آگوست 8, 2022

رهام چت

چت آنلاین

قالیشویی اکباتان

قالیشویی اکباتان

قالیشویی اکباتان

 

قالیشویی اکباتان را می توان یکی از شناخته شده ترین قالیشویی های موجود در محدوده اکباتان دانست. این قالیشویی در اصل یکی از شعبه های قالیشویی ملکه در این ناحیه است. قالیشویی ملکه به عنوان یکی از معتبرترین قالیشویی های پایتخت شناخته می‌شود که امتیازات و مزایای مختلفی دارد و همین مورد سبب شده است تا طیف زیادی از مشتریان ان را درصد انتخاب‌های خود قرار دهند. این موضوع چیزی است که در شعبه اکباتان آن‌ها نیز دیده می‌شود. کیفیت� بالا، سرعت عمل مناسب،  تعرفه های منصفانه، استفاده از ماشین آلات پیشرفته و …. � ازجمله مهم‌ترین مزیت‌های این قالیشویی است که باعث شده تا در بین اهالی این ناحیه معروف شود. اگر شما هم جزو اهالی منطقه اکباتان هستید،  بهتر است تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید چرا که قصد داریم مروری بر روی قالیشویی اکباتان داشته باشیم.

 

ویژگی های قالیشویی اکباتان

 

قالیشویی اکباتان برای اینکه بتواند خود را با نیاز اهالی این منطقه سازگار کند،  مجموعه‌ای از مزیت ها و خدمات مختلف را ارائه داده است تا از این طریق نیازهای آن ها را پوشش دهد. این مزیت‌ها به طور کلی در دو جهت افزایش کیفیت و کاهش قیمت بوده‌اند. البته بخشی از آنها در جهت افزایش سرعت کار هستند.

 

نیروهای متخصص قالیشویی

 

شاید بتوان نیروی متخصص را بزرگ‌ترین سرمایه انسانی و البته مهمترین مزیت قالیشویی اکباتان  دانست. این قالیشویی توجه ویژه ای نسبت به کیفیت داشته است و برای اینکه بتواند خود را از سایر رقبا متمایز ‌ساز، اقدام به استخدام نیروهای متخصص نموده است �این نیروها به خوبی با انواع فرش از جمله فرش ماشینی و دستباف آشنایی دارند و می‌دانند هر فرش چگونه در بهترین حالت خود تمیز می شود. آنها بدین منظور حتی دمای آب شستشو را هم متناسب با نوع فرش تغییر می دهند. از طرفی دیگر این کارشناسان به خوبی ساختار لکه ها و انواع آن را می شناسند بدین جهت برای هر نوع لکه از ماده شوینده مختص به آن استفاده می‌کنند. همین مورد سبب شده است تا کلیه ی فرش های خارج شده از این مرکز در بهترین وجه خود تمیز شده باشند.

 

استفاده از مواد شوینده خارجی

 

نوع ماده شوینده یکی از مهمترین فاکتورهایی است که سطح تمیز بودن فرش‌ها را دریک قالیشویی مشخص می‌کند. قالیشویی اکباتان برای اینکه بتوانند در این زمینه به نحو احسن عمل نماید،  همواره از برندهای خارجی و درجه یک استفاده می‌کند. این برندها قدرت لکه بری بیشتری دارند و متناسب با نوع فرش و تار و پود آن ها استفاده می شود. این موضوع سبب شده است تا هر فرشی که از این مرکز خارج می‌شود،  در بهترین وجه ممکن لکه گیری شده باشد.

 

سرعت عمل بالا

 

سرعت عمل از دیگر مزیت‌های قالیشویی اکباتان است. این قالیشویی برای زمان مشتریان خود اهمیت ویژه ای قائل است و به همین جهت آنها پیک های سریعی را در ناحیه اکباتان مستقر کرده‌اند که بلافاصله بعد از اولین تماس مشتریان خود را به محل مورد نظر آنها رسانده و فرش هایشان را دریافت می کنند. این نیروها بعد از تمیز شدن فرش،  آنها را به صورت رول شده و در سلفون به دست مشتریان می رسانند. از طرفی دیگر کارگاه قالیشویی اکباتان در حوالی همین منطقه است. همین مورد سبب شده  تا دسترسی اهالی به آن بسیار ساده تر باشد. مجموع این موارد سبب شده است تا این قالیشویی از لحاظ سرعت عمل از سایر رقبا متمایز باشد.

 

قیمت مناسب قالیشویی اکباتان

 

قیمت فاکتور دیگری است که برای مشتریان اهمیت بسیار زیادی دارد.شرایط اقتصادی امروزه به گونه‌ای است که بیشتر مشتریان اولویت خود را بر روی انتخاب خدماتی می گذارند که قیمت کمتری داشته باشند. قالیشویی اکباتان بر این موضوع اشراف کامل داشته و به همین جهت سعی کرده تا هزینه های اضافی را کاهش داده و از این طریق منصفانه‌ترین تعرفه را خدمت مشتریان ارائه دهد. این تعرفه‌ها به گونه ای است که بیشتر مشتریان هنگامی که آن را با خروجی کار مقایسه می‌کنند،  ادعا می‌کنند که بسیار ناچیز است این موضوع در کنار مزیت های فوق سبب شده تا قالیشویی اکباتان بهترین گزینه برای اهالی این ناحیه باشد.