اکتبر 26, 2021

رهام چت

چت آنلاین

سالن مو تبلیغات

[ad_1]

چه's پیام ؟
یکی از اولین چیزهایی که هر سالن مو آگهی باید انجام دهید این است انتقال برخی پیام. برای مثال اگر شما در حال برنامه ریزی برای اجرای ویژه برای افزایش مشتری شمارش با ارائه 25 درصد دائمی و سپس این پیام است که شما می خواهید تبلیغات برای انتقال. شما همیشه مجبور به ارائه تخفیف قیمت گرچه به موثر سالن مو نمیشوند. برای مثال شاید شما می خواهم به اطلاع عمومی از یک سرویس جدید به شما ارائه. این پیام باید به وضوح تعریف شده در تبلیغات خود را.

شما چه کسانی هستند ؟
نکته مهم بعدی که شما سالن مو آگهی نیاز به انجام است که به ارائه اطلاعات در مورد شرکت شما. یک راه خوب برای انجام این کار با یک شرکت منحصر به فرد لوگو. مزایای داشتن یک لوگو این است که شما به دست آوردن تشخیص شرکت برای کسب و کار شما. هنگامی که شما فکر می کنم از شرکت های بزرگ مانند نایک و یا دیزنی, شما به احتمال زیاد فکر می کنم که منحصر به فرد علامت چک و یا دیزنی قلعه. هنگامی که کسب و کار شما دارای یک لوگوی خوب می شود تازه در ذهن مشتریان زمانی که آنها فکر می کنم از داشتن موهای خود را انجام داده است. شما همچنین ممکن است بخواهید سالن مو خود را تبلیغات برای نشان دادن تخصص خود را. برای مثال بسیاری از تبلیغات می گویند “در کسب و کار از سال 1982” یا چیزی مشابه. این تجربه نشان می دهد در یک راه موثر و ساده. شما می توانید انتقال این پیام است که شما در هر گونه تبلیغات است که به شما نمایش می دهد.

اقدام
شاید یکی از بهترین ابزار است که شما استفاده خواهد شد در سالن مو خود را آگهی یک ابزار است که باعث می شود آنها را به عمل آورند. برای مثال اگر شما با داشتن یک تخفیف فروش بر روی محصولات مراقبت از مو شما فروش خود را در سالن یک راه ساده برای ایجاد انگیزه در مشتری به در آمده است که فروش پایان تاریخ. “عجله در حالی که منابع تاریخ و زمان آخرین” همچنین با این نسخهها کار به خوبی برای بسیاری از فروش. اقدام نه تنها باید با یک فروش چند. ارائه مشتری با به سادگی راه را برای تماس با شما از طریق آدرس وب سایت است که جاذب و یا از طریق آسان به یاد داشته باشید شماره تلفن. این درب باز می شود برای فرصت.

سالن مو آگهی می تواند پیچیده به طراحی خود را. شما ممکن است وسوسه به ایجاد و استفاده از این خود را. در حالی که ممکن است صرفه جویی در پول شما ممکن است هزینه های شما در دراز مدت هنگامی که شما را در قرعه کشی از مشتریان است که شما می خواهم به. تعیین اگر به استخدام حرفه ای برای طراحی بازار و سالن مو خود را آگهی است یک انتخاب بهتر است.

توسط گرگ میلنر

رایگان Salon & Spa, بازاریابی, دی وی دی – تماشای این دی وی دی و کشف چگونه به خودرا برای امتحان اماده خود را در سالن و یا آبگرم با مشتریان مشتاق به شما پول نقد خود را.

[ad_2]