آگوست 8, 2022

رهام چت

چت آنلاین

روابط کسب و کار به گرامی داشتن

[ad_1]

ساختمان روابط تجاری خوب نیست چیزی است که شما می توانید انجام دهید به مدت یک شب. در آن طول می کشد بیش از تبادل چند توییت در توییتر و یا pokes در Facebook – و خیلی بیشتر از ارسال به طور منظم (به خصوص خود ترویج) ایمیل.

چگونه اغلب شما بگویید خود را موجود و مشتریان گذشته شما در درک آنها ؟ چه می تواند شما را به آنها را نشان می دهد? خوب هر کس دوست دارد برای دریافت هدیه غیر منتظره. حتی در بودجه این نیاز به هزینه زمین; چگونه در مورد کوپن برای آمازون و یا استارباکس بلیط به سینما یا تئاتر (و یا به یک رویداد شما می دانید که آنها می خواهم لذت بردن از). شما می توانید راه اندازی یادآوری برای ارسال چنین هدیه در فواصل زمانی در طول سال – چه یک راه عالی برای نگه داشتن در لمس!

با مخاطبین و مشتریان بالقوه آن خواهد بود بیش از بالا به خواستگاری آنها را با هدیه در راه همان است. اما شما می توانید آنها را به چیزی از ارزش است که خواهد بود مفید برای کسب و کار خود شاید یک گزارش ویژه یا کوتاه e-book شما نوشته شده; دسترسی به فایل صوتی و یا تصویری است که به طور کلی در دسترس است. این مهم است به خودتان را از به طور خودکار در انتظار کسب و کار در مقابل مردم می تواند حس انگیزه های نهان از فاصله دور!

شما ممکن است باور تامین کنندگان باید آنهایی که در ایجاد یک رابطه خوب با شما و در واقع درست است. اما روابط کار هر دو راه! اگر شما تا به حال خواستار و یا غیر منطقی مشتری شما می دانید که چه قلب و احساس غرق شدن شما زمانی که آنها با تلفن و یا ایمیل. اگر شما با قرار دادن کفش در پای دیگر اینکه با ملاحظه و مودب مشتری شما را برنده نقاط یکجور دوربین عکاسی برای زمانی که شما واقعا نیاز به قرار دادن یک سفارش عجله.

در حال حاضر واکنش اولیه خود را به داشتن رابطه با رقبای خود را ممکن است برای نگه داشتن یک فاصله امن بین شما! و در عین حال ایجاد یک ارتباط مبتنی بر احترام متقابل می تواند پاداش. من شخصی را در رقابت است که در آن وجود دارد و عمدتا در خود ما لحظات شک اگر چه آن را کاملا یک وقت است که به پنی به رها کردن! وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا شما نمی توانند از یکدیگر یاد بگیرند و شاید حتی با هم کار کنند – هنگامی که رابطه خود را صدا است.

اگر شما شده است در کسب و کار برای هر طول زمان شما را ساخته اند بسیاری از مخاطبین در همه جا حاضر شبکه های رویدادها. زندگی به عنوان یک صاحب کسب و کار کوچک می تواند بسیار تنها تا زمانی که شما دیدار با افراد همفکر که شما لذت بردن از چت با بیش از یک قهوه طبیعی است برای ساخت در این رابطه. آیا ارائه بهره مندی از تجربه و یا ارائه گاه به گاه حمایت گوش این همکاران ارزش و وزن خود را در طلا.

فقط به عنوان روابط شخصی ساخته شده بر روی میل و احترام متقابل و اعتماد, بنابراین ما بهترین روابط کسب و کار. میل و گرایش به غریزی اما احترام و اعتماد را به دست آورده است.

[ad_2]