نوامبر 26, 2022

رهام چت

چت آنلاین

رنگ برای بازاریابی املاک و مستغلات

[ad_1]

من می خواهم به فکر می کنم که رنگ ها چه چیزی را به جهان سرگرم کننده است. آن است که جوهر زندگی می دهد و ماده به یک تصویر. بدون آن مناظر را می توان کاملا کسل کننده و بی روح است. همین امر در زمانی که بازاریابی املاک و مستغلات.

رنگ می تواند خدمات خود را به یک هویت است. آنها می توانند پروژه یک شخصیت خاص و یا هاله ای که به مردم می دهد یک ایده درباره خدمات خود و یا شرکت.

ما همه تحسین از رنگ. You'll باید به دو بار فکر می کنم اگر شما می خواهید برای ایجاد نام تجاری خود را هنگامی که بازاریابی املاک و مستغلات. این می تواند یک بازی گذارنده زمانی که بازاریابی خانه.

مهم به یاد داشته باشید زمانی که فکر کردن در مورد رنگ این است که هر کس دوست دارد به رنگ آبی. اگر شما می توانید't تصمیم می گیرید چه به استفاده از شروع با آبی. آبی نیز استفاده ترین رنگ برای نام تجاری شرکت های بزرگ به دلیل آن را نشان دهنده اقتدار.

خوب ترکیب رنگ آبی نارنجی است. در حالی که نارنجی تیره می تواند به معنای کسل کننده نور (کدو تنبل) رنگ می تواند به معنای مرسوم ، وب سایت خانه و ActiveRain باید به شما یک ایده چگونه نارنجی می تواند ترکیب خوبی با آبی.

یکی دیگر از املاک و مستغلات رنگ مورد علاقه سبز است. رایج ترین معنی برای این رنگ طبیعت و صلح است. شما می توانید یک نگاهی به Zillow و Trulia's logo اگر شما می خواهید برای دیدن چگونه لمس سبز مکمل می تواند خود را با نام تجاری.

تا کنون من بحث رنگ از لیست وب سایت, اما آنچه در مورد Realtors ؟ اگر شما're علاقه مند چگونه realtors' نام تجاری خود خدمات زیر را بخوانید و لذت ببرید.

در حالی که DukeRealty نعمت سیاه و سبز, KellerWilliams و ReMax به نظر می رسد به نفع قرمز است. این رنگ (قرمز) است که اغلب با عشق همراه است. آن را نیز می تواند هیجان و می رود به خوبی با رنگ سفید و یا سیاه و سفید.

آیا شما متوجه است که کلر ویلیامز بود که با استفاده از رنگ سفید را به مخلوط با قرمز ؟ در صورتی که شما're بدونم رنگ سفید معمولا به معنی خلوص و تعادل است.

اگر ما نگاهی به Pulte خانه' لوگوی ما را متوجه رنگ خاکستری به خود را تکمیل آبی متن. خاکستری است یک جایگزین از نقره است که به معنای کمک به دست. همچنین می تواند معنی رفاه است که یک ایده خوب برای یک خانه.

زرد در نظر گرفته شده است برای نشان دادن روشنایی و خوش بینی. آن's نمی املاک و مستغلات مورد علاقه, اما آن را گرفتن مردم توجه است. شما ممکن است در نظر زرد اگر شما می خواهید مردم به نوبه خود سر خود را و نگاهی به املاک و مستغلات خود را با نام تجاری.

هنوز هم می't تصمیم می گیرید که رنگ استفاده کنید ؟ چگونه در مورد چک کردن معدن بین المللی's لوگو برای دیدن چگونه آنها ساخته شده و آبی و سفید و زرد و قرمز کار می کنند.

[ad_2]