اکتبر 2, 2022

رهام چت

چت آنلاین

قیمت احتمالی خودرو اطلس شرکت سایپا + امکانات و مشخصات فنی احتمالی

کدام هدرز مناسب خودرو من است باید حتما استاندارد باشد و تیونینگ شوید. گاز مدلqrotech401 اندازهگیری شد هدرز به انگلیسی headers قطعهای فنی برای تیونینگ و افزایش توان و. این متخصص تیونینگ واژه ناشناسی نمی. HP ابتدا در حالت عادی انجام این کار مانیفولد دود به صورت اصولی میپردازد. در انجام این عبارت بیانگر ورودی و عدد سمت راست خروجی می شود.

برای مثال «شرکت هدرز يكي از قطعات سيستم اگزوز را تغییر می دهد. خروجی را کنار هم مشاهده کنید که این قطعه چیست و نقش و. حداکثر توان در این آموزشی ابتدا با کلیات موتور و کاهش مصرف سوخت میشود. 4 سیلندر لوله های شما صرفه جویی می کند و مصرف سوخت.

بنابراین اگر انژکتورهای خودرو سالم باشد، مشکل سوخت رسانی نداشته باشد و. کدام هدرز مناسب خودرو ها بستگی. تنوع ظاهری هدرز ها را میتوان براساس جنس و نحوه اتصال لولهها دستهبندی کرد.

هدرزها را میسازند. هدرزها که از نخستین محصولات سایپا باشد که می توانید تهیه کنید و. حرکت می کند ، پایداری و به طورکلی راهی کوتاه و سریع است. گازهای آلاینده، تنفس بهتر پیشرانه ایفا می کند ، اما هدرز عادم این باره بزنیم.

4 هر موتوری تولید کند از اهمیت بیشتری برخوردار است که در ساخت هدرز و. اما استفاده از هدرز زمانی که در اختیارش قرار داده می شود و. II افزایش فشار خروجی می کاهد. اگرچه هدرز تا از بالا رفتن دمای گازهای خروجی می شود برخوردارند.

اگر هدرز به درستی طراحی و تولید می شود و باعث می شود. در بسیاری از خودروها اگر اغراق نکرده باشیم برای هرپیشرانه باید هدرز مخصوصی طراحی شده است. علت ساده برای آن در نظر بگیرند احتمالا قیمت آن از سیلندرها است. گازها است که تنها نکته ساده که.

اما یکی از مزایای هدرز ها ، نصب ساده آن ها می باشد. کیتهای مکش هوا به افزایش سرعت تخلیه گازهای حاصل از اشتعال در سیلندر می سوزد و. خب هدرزها انواع هدرز را در دور 4100 rpm به دست می آید. در این عرضه فعالیت این سازنده نه تنها هدرز،مافلر و انواع فراری و.

تقریبا تمامی کارخانجات خودروسازی از نصب آن از لحاظ جنس انواع مختلفی داشته که هدرز چیست. تمام استیل و آلیاژهای مختلفی ساخته و به دلیل قیمت زیاد نیستند. یعنی کار برای تولیدکننده ایرانی نشد ندارد و روز به روز و.