آوریل 13, 2021

رهام چت

چت آنلاین

زمانی که برای انتخاب گلدوزی

[ad_1]

نوار راهنمایی

موفق و گلدوزی کلملتی

زمانی که برای انتخاب گلدوزی

که با توجه به بهترین روش برای ایجاد یک لوگو و یا طراحی بر روی لباس و یا غیر پوشاک مورد نگه داشتن در ذهن است که گلدوزی ارائه می دهد غنی بافت و ظاهر است که برای سال گذشته.

محل

چپ و راست قفسه سینه – استاندارد صنعت برای عناصر طراحی است که به آرم روی سینه چپ و هر شخصی مانند یک کارمند's نام در سمت راست قفسه سینه.
آستین, شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن اضافه کردن یک لوگو طراحی و یا شعار به سمت چپ آستین به اضافه کردن انواع. این امر ایجاد دید بیشتر برای کسب و کار که یک پیام به صفحه نمایش.
بازگشت به زیر یقه (یقه منطقه) نیز یک منطقه است که می تواند اضافه کردن برخی از انواع طراحی قرار دادن. یک نظر برای این منطقه است که برای جلوگیری از طرح های است که می تواند تحریک کننده برای پوشنده لباس با توجه به پشتوانه. برخی از طرح های که نیاز به پشتیبان گیری ممکن است بهتر است. گاهی ضخامت موضوع آینده از طریق پشتیبان گیری می تواند به ایجاد یک معامله بزرگ از التهاب است.
سمت چپ قفسه سینه و کلاه – اگر لوگو قرار داده شده در سمت چپ قفسه سینه یا آستین و کلاه و مطمئن شوید که شما باید جداگانه نوار دیجیتالی برای هر یک از قرار دادن. دیجیتالی نوار برای کلاه برای مثال مهندسی است متفاوت از یک سمت چپ قفسه سینه یا آستین قرار دادن به طور کلی در حال دوخته شده از وسط طراحی کردن.

پارچه

نمونه پارچه برای لباس است که اغلب شامل یک دوزی عنصر عبارتند از: پنبه پارچه جناغی بستم جین پنبه / پلی استر مخلوط و پشم گوسفند وجانوران دیگر (برای کت).

موضوع

اگر یک پوشاک تولید شده با گلدوزی در حال رفتن به شستشو در دمای بالا و سنگین سفید کننده و یا باید خشن, استفاده, انتخاب موضوع از نگرانی های خاص. پلی استر موضوع بهترین انتخاب در چنین شرایطی برای جلوگیری از محو شدن و خونریزی از موضوع رنگ را به لباس.

اگر طراوت و چالاکی از رنگ مهم است و سپس رین بهترین انتخاب است. رین سنتی انتخاب زمانی که یک درجه بالاتر از درخشش و درخشش می خواستم. شما ممکن است به طور مستقیم خود را embroiderer به استفاده از ابریشم مصنوعی به عنوان آنها ممکن است پلی استر به عنوان استاندارد خود را با توجه به قدرت و توانایی مقاومت در برابر sewout روند با شکستگی کمتر از این است که بالقوه با ریون. Don't قربانی با کیفیت و ظاهر از طراحی خود را به آن را آسان تر برای دوختن ،

عناصر طراحی

نامه اندازه نظر مهم است که ایجاد یک دیجیتالی طرح برای گلدوزی روند.

حداقل ارتفاع نامه توسط پارچه:

بستم تری پارچه پشم گوسفند وجانوران دیگر ….. 1/4″

پارچه جناغی ترین پارچه های دیگر …… 3/16″

ایده های بازاریابی

اگر شما مشتری فروشندگان شما ممکن است نشان می دهد به مشتریان خود که فروشنده ممکن است بخواهید برای شرکت در گرفتن پیراهن تولید شده توسط خود را نام دوزی روی پیراهن (به عنوان مثال: در آستین). آنها ممکن است قفس دلار در دسترس به یارانه بخشی از هزینه های پیراهن و ایجاد یک بهتر فرصت فروش برای شما. خانه انبار به عنوان مثال ممکن است انتخاب کنید که Black & Decker یا پورتر رنگ نمایش داده شده بر کارکنان خود را, پیراهن آستین.

[ad_2]