جولای 25, 2021

رهام چت

چت آنلاین

فروش زغال اکتیو

تولید
کربن فعال کربنی است که از مواد منبعی کربن مانند بامبو ، پوسته نارگیل ، ذغال سنگ نارس بید ، چوب ، کوار ، لیگنین ، زغال سنگ و زمین نفت تولید می شود . می تواند توسط یکی از مراحل زیر تولید شود:

فعال سازی بدنی : ماده منبع با استفاده از گازهای داغ به کربن فعال تبدیل می شود. سپس هوا برای سوزاندن گازها ایجاد می شود و به صورت كلی كربن فعال شده ، درجه بندی شده و ضد گرد و غبار ایجاد می شود. این کار معمولاً با استفاده از یک یا چند فرآیند زیر انجام می شود:
سمان : مواد با محتوای کربن است pyrolyzed در درجه حرارت در محدوده 600-900 ° C معمولا در اتمسفر خنثی با گازهای مانند، آرگون یا نیتروژن
فعال سازی / اکسیداسیون : مواد اولیه یا مواد کربن شده در دمای بالاتر از 250 درجه سانتیگراد ، معمولاً در محدوده دمای 600-1200 درجه سانتیگراد ، در معرض اتمسفر اکسید کننده (اکسیژن یا بخار) قرار می گیرند.
فعال سازی شیمیایی : مواد کربنی با مواد شیمیایی خاصی آغشته می شوند. این ماده شیمیایی به طور معمول یک اسید ، پایه قوی ، [1] [2] یا یک نمک [20] ( اسید فسفریک 25٪ ، هیدروکسید پتاسیم 5٪ ، هیدروکسید سدیم 5٪ ، کلرید کلسیم 25٪ و کلرید روی است.25٪) کربن سپس در دمای پایین تر (250-600 درجه سانتیگراد) قرار می گیرد. اعتقاد بر این است که دما با مجبور کردن مواد برای باز شدن و منافذ میکروسکوپی بیشتری ، کربن را در این مرحله فعال می کند. فعال سازی شیمیایی به دلیل پایین تر بودن درجه حرارت ، سازگاری با کیفیت بهتر و زمان کمتری که برای فعال شدن مواد لازم است ، از فعال سازی بدنی ترجیح می یابد.

منبع : فروش کربن فعال