سپتامبر 19, 2021

رهام چت

چت آنلاین

صندلی خلبانی پژو پارس – سایت قیمت اجناس

• دفاع مقدس • زندگينامه شهدا نگاهی کوتاه به زندگانی شهید بابایی در سال 1329 در شهرستان قزوین دیده به جهان گشود.دوره ابتدایی را در دبستان «دهخدا»و دوره متوسطه را در دبیرستان «نظام وفا»ی قزوین گذراند. پس از گذرانیدنِ دوره های مقدماتی به منظور ادامه تحصیل عازم آمریکا شد و پس از پایان دوره خلبانی هواپیماهای شکاری به ایران بازگشت و ما به شکرانه بازگشت او از آمریکا، گوسفندی قربانی کردیم.یکی دو روز بعد به هنگام تقسیم گوشت میان فراد بی بضاعت، در حال عبور از کنار آن داروخانه بودیم که ناگهان عباس اتومبیل را متوقف کرد و گفت: – چند لحظه در ماشین بمانید؛ من سری به داروخانه می زنم و فوری برمی گردم. به نظر می رسد ارابه فرود این هواپیما مشابه نمونه های به کار رفته در هواپیماهای بومی صاعقه است. در بین هواپیماهای آموزشی این رده در دنیا، هم نمونه های مطرح تک موتوره و هم دو موتوره مشاهده می خرید صندلی خلبانی شود. کلیدهای شیشهبالابر درهای عقب روی کنسول وسط قرار دارد که گاهی دسترسی را برخلاف هدف طراحی سخت میکند، زیر آرنجی تا شونده در وسط صندلی عقب، آیینه بیرونی برقی، چراغ نقشهخوان، سیستم Immobilizer ضد سرقت و سیستم ترمز ABS ازجمله دیگر امکانات این خودرو به شمار میرود.

سلام در رده خودرو های داخلی همشون رو داشتم .وسوار شدم تو ایران هر خودرویی اولش هزار تا ایراد داره قبول .کیفیتش پایینه قبول .گرونه قبول ولی نمیشه که ماشین نخری .پولم که اونقدر نداریم بریم ماشین خارجی بخریم .پس بهتره بین بد وبدتر .بده رو انتخاب کنیم .به نظر من تو رنج قیمتی زیر پنجاه تومان شک نکنید وفقط پارس ELX جدید بخرید .من الان دارم وخیلی هم راضی هستم . من میخوام ماشینی تو رنج قیمت 35 تا 38 میلیون بخرم بین پارس و آل 90 کدوم پیشنهاد میدهید چرا؟ سلام دوستان من دو ماه در مورد اینکه خودرویی در رنج قیمت 40میلیون چی بخرم ازدوستان مکانیکهای مجرب و کسانی که از این مدل استفاده میکنند و سایت های مختلف تحقیق کردم و به یک نتیجه رسیدم و اونم پارس lx به دلایل کم مصرف بودن .شتاب عالی.آپشن های مناسب .مقبول بودن در جامعه.خرید و فروش راحت.من الان 3ماهه این ماشینو دارم و باهاش در جاده ای پر پیچ و خم و سربالایی ببت پنج سرنشین رفتم و مرتب کولر گرفتم آقا سرعت شتاب و قدرت عالی واقعا از این انتخاب سختی که هرکس چیزیم یگفت راضی ام و خواستم به دوستانی که دو دلند در انتخاب ماشین بگم شک نکنیدپارس lx عالیه عالیه .

با سلام.من هم چند ماهی هست پارس تیوفایو گرفتم و از قدرت و سرعت و مصرف سوخت و به خصوص شتاب گیریش راضی هستم. سلام دوستان اطلاعاتی درباره پارس LXخدمتتون عرض میکننم این ماشین بهترین نوع ماشین در بین پارس های که ایران خودرو تولید میکنه هستش چون هم کم مصرف وکم صدا وهم شتاب خوب (بین ماشینای ایرانی)و امکاناتشم خوب و ایران خودرو در نظر دارد که باکنسول جدید روانه بازار کند اگه خواستید ایمیل بزنید وعکس های جدیدش براتون بفرستم.! سلام بنده قبلا پژو روآ داشتم دو گانه کارخانه مدل 87 خدا وکیلی خیلی خوب بود بدون اذیت سال 94 پارس سال گرفتم اصلا رازی نیستم روآ خیلی از پارس بهتر بود در راه رفتن کفی حرف نداشت فقط سر بالایی ها کم می آوردولی در طول این 7سال ماشین بی درد سری و کم خرجی بود . البته قیمت نوع متوسط و خوب آن در حدود 200 تا 250 هزارتومان میباشد.

سلام .من خودم پارس elxمدل 86دارم به نظرمن بهترین ماشین ایرانی و زیر 40میلیون هست 5ساله دارمش ازش راضیم در ضمن تو جاده زیاد میرم هفته سه بار از زاهدان تا مشهد میرم. من یه پارس سال مدل 92 دارم.مشکلی نداشته و ازش راضیم.فقط مصرف بنزینش کمی بالاست. با سلام من قبلا پارس سال داشتم ازش راضی نبودم ولی به خاطر ارخ نسبتا جذابترش نسبت به بقیه ی همرده هاش و همچنین فضای جادار داخلیش حتی نسبت به دنا دوباره تصمیم به خرید این ماشین اما اینبار با موتور تیوفایو گرفتم الان سه ماهه که این ماشینو دارم .و از داشتنش احساس رضایت کامل دارم . هنوز روزه هستم. من شگفت زده از او خواستم تا قضیه را برایم تعریف کند.عباس کمی به فکر فرو رفت و در حالی که از پنجره به دور دست می نگریست، آهی کشید و گفت: – آباجی! سلام یه سوال داشتم اخرین مدل پارسی که تا ب این تاریخ معرفی شده اسمش پژوپارس سال اتوماتیک موتورTU5هس؟ تعجب کردم و گفتم: – شما که یک سال در این آسایشگاه بیشتر نخواهی ماند؛ پس چه دلیلی دارد که می خواهی به آسایشگاه طبقه اول بیایی؟