اکتبر 19, 2021

رهام چت

چت آنلاین

سفارشی دفتر نشانه ها – گزینه های مختلف چه's بهترین ؟

[ad_1]

فراتر از تبلیغات چند رسانه ای پوستر و برچسب محصول و بازاریابی دیگر وثائق شما هنوز هم نیاز به نگه داشتن شما شرکت تصویر و یا “حضور” قابل مشاهده در مکان ها یا موقعیت های که در آن شما و کارکنان خود را ممکن است بیش از حد شلوغ به صحبت می کنند برای این شرکت است. سفارشی ساخته شده و دفتر علائم می تواند کمک به انجام برخی از که صحبت کردن!

نشانه

اگر کسب و کار شما بستگی به پیاده روی و مشتریان شما نیاز به یک علامت به طوری که آنها'll در واقع شما در پیدا کردن. مطمئن شوید که شما نشانه منعکس کننده همان شرکت, لوگو, فونت, رنگ, سبک, بازاریابی, شعار, و غیره. همانطور که در بقیه از کمپین های بازاریابی خود را.

ایستاده در زمین نشانه هایی است. نصب شده بر روی چمن مقابل از دفتر خود این نیاز به دوام و مقاوم در برابر هوا با حداقل دو طرف صفحه نمایش است که می تواند به راحتی به عنوان خوانده شده از تقریبا هر زاویه و به عنوان دور به عنوان امکان پذیر است. این را می توان با سرو پست ها و درمان تخته سه لا (یعنی Crezon تخته سه لا و یا Alumiclad تخته سه لا) با باغ نور افکن روشن آن شب. شما همچنین می توانید یک نور پس زمینه ثبت نام با دوام نیمه پلاستیک شفاف صفحه نمایش و قاب آلومینیومی به خانه چراغ در.

ساختمان شناسه. اگر شما don't have a چمن و یا نقطه ای در پیاده رو, آن را بالاتر است. محل ساختمان “ID” نشانه برجسته در دیوار بیرونی ساختمان اداری خود را و یا به عنوان یک برآمده ثبت نام رو رهگذران. این نشانه ها انجام می شود به عنوان نور پس زمینه “جعبه نور” ساخته شده از پلاستیک با دوام یا نیمه شفاف مواد و آلومینیوم فریم.

نشانه های داخلی

هنگامی که در داخل دفتر خود را, شما نیاز به تحت تاثیر قرار دادن بازدید کنندگان توسط restating شرکت شما حضور در یک جلا تر به شیوه ای.

لابی دیوار علامت. این نسخه های زیادی از خود را نام شرکت, لوگو و شعار (اگر هر) ساخته شده از فلز (به عنوان مثال جلا قطع و یا بازیگران) تشکیل شده پلاستیکی یا بنفش یا حتی فوم و نصب شده بر روی خود را دریافت منطقه's برجسته ترین دیوار (معمولا جایی که شما منشی's میز است). برای بهترین اثر استفاده از مطرح مانت (جداکننده بین سطح نصب و واقعی علامت). برای درام باید سقف طاق روت روی علامت یا متصل در پشت علامت خود را.

دفتر پلاک. اینها نشانه هایی برای درب ها و یا مناطق تعیین شده برای خاص ادارات و افسران. اگر ساده تر این علائم باید هنوز همان سبک و شخصیت خود را به عنوان آرم رسمی. با استفاده از همان فونت و رنگ عنوان با لابی دیوار علامت به علامت گذاری مناطق مهم مانند “توسعه محصول”, “فروش و بازاریابی”, “حسابداری”,”, رئيس جمهور's دفتر” و حتی “کافه تریا” و “دستشویی”. به جای استفاده از ارزان استاتیک چسبیده یا عکس برگردان علائم بیش از هر بخش's درب های شیشه ای بهترین کار خود را به بودجه برای مواد مشابه شما استفاده می شود برای لابی's دیوار علامت-آن را نگاه خود شرکت معتبر تر برای هر دو به مشتریان و کارکنان!

[ad_2]