نوامبر 30, 2022

رهام چت

چت آنلاین

طراحی حرفه ای جدید در هنر گرافیک

[ad_1]

هنگامی که شما خواندن یک مجله و خرید یک محصول در سوپر مارکت نگاه بیلبورد, تماشای تلویزیون یا کروز یک سایت شانس شما're دنبال کار یک طراح گرافیک. امروز's طراحان گرافیک با استفاده از ابزارهای سنتی از جمله مداد و کاغذ, اما آنها همچنین با استفاده از جدیدترین و پیچیده ترین کامپیوتر نرم افزار طراحی. کامپیوتر طراحی برنامه های کاربردی شامل نرم افزار Adobe Illustrator و پریمو پی دی اف AutoCAD 3-D مدل سازی نرم افزار ادوبی فلش, نرم افزار مبتنی بر وب طراحی فلش. به یاد بگیرند که چگونه به طور موثر استفاده از این ابزار شما'll نیاز به آموزش مناسب.

یک مثال: شما در طراحی یک آگهی برای کفش

آن's کار یک طراح گرافیک برای ایجاد یک پیام با استفاده از رنگ و شکل و خط و بافت. این پیام می تواند ساختار به منظور افزایش فروش یک محصول و یا آن منعکس می شود در این محصول خود را برای ایجاد درخواست تجدید نظر بصری و نام تجاری.

برای مثال در نظر بگیرید کالاهای ورزشی تولید کننده است که معرفی یک خط جدید از کلاسیک بسکتبال, کفش ورزشی. اگر آنها به بازار عرضه شده به طور موثر آنها را به فروش برساند و به جوان مردان یا نه خریداران در واقع بازی بسکتبال است.

بازاریابی مدیر آژانس تبلیغاتی مسئول معرفی جدید کفش کتانی می آید به شما, طراح گرافیک. این مدیر بازاریابی شما می پرسد برای ایجاد یک اینترنت تبلیغات برای کفش کتانی. آن's رو به نگاه پویا و تازه است. آگهی ممکن است از ویژگی های تایید شده توسط یک طرفدار بازیکن بسکتبال است.

شما می رویم به طراحی آگهی خود را با استفاده از یک تم زیبا به رنگ زرد بابونه در تابستان باغ ؟ احتمالا نه. بابونه دوست داشتنی هستند اما آنها برنده't فروش کفش بسکتبال. آیا شما استفاده از یک توله سگ ؟ دوباره هیچ. هر کس دوست دارد توله سگ, اما شما می't با استفاده از یک آگهی خود را در مبارزات انتخاباتی برای کفش.

با استفاده از یک برنامه مانند CorelDRAW Graphics Suite, شما ممکن است به ایجاد یک طراحی نشان گروه شهری, کودکان و نوجوانان بازی بسکتبال در یک آسفالت پارکینگ. شاید آن's در شب و تنها نور است که از یک سربار خیابان نور. شاید طرح خود را با استفاده از رنگ مانند سیاه و سفید و بنفش و نقره ای. حروف در متن نقطه و پویا است. شما می توانید از آگهی های که بچه ها که در پوشیدن کفش پرشور در مورد بسکتبال.

حتی قبل از اینکه شما شروع به شما'در حال حاضر ساخته شده برخی از گزینه های است که یک طراح گرافیک می سازد. این که آیا شما در حال طراحی یک آگهی برای کفش جعبه کفش در آمده و یا حتی آرم در کنار هر یک کفش کتانی انتخاب شما را کمک بگویید مصرف کننده در مورد محصول.

چگونه's کار چشم انداز?

مانند بسیاری از تخصصی مشاغل, چشم انداز شغل خود ممکن است بر سطح خود را از آموزش است. بیشتر ورود به سطح طراحی گرافیک موقعیت نیاز به یک دیپلم یا لیسانس's درجه. You'll نیاز به دریافت آموزش از کالج های معتبر و یا حرفه ای مدرسه. اما پیدا کردن یک مدرسه خوب نباید دشوار است; انجمن ملی مدارس هنر و طراحی تأیید حدود 250 تهیه موسسات با برنامه های هنر و طراحی.

هنگامی که شما've got درجه شما نیاز به چه's چشم انداز ؟ با توجه به وزارت کار ایالات متحده's اداره آمار نیروی کار تقریبا 40000 شغل جدید اضافه خواهد شد در این زمینه در دهه اخیر از سال 2008 تا 2018. حقوق متوسط بودند $ 42,400 در ماه مه سال 2008 اما درآمد سالانه می توانید بیش از 100 ، 000 دلار برای کسانی که علاقه مالکیت در یک شرکت موفق.

چشم انداز بهتر خواهد بود برای طراحان گرافیک با طراحی وب سایت و انیمیشن تجربه. تقاضا باید افزایش برای رسانه های تعاملی محصولات از جمله تلفن های همراه بازی های ویدئویی دستیاران دیجیتال شخصی و فن آوری های دیگر. مهارت کار با رایانه و کامپیوتر طراحی برنامه خواهد بود یک دارایی.

آن است که یک میدان رقابتی? بله! اما پاداش بزرگ هستند. تصور ایجاد گرافیک هنری است که می تواند دیده می شود که توسط میلیون ها نفر از مردم و حتی ممکن است تاثیر فرهنگ عامه است. با آموزش درست تخیل و سخت کار یک پاداش حرفه ای در طراحی گرافیک می تواند مال شما.

شروع

اگر شما لذت بردن از طراحی بصری و می خواهید برای دریافت آموزش های حرفه ای شما'll نیاز به پیدا کردن یک کالج های معتبر و یا حرفه ای مدرسه یا در نزدیکی شما و یا آنلاین است که ارائه می دهد گرافیک, برنامه های طراحی. اما چگونه می توانم به شما پیدا کردن یک مدرسه ؟ بهترین راه برای شروع این است که بروید آنلاین به یک کالج معتبر میباشد. شما می توانید جستجو را وارد کنید نظر که متناسب با وضعیت خود را مانند “طراحی گرافیک” “فوق دیپلم” و خانه خود را در شهر یا کد پستی. You'll دیدن یک تنوع از گزینه های. آنها را بررسی کنید و مقایسه برنامه های کمک های مالی فرصت های شغلی خدمات و برنامه. سپس با یک کلیک شما می توانید رایگان دریافت اطلاعات از مدارس می've انتخاب شده است. خود را انتخاب و اعمال می شود. در زمان کمتر از شما فکر می کنم شما می تواند در راه خود را به پاداش شغلی جدید در طراحی گرافیک است.

[ad_2]