اکتبر 2, 2022

رهام چت

چت آنلاین

عوامل و علائم سوختن واشر سرسیلندر ماشین چیست؟

3. اگه قرار باشه ماشین رو نگه دارم ، به نظرتون سرسیلندر رو عوض کنم یا بدمش تراشکاری ؟ 2. به نظر شما ماشین رو تعمیر کنم و بفروشم ؟ مصرف سوخت این پیشرانه نیز کمی بیش از ۹ لیتر به ازای ۱۰۰ کیلومتر عنوان می شود که به نظر در واقعیت بیش تر از ۱۰ لیتر است. تسمه تایم یکی از مهمترین و حساس ترین قطعات یک پیشرانه است که هرگونه اختلال در عملکرد آن میتواند موجب خارج شدن پیشرانه از حالت تنظیم و کارکرد نامطلوب آن شود. معمولاً در خودروهای دو دیفرانسیل، دیفرانسیل عقب و قدیمی که موتور بهصورت طولی قرار میگیرد، فن رادیاتور بهصورت مکانیکی با تسمه به واترپمپ متصل است. در خودروهای جدید معمولاً اگر در محل قرارگیری تسمه تایم یا زیر آن مایع خنککننده مشاهده شود، بهاحتمالزیاد واشر واترپمپ نشتی دارد. در برخی خودروهای قدیمی فن رادیاتور مستقیماً به واترپمپ متصل است که با فشار واردکردن به پروانه میتوان متوجه میزان بازی پولی و محور سرسیلندر زرین واترپمپ شد. اگر لولهی اگزوز در اثر برخورد سنگ، وارد شدن ضربه، تصادف و یا به هر علت دیگری آسیب ببیند و این آسیب باعث ایجاد محدودیت در جریان خروج دود شود؛ فشار بسیار زیادی به موتور وارد خواهد آمد؛ که نتیجهی این فشار مضاعف، بهصورت داغ کردن موتور بروز خواهد سرسیلندر بنز ده تن کرد.

سرسیلندر صنعت پژوهان علائم افزایش غیرعادی فشار معکوس اگزوز، کاهش توان موتور، مصرف زیاد بنزین و داغ شدن موتور خودروی شماست. حتماً قسمت مشبک جلویی رادیاتور را بررسی کنید، هر شیء که مانع ورود جریان هوا از فن به رادیاتور شود؛ باعث ایجاد اختلال در عملکرد سیستم خنککننده شده و دمای موتور افزایش غیرعادی خواهد یافت. از آنجا که عملکرد موتور درونسوز وابسته به احتراق سوخت در یک محیط بسته است، عملا باید قطعهای وجود داشته باشد تا آن سوی بلوک سیلندر را مسدود کند و محیطی بسته برای ورود هوا و سوخت و سپس احتراق ایجاد کند. در خودروهای جدید و دیفرانسیل جلو، فن رادیاتور بهوسیلهی یک موتور الکتریکی به کار میافتد. بااحتیاط و بهوسیلهی یک دستکش یا پارچهای ضخیم در رادیاتور را بازکرده و با آب و ضدیخ آن را پرکنید (مخزن رزرو را نیز پر کنید). همراه داشتن ضد یخ و ظرف پر از آب، جز اساسیترین تجهیزات موردنیاز خودروی شما سرسیلندر هرینگتون سرسیلندر عظام پیکان به شمار میروند. واشر سرسیلندر فاصلهی بین بلوک موتور (بخش تحتانی موتور) و سرسیلندر (بخش فوقانی موتور) را پر میکند.

داشبورد جدید (داشبورد سوناتایی) پژو 405 بهدلیل خشک بودن زیاد و استفاده از مواد اولیه با کیفیت نامناسب پس از مدتی شروع به تولید سروصدا میکند. جهت سابکول کردن مایع مبرد و افزایش راندمان سیستم تبرید از یک مبدل حرارتی به نام صابکولر استفاده میشود. واضح است که اگر ترموستات خراب شده باشد و کلاً مانع جریان مایع رادیاتور شود، در زمان کوتاهی دمای موتور بالا رفته و داغ میکند؛ و اگر دمای محیط سرد نباشد، حتی در حال حرکت هم آمپر دما بالا خواهد رفت. اگر مشکل خودرو از کمپرس سیلندر باشد، صدای آن واضح است و متخصصان به راحتی آن را تشخیص میدهند. قبل از پرداختن به طراحی دیزل موتور، در مورد کارکرد آن توضیحاتی را ارائه خواهیم سرسیلندر 206 تیپ 2 فرانسوی داد. در واقع TU5 که قدمتی ۱۲ ساله در ایران دارد خود نیز هنوز با مشکلاتی مواجه است که راهکار مشخصی برای آن ها وجود ندارد و همین نکته برخی مشتریان را در مورد نگهداری از موتورهای جدیدتر ایران خودرو نگران می کند. البته در این وظایف، سرسیلندر تنها نیست و این وظایف مهم را با کمک واشر سرسیلندر، سوپاپ ها و میل سوپاپ انجام میدهد. تولید حدود 30 روز طول کشید و چرخ ها در تاریخ 15 مارس 2016 با حمل و نقل کشتی به سریلانکا ارسال شدند.

بلوک سیلندر و سر سیلندر موتور 457 برای نخستین بار در کشور در شرکت صنایع ریختهگری ایران در ساوه ساخته و در روز یکشنبه 19 بهمن در مراسمی به مناسبت دهه مبارک فجر رونمایی شد. در سفری به یک گوشه از طبیعت بکر ایران، عروسی یکی از جوان های اقوام در چهار دهه گذشته، عزای بزرگ یک خاندان یا هر اتفاق مهم دیگر، اگر چند عکس گرفته باشید، حتما در یکی از آنها خودنمایی می کند. ترک خوردن موتور به چه دلیل اتفاق میافتد ؟ دلیل نشتی روغن از بالای موتور، سرسیلندر موتور است که باعث آن خط داشتن کف سرسیلندر یا خرابی واشر سرسیلندر است. همچنین ساینو پارت محصولات را بدون واسطه و به طور مستقیم به دست شما می رساند به همین دلیل قیمت محصولات به نسبت مقرون به صرفه تر از سایر فروشگاه های لوازم یدکی می باشد . چراغ ترمز سوم پژو ۴۰۵ SLX، که بر روی درِ صندوق عقب تعبیه شده است، از لامپهای LED بهره میبرد و تقریباً ۷۰ هزار تومان قیمت دارد. این روزها پژو 405 تنها در دو مدل GLX و SLX تولید میشود و خط تولید پژو GL متوقف شده و با اینکه قیمت خریدش بسیار پایین است ولی پیدا کردن نمونهای سالم و کم کارکرد که شما را مدام راهی تعمیرگاه نکند کاریست بسیار مشکل.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد سرسیلندر موتور 150 بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.