نوامبر 26, 2022

رهام چت

چت آنلاین

دوازده چیز یاد گرفتم در مورد SlideShare

[ad_1]

“ممکن است شما زندگی می کنند در زمان جالب” است که ترجمه انگلیسی از اول سه ضرب المثل چینی. این بسیار جالب است در واقع برای صاحبان کسب و کار مبارزه به بازار محصولات و خدمات خود را بدون به طور همزمان تخلیه حساب بانکی خود را. به نظر می رسد نه یک هفته می رود که من نمی یادگیری در مورد رایگان یا (تقریبا به خوبی) کم هزینه ابزار بازاریابی در اینترنت است.

این هفته بدون استثنا بود! من برای باز کردن یک حساب کاربری در SlideShare.net آنلاین رایگان اسلاید خدمات میزبانی. کاربران می توانند فایل ها در پاورپوینت و پی دی اف به فرمت های, در میان دیگران. آن است که قابل مقایسه با یوتیوب است اما در درجه اول برای نمایش اسلاید. راه اندازی در سال 2006 این سایت در اصل در نظر گرفته شده به عنوان یک وسیله نقلیه برای کسب و کار برای به اشتراک گذاری اسلاید با کارکنان. اما یافته است و به میزبان اسلاید و فیلم برای سرگرمی, آموزشی و اهداف دیگر.

اسلایدشیر ادعا 50 میلیون بازدید کننده و 90 میلیون نمایش صفحه در ماه رتبه بندی آن را به عنوان یکی از 250 وب سایت ها در جهان است. کاخ سفید استفاده اسلایدشیر به انتشار جمهور اوباما گواهی تولد در آوریل 2011. این لیست قابل توجه از روبان آبی کاربران نیز شامل ناسا, Bill & Melinda Gates Foundation, IBM, چند شاخه از ارتش ایالات متحده و دل و دانشگاه تگزاس.

در اینجا این است که لیستی از چیزهایی که یاد گرفتم در مورد اسلایدشیر که به شما کمک خواهد کرد “جلوگیری از بازار ابهام”:

1.شروع هیجان انگیز خود را تجربه بازاریابی با باز کردن یک حساب کاربری رایگان در slideshare.net. شما خواسته خواهد شد که برای ایجاد یک پروفایل عمومی است که شامل یک شرح کسب و کار خود و آدرس و اطلاعات تماس با آرم و یا تصویر لینک وب سایت, صنعت, کلید واژه ها, و دیگر اطلاعات اولیه.

2.مانند بسیاری از “رایگان” خدمات آنلاین این یکی از چندین به روز رسانی نسخه. آنها در محدوده قیمت از $19 به 249 $در هر ماه. هزینه های اضافی خرید سفارشی کانال قابلیت های گسترده بازدید کنندگان تجزیه و تحلیل و حذف تبلیغات بنر در میان مزایای دیگر. همه ارتقا شامل Zipcast یک جلسه مجازی خدمات مشابه به بهتر شناخته شده و مسلما قوی تر GoToMeeting. مزیت آن این است که مشترکان دریافت سفارشی لینک برای به اشتراک گذاشتن با خود شرکت کنندگان است. آن دسته از شرکت کنندگان صرفا با کلیک بر روی لینک بدون نیاز به دانلود نرم افزار و یا باز کردن یک اسلایدشیر حساب.

خوانندگان به طور منظم در حال حاضر می دانیم توصیه من در این یکی! حتی اگر این ویژگی ها درخواست تجدید نظر به شما پیشنهاد می کنم شما مقاومت در برابر اصرار به ارتقاء تا پس از شما تا به حال فرصتی برای ارزیابی خود تجربه بیش از سی تا نود روز. شما ممکن است پیدا کردن هزینه های اضافی غیر ضروری است. من باید اضافه کنید که سرویس رایگان شامل نامحدود اسلاید نشان می دهد و اسناد و مدارک به همراه سه فیلم در هر ماه.

