اکتبر 4, 2022

رهام چت

چت آنلاین

ده پرسش برای شناسایی شبکه بازاریابی کسب و کار اینترنتی

[ad_1]

امروز مردم انتخاب کرده اند برای پیوستن به MLM سنتی خانه و یا کسب و کار آنلاین کسب و کار MLM. در ابتدا من پیوست سنتی MLM کسب و کار خانگی و سعی به بازار کسب و کار آنلاین. آن کار نمی کند چرا که آنها تا به حال محدودیت. آنها را ارائه نمی دهد برای حمایت از ما در تلاش های بازاریابی آنلاین. آنها علیه ما به جای. من تجربه گذشته مرا درک بهتر تفاوت بین این دو است. در حال حاضر من در لیست ده پرسش برای شناسایی شبکه بازاریابی کسب و کار اینترنتی.

1. آیا شرکت MLM شما را با ارائه یک شخصی وب سایت ؟ این سایت باید نام خود و ایمیل خود و یا تصویر خود را به عنوان یک نام تجاری شریک است. این سایت می تواند در خدمت به عنوان مدیریت آموزش و منابع در دفتر پشت. به عنوان مثال yourname.MLMcompany.com.

2. آیا MLM مبتنی بر اینترنت شرکت ارائه شما با پلاگین در سیستم بازاریابی آنلاین و بازاریابی وب سایت برای گرفتن چشم انداز? اگر شما در بازار کسب و کار شما از طریق اینترنت, شما باید یک وب سایت بازاریابی. بازاریابی وب سایت می توانید نام و ایمیل و شماره تلفن و کشور از چشم انداز. جذاب وب سایت بازاریابی تولید بیشتر منجر می شود.

3. ساخته شده در پاسخگوی خودکار یک ضرورت برای ایجاد اعتماد بین چشم انداز خود را و شما. پاسخگوی خودکار همراه با آموزش و پیگیری چشم انداز خود را روزانه و یا به صورت دوره ای در حالی که شما احتمالا نمی توانید ایمیل و یا تماس با چشم انداز خود را روزانه است. اگر وجود دارد هیچ پیگیری پیام های مردم اغلب فراموش نکنید پس از ثبت نام.

4. MLM سنتی شرکت تمایل به حمل طیف گسترده ای از محصولات در حالی که MLM مبتنی بر اینترنت شرکت محصولات چند به صورت ساده یا ساده هدف.

5. آیا محدودیتی در استفاده از شرکت های تجاری, تصاویر, لوگو, مقالات خود را برای هدف های تبلیغاتی? MLM مبتنی بر اینترنت شرکت باید به شما 100% آزادی خود را به استفاده از منابع آنلاین برای اهداف بازاریابی.

6. آیا آنها ارائه آموزش آنلاین مانند زندگی می کنند تماس های صوتی و یا تصویری دروس خود را با نام تجاری شرکای? آفلاین آموزش مهم است اما آموزش آنلاین می تواند رسیدن به مخاطبان گسترده تر را در خانه خود را. فقدان آموزش یکی از دلایلی است که چرا افراد موفق در MLM کسب و کار آنلاین.

7. آیا آنها با استفاده از مفهوم آنلاین, خرید آنلاین و پرداخت autodelivery? این 3 مفاهیم به راحتی برای مردم است. با autodelivery ما نمی باید به دنبال مشتریان و یا یادآوری آنها را به خرید محصولات و دوباره و دوباره.

8. آیا آنها با استفاده از آنلاین مدیریت و ثبت نام آنلاین (بدون کاغذ اجرایی) بنابراین شما می توانید خود را مدیریت آنلاین کسب و کار MLM به راحتی ؟

9. شما می توانید ساخت شبکه بازاریابی کسب و کار اینترنتی نه تنها در کشور خود بلکه در کشورهای شبکه خود را. البته همیشه وجود دارد تفاوت در طرح پرداخت غرامت و هزینه سرمایه گذاری میان کشورهای مختلف اما MLM مبتنی بر اینترنت شرکت باید غلبه بر این مانع است. اگر شما می توانید ساخت خود را MLM کسب و کار آنلاین در سراسر جهان شما یک جهانی شجره نامه در سازمان خود و سازمان خود را رشد می تواند واقعا بزرگ است.

10. آیا شما حق عضویت گروه بازاریابی است که دانش در بازاریابی شبکه ای و بازاریابی اینترنتی است ؟ شما باید حق عضویت گروه بازاریابی است که می تواند راهنمای شما و درک استفاده از مهارت های بازاریابی اینترنتی.

پرسش شماره 1 تا 9 به درخواست شرکت MLM به سمت راست را انتخاب کنید آنلاین MLM کسب و کار در حالی که به سوال شماره 10 است که به سمت راست را انتخاب کنید بازاریابی ، شما قطعا نمی خواهید برای پیوستن به بازاریابی شبکه ای است که هنوز شیوه های سنتی بازاریابی مفهوم و لازم نیست که هر گونه اینترنت مهارت به شما میآموزد که چگونه به بازار شبکه بازاریابی کسب و کار اینترنتی.

[ad_2]