آگوست 8, 2022

رهام چت

چت آنلاین

سالن عقد فضای باز روف گاردن در تهران – تشریفینو

بی شک یکی از بهترین سالن عقدهای در سال 1400 را میتوان سالن عقد و محضر ازدواج عمارت کویین لانژ دانست. شرایط برگزاری یک مراسم باشکوه و ثبت عکس و فیلم های بی نظیر را برای شما فراهم میکند. واضح و روشن است که در باغتالارها و فضاهای باز دست شما و عکاستان برای گرفتن عکس های با کیفیتتر و زیبا تر بازتر است و میتوانید با تنوع زیاد پس زمینههایی که در اختیار دارید عکس های خاطرهانگیزی ثبت کنید.

در حقیقت تالارهایی با فضاهای سرپوشیده و سربسته از حیث تنوع تشریفات خیلی نمیتوانند در مقابل باغ تالارهایی با فضاهای باز و بزرگ حرفی برای گفتن داشته باشند. روف گاردن ها در طبقه فوقانی ساختمان ها واقع شده اند و می تواند انتخابی مناسب برای شما به حساب آیند ولی ممکن است امکانات و زیبایی هایی را که شما می توانید در سالن و همکف و باغ داشته باشید را در این مکان ها نداشته باشید و با محدودیت های بیشتری دسته و پنجه نرم کنید. عروسی و عقد در فضای باز و وسیع به طراحی شما این امکان را میبخشند که بتوانید از حداکثر فضا استفاده و همچنین خلاقیتهای زیادی در چیدمان و وسعت گلآرایی خود داشته باشید.

در بعضی خانوادهها مراسم عقد و عروسی همزمان با هم برگزار میشود و در برخی دیگر، مراسم عقد، بعد از بله برون و در زمان شروع دوران نامزدی انجام میشود. این موضوع به قدری اهمیت پیدا میکند که گاها هزینههای زیادی نیز برای آن صرف میشود و عموما هم محضر عقد در فضای بازهای کمی هستند که قابلیتهای خوبی دارند.

در ازدواج موقت، زوجه حق گرفتن نفقه را از زوجخود ندارد و زوجین از هم ارث نمی سالن عقد بارگه برند. همچنین لوکیشن های باغها به دلیل فضای باز و سرسبزی که دارند از این جهت که نورپردازی طبیعی را تا حد زیادی شامل میشوند میتوانند در نحوهی گرفتن و همینطور کیفیت مد نظرتان از عکس های مشترک خود تاثیر بسزایی بگذارند.