آگوست 14, 2022

رهام چت

چت آنلاین

در حال حاضر از آن زمان برای نسل بعدی بررسی کتاب

[ad_1]

آیا شما به دنبال یک کتاب خوب برای رفتن خود را با قهوه صبح روز یکشنبه? میخواستم بدونم که کتاب به عنوان خوانده شده ؟ همه ما سلیقه شخصی داستان, غیرداستانی, ادبیات, زندگی نامه و حتی آخرین مورد علاقه, مانگا, اما شما نمی توانید قضاوت یک کتاب توسط پوشش آن. ما به دنبال دیگر خوانندگان مشاوره قبل از شروع کار بر روی یک کتاب جدید در راه همان است که ما با نگاه کردن به نظرات قبل از خرید هر ابزارهای جدید و یا الکترونیک.

امروزه دوستداران کتاب برای یک نگاه کامل در حکم در کتاب با نظرات و رتبه بندی پیشنهادات و نظرات از کارشناسان و خوانندگان دیگر. وجود دارد کاملا چند کتاب نقد و بررسی وب سایت های که ارائه تجزیه و تحلیل دقیق و ارزیابی است.

گشت و گذار از طریق نیویورک تایمز بهترین فروشندگان در نوت بوک خود را و یا کامپیوتر رومیزی است بهترین راه برای شروع تلاش خود را برای آینده خود را به عنوان خوانده شده, اما چرا به بوت کردن یک نوت بوک زمانی که شما تلفن همراه تکنولوژی راست در دست شما? آن را راحت تر به استفاده از یک صفحه نمایش بزرگتر از کوچک مراحل آسان مرور از طریق وب سایت می تواند تبدیل به یک کمی پیچیده در دستگاه های تلفن همراه که در آن شما باید برای باز کردن مرورگر و منتظر سنین برای بررسی وب سایت برای بارگذاری.

دستگاه های تلفن همراه هستند و قرار است زندگی ما را آسان تر و سریع تر وجود دارد باید همان راه به کاوش در جهان از کتاب های در دستگاه های تلفن همراه. وجود دارد یک برنامه برای همه چیز-از نرم افزار کتاب به کتاب خوانندگان کتاب پس چرا یک کتاب نقد و بررسی برنامه ؟ در واقع وجود دارد بسیاری از کتاب نقد و بررسی برنامه های در فروشگاه App اپل وجود دارد به سختی هر گونه در بازار آندروید!

برخی وجود دارد باید در یک کتاب نقد و بررسی برنامه.

ساده و آسان برای استفاده و رابط کاربری

همگام سازی سریع

جامع طرح های رنگ و گزینه های صفحه نمایش

گزینه های گسترده برای مشاهده و ویرایش های مورد علاقه و به اشتراک گذاری تغذیه با دوستان و دوستداران کتاب و حتی غریبه ها

علاوه بر جدید به بازار آندروید, بهترین کتاب, بررسی, برنامه, است که قطعا پرداختن به این مشکل برای دوستداران کتاب. بهترین کتاب بررسی برنامه شما را نگه می دارد به روز رسانی در آخرین بررسی کتاب و اخبار راست بر روی گوشی های هوشمند خود اندیشه یا قرص PC. اگر چه آن را به یک برنامه جامع با انبوه گزینه های آن را کاملا ساده و رابط. این یک تغییر طراوت را در مقایسه با بسیاری از باتری تخلیه خوراک آر اس اس نرم افزار در بازار آندروید.

نرم افزار موبایل استفاده از در حال حاضر مرورگر وب استفاده به عنوان بیشتر مصرف کنندگان در حال امید بستن برای سریعتر مسیر برای همه چیز حتی برای پیدا کردن بررسی کتاب. لذت بردن از خواندن تلفن همراه در راه است.

[ad_2]