اکتبر 26, 2021

رهام چت

چت آنلاین

ده وب سایت برای دانلود رایگان کتاب های الکترونیکی

[ad_1]

تعداد بی شماری از مباحث را می توان از طریق اینترنت در هر زمان بسته به تجربه کاربر و مهارت در مرور وب است. بسیاری از افراد علاقه مند به کتاب های الکترونیکی رایگان برای ارائه خود را با انواع مختلف دانش است. با وجود آن کتاب های الکترونیکی به اشتراک گذاشته شده رایگان در میان خوانندگان در سراسر جهان برخی از آنها حتی برای واجد شرایط علمی مرجع. Free e-book reader نرم افزار نرم افزار نیز در دسترس هستند در بسیاری از آنها. لیست زیر از سایت مفید خواهد بود برای آنهایی که مشتاق به دنبال کتاب های الکترونیکی رایگان.

(1) free-ebooks. net

در این سایت می توانید پیدا کردن انواع لینک به اطلاعات مورد نیاز است. هر کسی می تواند در پیوستن به این سایت و ثبت نام به صورت رایگان. برای شروع یک دسته می تواند انتخاب شود و یا مرور با عنوان کتاب.

(2) freebookspot. com

FreeBookSpot است یک منبع آنلاین رایگان کتاب الکترونیکی دانلود. وجود دارد 4485 رایگان کتاب های الکترونیکی در 96 دسته بندی که سازی است تا به 71 97 نفر GB. جستجو و دانلود موجود است برای دریافت رایگان کتاب در دسته بندی های مختلف مانند علمی, مهندسی, برنامه نویسی, داستان و بسیاری از کتاب های دیگر. بدون ثبت نام مورد نیاز است برای دانلود رایگان کتاب های الکترونیکی.

(3) گوتنبرگ. org

وجود حدود 30000 کتاب رایگان در پروژه گوتنبرگ است که پس از چاپ پیشگام گوتنبرگ. نه تنها خوانندگان مشترک بلکه محققان و می تواند بستگی به منبع مرجع موجود در این وب سایت.

(4) e-book. com. au/freebooks

اینترنت کتابخانه های عمومی فراهم می کند بیش از 20000 کتاب های رایگان آنلاین در دسترس است. لینک دیگری برای این وب سایت http://www. ipl. org [http://www.%20ipl.%20org]. حتی روزنامه های روزانه یا هفتگی و ماهانه مجلات در سراسر جهان نیز می توان به عنوان خوانده شده رایگان.

(5) getfreeebooks. com

Getfreeebooks. com رایگان کتاب الکترونیکی سایت که در آن کتاب های رایگان را می توان کاملا رایگان است. این کتاب الکترونیکی که یکی می توانید در این سایت جمع آوری شده از سراسر جهان است. وجود دارد بسیاری از داستانی و غیر داستانی, کتاب الکترونیکی, کتاب برای هر خواننده ای را انتخاب کنید.

6) ebookdirectory. com

این وب سایت فراهم می کند خوانندگان مختلف با لینک های مفید. دانلود مقدار را پوشش می دهد 20000 رایگان کتاب الکترونیکی که شامل کامپیوتر, بهبود, ادبیات, کسب و کار, چاپ و نشر, کودکان و بیشتر. هر کتاب الکترونیکی رایگان سالک نباید از دست فهرست مطالب در دسترس وجود دارد.

(7) onlinefreeebooks. net

OnlineFreeEBooks فراهم می کند لینک های مختلف e-books (عمدتا در قالب PDF) پوشا در 9 دسته بزرگ است که عبارتند از: خودرو کتاب های الکترونیکی کسب و کار الکترونیکی کتاب, مهندسی, کتاب الکترونیکی, ابزار, کتاب الکترونیکی سخت افزار کتاب های الکترونیکی, بهداشت و پزشکی, کتاب الکترونیکی, کتاب سرگرمی, کتاب الکترونیکی, کتاب برنامه نویسی و تکنولوژی E-books, ورزش و هنر رزمی کتاب الکترونیکی.

(8) ebooklobby. com

رایگان کتاب های الکترونیکی در eBookLobby در حال تقسیم به دسته های مختلف که طیف وسیعی از کسب و کار, هنر, کامپیوتر, تکنولوژی, آموزش و پرورش و…. هر رده مناسب از کتاب های الکترونیکی را می توان جستجو و دانلود با توجه به نیاز.

(9) onlinecomputerbooks. com

OnlineComputerBooks شامل اطلاعات در مورد کامپیوتر رایگان, کتاب رایگان, کتاب الکترونیکی, کتاب رایگان و آنلاین کتاب و نمونه فصل مربوط به فن آوری اطلاعات, علوم کامپیوتر, اینترنت, کسب و کار, بازاریابی, ریاضی فیزیک و علوم که ارائه شده توسط ناشران یا نویسندگان است.

(10) freetechbooks. com

FreeTechBooks لیست آنلاین رایگان علوم کامپیوتر و مهندسی و برنامه نویسی کتاب های درسی و یادداشت های سخنرانی که همه آنها از نظر قانونی و آزادانه در دسترس بر روی اینترنت است. در طول FreeTechBooks دیگر از نظر استفاده می شود برای اشاره به یک کتاب مانند کتاب های الکترونیکی, متن سند monogram یا یادداشت ها.

[ad_2]