3.اسلایدشیر همکاری با غول رسانه های اجتماعی Facebook, Twitter و LinkedIn برای ترویج و به اشتراک گذاری محتوا. برای مثال شما می توانید ارائه خود را در Facebook صفحه فن مشخصات لینک خود را یا وبلاگ خود. بینندگان نیز می تواند مانند رسانهها و یا در غیر این صورت به اشتراک گذاشتن سخنرانی های خود را با پیروان و اتصالات. من سه سخنرانی به حال بیش از 150 ترکیب دیدگاه های خود را در طول 24 ساعت اول آنلاین. من مطمئن هستم این فعالیت قرار می دهد که به شرم یوتیوب من آمار تا حد زیادی در نتیجه از دیگر خدمات رسانه های اجتماعی. بهره برداری کامل از این قابلیت برای بازار حداکثر قرار گرفتن در معرض.

4.من به تازگی شروع به ترویج ساده 12-کلمه استراتژی بازاریابی به مشتریان و دوستان. آن این است: ارتباط یک پیام, ترویج یک نام تجاری به چندین مخاطبان بدون هیچ هزینه. در حالی که در مورد #3 به طور کامل پشتیبانی از این استراتژی را متوقف نمی وجود دارد! من صادر سه رایگان منتشر شده در مطبوعات. من نیز با انتشار این اطلاعات به عنوان یک سند pdf در اسلایدشیر و برنامه ریزی برای انتشار آن با استفاده از چند رایگان مقاله بازاریابی وب سایت.

5.اولین اسلاید از یک ارائه خواهد شد به نظر می رسد به عنوان یک آیکون کوچک لینک در صفحه مشخصات خود را. باید آن را خواندنی و جذاب و توصیفی به اندازه کافی برای دعوت از بینندگان. همچنین شما می خواهد خواسته برای ارائه توضیحات دسته بندی و برچسب ها برای هر فایل. ساخت این اطلاعات کلید واژه غنی می سازد آن را آسان تر برای علاقه مند انداز برای قرار دادن شما در اسلاید نشان می دهد و فیلم ها. ساخت چیزی کلید واژه غنی به سادگی به معنی استفاده از برخی کلمات و عبارات است که مشتریان بالقوه به احتمال زیاد برای استفاده در موتورهای جستجو هنگامی که به دنبال شرکت شما محصولات و یا خدمات است.

6.اسلایدشیر به کاربران این گزینه اجازه می دهد بینندگان برای دانلود فایل. علاوه بر این ارائه می تواند در دسترس ساخته شده تنها مجاز به بینندگان با هر یک از به روز رسانی نسخه. پس از آن است یک گزینه قابل دوام برای به اشتراک گذاشتن فایل های خصوصی است که به سادگی بیش از حد بزرگ به ایمیل. به عنوان مثال ممکن است یک قرارداد بزرگ و یا پیشنهاد در قالب pdf.

اگر شما نمی دانید که چگونه برای ایجاد یک فایل پی دی اف, گوگل, CutePDF Writer و دانلود نرم افزار خود را. این یک نسخه رایگان و تجاری PDF, نرم افزار ایجاد. CutePDF Writer نصب خود را به عنوان یک چاپگر زیر سیستم. این را قادر می سازد تقریبا هر ویندوز برای ایجاد برنامه های کاربردی با کیفیت حرفه ای اسناد PDF.

7.SlideShare را می توان مورد استفاده برای ترویج و حمایت از رویداد خود را تلاش های بازاریابی. برای مثال شما می توانید ساخته شده پیشرفته نسخه از آینده سمینارهای آنلاین در دسترس برای کمک به مدعوین تصمیم می گیرید که آیا به حضور یا ارائه نسخه به اشخاص علاقه مند است که قادر به حضور در.

8.کاربران (و پیروان آنها) می توانید به ارسال اطلاعات اضافی در دیوار خود را بسیار شبیه به Facebook. من نوشته شده توجه کنید از یک سمینار رایگان بر اساس یکی از فایل های آپلود شده, همراه با لینک به EventBrite برای جزئیات رویداد.

