سپتامبر 19, 2021

رهام چت

چت آنلاین

راهنمایی در مورد نام تجاری خود را در کانال یوتیوب

[ad_1]

یوتیوب بهترین گزینه است اگر شما در حال فکر کردن در مورد اعمال نفوذ بازاریابی رسانه های اجتماعی به منظور رشد کسب و کار شما. با 1.3 میلیارد کاربران یوتیوب است مورد ستایش قرار داد به عنوان دومین جستجوی وب سایت در اینترنت است. به شما ارائه فرصت برای گسترش مخاطبان خود را به طور قابل توجهی و رانندگی آلی ترافیک به وب سایت خود را.

یوتیوب در نظر گرفته شد غرب وحشی از محتوای آن است که یک محل که در آن بازاریابان مبارزه با خجالتی از آپلود خود را تبلیغات و آگهی های بازرگانی, اجازه دهید به تنهایی ساخت یک مارک کانال.

وجود دارد بسیاری از برندها و شرکت ها در حال حاضر که در حال پریدن بر روی ارابه موسیقی. به نظر می رسد مانند هر شرکت و کسب و کارهای کوچک در حال حاضر ایجاد یک مارک کانال در یوتیوب, اما هنوز هم وجود دارد چند بازاریابان که گیر به چه استراتژی آنها تمرین شده اند و موفق به برداشت پتانسیل کامل از پلت فرم.

اگر نام تجاری شما در حال حاضر دارای یک کانال یوتیوب اما نیاز به یک کمی از یک عمل جراحی و یا اگر شما در حال برنامه ریزی برای توسعه یکی از خراش و سپس ادامه خواندن این مقاله به عنوان یکی از این ارائه خواهد شد برخی از نکات ضروری و با ارزش تکنیک های برای کمک به شما آغاز شده است.

لیزر تمرکز

لازم به ذکر است که همه چیز را در کانال خود را در اطراف مرکز یک تم اگر شما در حال رفتن به اجرای یک بهداشت و درمان و تناسب اندام, کانال, کانال های خود را و فیلم ها باید تمرکز بر سلامتی و تناسب اندام, نیست برخی, زیبایی, آموزش و ابزار بررسی و یا سفر فیلم ها. با تمرکز روی یک موضوع, شما با نام تجاری خود را به عنوان یک متخصص در این زمینه است.

علم در یوتیوب

نگاهی به خود کانال در نظر گرفتن آن به عنوان یک جدید و هیجان انگیز آزمایشگاهی و آزمایشگاه یادگیری. این مهم است که به طور عملی در رویکرد خود را به محتوا و طراحی کانال. اولین گام خود را برای زیباسازی کانال خود را و ذخیره ایده دستیابی به هزار نفر از دوستان و مشترکان حق دور. درست مثل علوم تحقیقات شما باید برای جمع آوری بینش و ببینید که ایده این کار را برای نام تجاری خود را نگاه و احساس از کانال را می توان تغییر بداهه و بهینه سازی شده و بدون یک میزان سرمایه گذاری از زمان و پول است.

با استفاده از آرم شرکت شما.

نگه داشتن آن را سازگار با خود را دیگر نام تجاری آنلاین است که بخشی از نام تجاری خود را در کانال یوتیوب و با استفاده از آرم شرکت خود را برای کانال شما یک راه برای انجام این ثبات است. اما اگر شما با نام تجاری خود را به عنوان یک فرد و نه یک نام تجاری بهتر با استفاده از خود را headshot عکس از لوگو است.

سلطه جهانی?

بدیهی است که شما می خواستم به هدف گرا در طول فرایند و راه اندازی کانال اما قبل از انگشت خود را به ضربه زدن به “ها” را فشار دهید شما باید در نظر گرفتن نیازها و اهداف مخاطبان هدف خود را و نگه داشتن خودتان یادآوری است که وب سایت مجزا متوسط. اجازه اهداف خود و اهداف رانندگی در این روش شما استفاده کنید برای ایجاد و ترویج ویدئوها. چک کردن یوتیوب تبلیغات کانال بنابراین شما می توانید یک بازبینی اساسی از چه مارک می توانید با پلت فرم.

توضیحات باید

آن را ضروری است برای قرار دادن توضیحات در فیلم های خود را به منظور کمک به مردم پیدا کردن فیلم های خود را. اما فقط آن را مطمئن شوید که شما اهرم کلمات کلیدی و هشتگهای. ویدئو های خود را عنوان و توضیحات باید محتوا است که می گوید مردم چه خواهد شد آنها انتظار می رود برای پیدا کردن اگر آنها در حال رفتن به سازمان دیده بان ویدئو های خود را. از جمله یک پیوند دریافتی به وب سایت شما در توضیحات نیز ایده های هوشمند برای رسیدن مردم به یوتیوب و بر روی وب سایت خود را.

