز بودن لبه های برش استفاده از اره های نو و کارنکرده است. در پزشکی از آن در سیمان استخوان و جایگزینی برای لنزهای چشم استفاده می شود. این ماده یکی از سخت ترین و محکم ترین پلیمرها با شفافیتی بالاتر از شیشه و سطحی براق و صیقلی و مقاوم در برابر عوامل جوی است. چگالی ورق پلی کربنات شفاف تنها 1.20 تا 1.22 گرم در هر سانتی متر مکعب است(دو برابر کمتر از شیشه). چرم و چرم اصیل هنوز هم محبوب هستند ، و همچنین پلی آمید مدرن ، نایلون و تعدادی از مواد آغشته به تفلون که قابل اطمینان در برابر رطوبت و خاک محافظت می کنند. مصریان باستان از منابع طبیعی ناترون (ترکیبی شامل سدیم بی کربنات) به عنوان رنگ برای نوشتن هیروگلیفها، برای تمیز کردن دندانها و درمان زخمها استفاده میکردند. ما بیش از 20 رنگ برای انتخاب شما ارائه می دهیم.