سپتامبر 24, 2021

رهام چت

چت آنلاین

راهنمای ارسال مقاله تاکتیک برای Geo-Targeting

[ad_1]

راهنمای ارسال مقاله مفید تاکتیک به استخدام در محلی خود را بهینه سازی موتور جستجو و یا دیگر geo-targeting مبارزات انتخاباتی. این که آیا شما در حال هدف قرار دادن یک, جهانی, ملی یا محلی مخاطبان ارسالی دایرکتوری می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای به دست آوردن جغرافیایی خاص به رسمیت شناختن از بازدید کنندگان و موتورهای جستجو و تبدیل به بخشی جدایی ناپذیر از خود کمپین بازاریابی موتور جستجو.

یک راهنمای ارسال مقاله که بررسی جغرافیایی آن مفاهیم می توانید بکشید در خرید مشتریان است که ممکن است در غیر این صورت نادیده گرفته شده وب سایت خود را. یک ژئو هدفمند راهنمای ارسال مقاله نیز در خدمت به حک کردن تو رفتگی در دیوار خود را در چهره موتورهای جستجو است. Commingled با بهینه سازی کلمات کلیدی و برچسب ها و تبلیغات یک ژئو هدفمند دایرکتوری ثبت خواهد شد کمک به تشکیل یک تصویر روشن از وب سایت خود را برای موتورهای جستجو به منظور بررسی. این مطلب به وضوح تعریف شده است وب سایت شما بیشتر احتمال دارد آن است که به نشان می دهد تا در نتایج موتورهای جستجو صفحه مربوطه پرس و جو. با بیش از یک تریلیون صفحات وب در حال اسکن توسط موتورهای جستجو به وضوح تعریف وب سایت خود را از هر زاویه شما را فشار گذشته خود را نازدار رقبا.

دایرکتوری صفحات زرد هستند قابل تشخیص ترین شکل جغرافیایی هدف قرار دادن. در یک کمپین جهانی آن ممکن است نیاز به لیست وب سایت خود را در بین المللی دایرکتوری ها و دایرکتوری ملی است. در محلی به کمپین ارسال وب سایت خود را به دایرکتوری های محلی است که به مراتب با صرفه تر از ارسال وب سایت خود را به بین المللی دایرکتوری ها. وجود دارد بسیاری از وب سایت ارائه صفحه زرد دایرکتوری ها و تعیین می کند که صفحات زرد مشتریان هدف خود را به احتمال زیاد به استفاده از یکی از اولین evaluative گام در خود راهنمای ارسال مقاله تحقیق. این شرکت که چاپ و توزیع محلی زرد صفحه کتاب تلفن است که به احتمال زیاد این شرکت است که دارای بزرگترین صفحه زرد مخاطبان برای آن منطقه است.

صفحات زرد هستند اما نه تنها نوع ارسال فهرست است که خود را افزایش می دهد بازاریابی موتور جستجو و بهینه سازی وب سایت. شما همچنین باید در نظر دولت محلی ارسالی دایرکتوری. بسیاری از دولت شهرستان و شهر وب سایت ها را تشویق ارسالی دایرکتوری که دسترسی به اطلاعات است که ساکنان و بازدید کنندگان بالقوه خواهد بود علاقه مند در. محلی اتاق بازرگانی به احتمال زیاد تشویق راهنمای ارسال مقاله از یک کسب و کار است که در خدمت منطقه آنها را نمایندگی کند. کالج های محلی و وب سایت های دانشگاه نیز یک منبع برای geo-targeting با ارسال فهرست به عنوان کتابخانه محلی. روزنامه های ملی یا محلی هستند و منبع دیگری برای ارزیابی برای راهنمای ارسال مقاله. امروز بسیاری از روزنامه ها و وب سایت ها است که انجام منظم خوانندگان. بررسی روزنامه های وب سایت را به دیدن اگر آنها دایرکتوری در دسترس به عنوان راهنماهای محلی برای خوانندگان خود را.

وب سایت شما باید بهینه سازی شده برای خود را تکمیل ارسالی دایرکتوری و فهرست مطالب ارسالی باید با دقت آماده شده برای تکمیل وب سایت خود را. اگر طراحی وب سایت خود را به اجازه خود قرار داده جغرافیایی کلمات کلیدی و آدرس کسب و کار در صفحه اصلی خود را برای تقویت خود را به طور کلی حضور جغرافیایی. موتورهای جستجو هنوز هم محبوب ترین راه برای کاربران برای جستجوی اطلاعات محلی و یا نه. بهینه سازی اصلی برای موتورهای جستجو با استفاده از فهرست مطالب ارسالی و اطلاعات جغرافیایی به شما این فرصت را شامل می شود در جغرافیایی خاص عبارت جستجو نمایش داده شد.

راهنمای ارسال مقاله مفید برای بهینه سازی موتور جستجو و بازاریابی موتور جستجو است. ایجاد یک دایرکتوری ثبت استراتژی است که تراز وسط قرار دارد با جغرافیایی منافع خود سایت به شما یک مزیت بیش از رقبای خود را و کمک در ایجاد یک خوبی تعریف شده سایت برای موتور جستجو ، موتورهای جستجو در حال حاضر استفاده می شود بیشتر از سنگین چاپ صفحات زرد برای پیدا کردن محلی و غیر محلی اطلاعات است. اگر شما می خواهید وب سایت خود را در چشم مشتریان بالقوه – صرف زمان-جغرافیایی هدف قرار دادن خود را در دایرکتوری مقاله. یک وب سایت است که با استفاده از یک راهنمای ارسال مقاله برای رسیدن به مشتریان خود را در منطقه از اولویت مشتری است که وب سایت است که aced خود درس جغرافیا و پاداش خواهد با هجوم جدید سایت بازدید کنندگان است.

[ad_2]