بیش از تعهد مسائل.

آن را به شدت توصیه به در نظر گرفتن برون سپاری شما احتمالا لازم نیست که زمان برای ارسال مطالب. شما باید خودتان اجازه می دهد انعطاف پذیری لازم برای آزمایش اگر شما در حال رفتن به برون سپاری, شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن یک متخصص که در حال حاضر در حال تنظیم است و می تواند کمک به شما در پیاده سازی استراتژی های خود را. آن نیاز به یک کل مهارت های مختلف مجموعه ای از توسعه وب اگر شما می خواهید برای ایجاد وب سایت فیلم و دانستن اینکه چگونه به بازار آن در یوتیوب است.

خود را سایت ها و رسانه های اجتماعی.

شما می توانید در بالای کانال YouTube شما این آیکون برای لینک کلیک کنید. در این مورد, شما در واقع می تواند شامل لینک به وب سایت و رسانه های اجتماعی کاملا ضروری است به استفاده از هر فرصتی شما را به چنگ زدن به مردم به دور از یوتیوب به یکی دیگر از مارک خود را در صفحات و یا صفحات وب است.

گذشته از آن فکر می کنم از کانال یوتیوب خود را به عنوان یک فرمت از نام تجاری خود را به عنوان یک چیز در زندگی است. شما ممکن است نیاز به کسی است که اختصاص داده شده به رسیدگی به این صفحه ساختن مخاطبان خود را با رسیدن به آنها و با مدیریت مشخصات خود را.

پخش خود را.

اگر یک نمایشگر بازدیدکننده داشته است خود را از کانال شما فقط باید یک فرصتی برای تحت تاثیر قرار دادن آنها را با مطالب خود را سرگرم آنها را با برخی از ارائه و یا قریب به اتفاق برخی از اطلاعات شما از دست دادن یک فرصت است که به دلیل. در عوض, شما باید حلقه در نمایش امکانات سعی کنید برای پخش ایده های خود را به آنها نشان می دهد سرگرم کننده ترین و بهترین قطعه از محتوا است که شما باید. هوشمندانه نوشته شده و خنده دار تبلیغات ؟ اگر این است که آنچه مورد نیاز است پس از آن می شود.

منو محتوا

یوتیوب یک موتور جستجو برای فیلم ها. شما ممکن است بخواهید برای ایجاد برخی از محتوای سفارشی است که می داند چه مصرف کنندگان در جستجوی آن هستند و یا آنچه که آنها نیاز به دانستن در مورد محصولات یا خدمات خود را. آموزشی و یا چگونه به فیلم ها که نشان می دهد مصرف کنندگان چگونه به استفاده از محصول خود را همیشه یک ایده خوب برای شروع, اما آن نیز مهم به نظر ارزش یکپارچه سازی محصول خود را به YouTube موجود را نشان می دهد و مورد علاقه کسانی که فیلم ها را در کانال خود را.

موثر ترفند.

وجود دارد بسیاری از دیگر اقدامات انجام دهید در حالی که راه اندازی کانال یوتیوب خود را و یا حتی آپلود ویدئوها که می تواند حداکثر رساندن مردم زمان صرف تماشای محتوای خود را. شما می توانید حذف آگهی های دیگر از ظاهر شدن در فیلم های خود را به طوری که مردم نمی خواهد ناراحت تماشای ویدئو های خود را به دلیل آن تبلیغات و یا اگر شما در حال برنامه ریزی در استفاده از پوشش, شما ممکن است بخواهید برای قرار دادن مطالب خود را و نه شخص دیگری.

فعال کردن خودکار بازی نیز یکی دیگر از راه به قلاب مردم را به تماشای بیش از فیلم های خود را, آن می تواند بازی خود را برجسته ویدئو در کانال خود را به عنوان به زودی به عنوان کسی که بازدیدکننده داشته است خود را از کانال. مشترکین نیز علاقه مند در آنچه شما انجام می دهند به تازگی از آنچه آنها در حال حاضر دیده می شود بر روی صفحه اصلی خود را, شما باید گزینه ای را برای خوراک خود را تب پیش فرض صفحه به جای اصلی خود را در صفحه کانال بنابراین مشترکان خواهد هدایت می شوید به خود کانال اصلی صفحه نشان می دهد که خود را از فعالیت های اخیر

[ad_2]