9.من خوشحالم که برای دیدن پاورپوینت سخنران یادداشت قابل مشاهده هستند برای هر اسلاید. حتی اگر شما معمولا استفاده از این ویژگی در سخنرانی های خود, شما باید در نظر با استفاده از آن به جای هر روایت شما خواهد معمولا اضافه کردن در یک محل زندگی می کنند.

10.یک پاورپوینت از ویژگی های است که نمی خواهد ترجمه از طریق اسلایدشیر انیمیشن است. من به طور معمول متعدد تصاویری ورود و خروج اسلاید به عنوان مناسب برای حمایت از من روایت شفاهی. در بررسی من ارسال شده در اسلاید نشان می دهد, من به سرعت متوجه شدم که تمام تصاویری که در صفحه نمایش. در مورد من این ساخته شده است برای برخی بسیار شلوغ اسلاید. در نظر گرفتن خیاطی خود را آپلود اسلاید درآمده است.

11.اگر شما تصمیم می گیرید یک یا چند اسلاید نیست انتقال داستان کامل پس از شما آنها را آنلاین, شما به سادگی می توانید خود را تنظیم کنید پاورپوینت و جایگزین فایل اصلی با جدید ها. این صرفه جویی خواهد شد نیاز به دوباره وارد توضیحات و برچسب ها, چیزی یاد گرفتم که لازم بود بعد از من با حذف چندین فایل به ایجاد تغییرات جزئی. آن را نیز حفظ صحیح مشاهده آمار.

12.من همیشه شگفت زده هزینه چاپ پروژه ها. سرخوردگی من بیش از این هزینه است بزرگ شده نیاز به “را چند نسخه فوق العاده” فقط در صورتی که بیشتر شرکت کنندگان نشان می دهد تا بیش از حد انتظار در حالی که دانستن بیشتر خواهد شد در پشت سمت چپ و یا پرتاب در سطل زباله در راه است. اسلایدشیر ارائه یک فرصت برای کاهش یا از بین بردن این غیر ضروری مبلغ سرمایه گذاری. ابتدا پیشنهاد می کنم با ارائه تنها یک مرموز رئوس مطالب ارائه خود را در این رویداد احتمالا بیش از یک یا دو صفحه. هدف از این جزوه صرفا به منظور تسهیل در گرفتن توجه داشته باشید. این مزیت اضافه شده از کارگردانی شرکت کنندگان توجه undivided به شما به جای کوه در می رم از طریق یک حجیم جزوه. و سپس اجازه می دهد تا شرکت کنندگان برای دانلود اسلاید های خود را یا قبل یا بعد از سمینار. پس آنها را تنها چاپ کسانی که از علاقه این مشروع سبز ابتکار.

به عنوان آخرین نصیحت اگر شما یکی از تقریبا 15 میلیون بیکار آمریکایی, لطفا در نظر ایجاد و ارسال رزومه در ویژوال SlideShare.net. آن اضافه خواهد شد محل دیگری برای کارفرمایان آینده نگر به شما در پیدا کردن در حالی که نشان دادن مهارت های ارتباطی خود را و دانش فعلی ابزارهای رسانه های اجتماعی.

خوب است که من کل لیست. من امیدوارم که شما را پیدا خواهد کرد چیزی از ارزش و مهم تر از آن خواهد شد شما را تشویق خود ادامه پیگیری های کم هزینه بازاریابی آزمایش من صحبت زیادی در مورد کتاب من بسیار قابل رویت بازاریابی – 115 کم هزینه راه برای جلوگیری از بازار ابهام.

در نهایت برای رکورد دو ضرب المثل چینی هستند “ممکن است شما به توجه مردم قدرتمند” و “ممکن است شما در پیدا کردن آنچه شما دنبال آن هستید.” دوباره هر دو به نظر می رسد به درخواست من کسب و کار کوچک و متوسط در بازار مخاطبان به ویژه هنگامی که شما در نظر بگیرید که قدرتمند ترین فرد در تمام مشتری است که توجه شما به دنبال آن هستید!

[ad_2]